Jump to content

jeszczejak

Fan
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Imilab? Jaklos nei mogę zrobić jej aktualizacji na eu. Chyba, że mylisz z tą małą 170 stopni to ta faktycznie jest na eu.
 2. Ma ktoś instrukcje jak go rozebrać? Coś mi terkocze silniczek szczotki i nie wiem jak się za to zabrać.
 3. Dodałem multum akcji i cel osiągnięty. Jedzie do końca i mogę ustawić na noc jedną stronę a w dzień drugą i może jeszcze jakiś przejazd w międzyczasie. Dzięki! Może kiedyś się uda powiązać to z ruchem do zapisanego obszaru?
 4. Nie działa wcale chyba. Mam w logu, że scena odpalona ale kamerka nie ruszyła się ani trochę. Dla mnie mogłaby nawet jechać do końca.
 5. Jest coś nowszego niż 4.4_0094 na Imilab N2?
 6. Soft ten sam kiedy działąo, chyba ze jakaś aplikacja systemowa się zaktualizowała i zepsuła powiadomienia. Na innym telefonie faktycznie przychodzą. Co ciekawe jak wejdę w centrum wiadomości xiaomi home to nie mogę odtworzyć nagrania z kamerki która wykryła ruch.
 7. Mi z dnia na dzień przestały przychodzić powiadomienia. Kłódka, autostart, wszystkie uprawnienia i wyłączone oszczędzanie. Nawet zresetowałem do fabrycznych aplikację i nic. Też 9t jeśli to ma znaczenie, ale to raczej wina chmury
 8. Też nie dostaje powiadomień teraz. Na moim telefonie też strasznie długo jest czarny ekran zanim pojawi się obraz z kamerki. Nic nie zmieniałem z w ustawieniach ani w wersjach. Czyli coś nie tak z chmurą ( z kamerka nie wiem bo na innym telefonie działa od razu).
 9. Jeździsz nim po papierze ściernym? Robot nie ma problemu i sunie z mopem tak samo jak bez niego. Naście razy zmieniasz mopa? Najpierw dobrze umyj a potem codziennie tylko odświeżaj. Ja jak jestem w domu to używam mokrego do płytek kuchni i korytarza a mokro suchego do parkietów, ale od biedy jeden mokry też ogarnie (np jak nikogo nie ma).
 10. Puszka nie ma znaczenia, musisz mieć neutralny doprowadzony poza fazą - w starych instalacjach jest sama faza. Polecacie jakiś ściemniacz?
 11. Kamerkę imilab n2 mam gmt+1 a purifier 2 gmt +2
 12. Jak się zaznaczy tylko górną detekcję bez dolnej to wysyła też nie tylko ludzi. Czyli motion zamiast movement.
 13. Nie koniecznie. Puściłem normalne sprzątanie i najpierw pojechał w pierwotne miejsce stacji a potem jeździł i szukał i w końcu zadokował. Nowa lokalizacja stacji zmieniła się sama. Xiaomi STYJ
×
×
 • Create New...