Jump to content

Jmyung

Fan
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za info . Bramkę V3 zamówiłem kilka dni temu, ale jeszcze na nią trochę poczekam będę jeszcze próbować coś z tym zrobić.
 2. Koledzy pomóżcie. Powoli kupuje różne sprzęty Xiaomi ale mam problem z tymi które już mam kupione mam lampkę nocną bedside lamp 2 z bramką ble. Kupiłem termometr mijia 2 (ten mały prostokatny) i mam problem z parowaniem. Mam zmodowana apke i ustawiony serwer EU. Udało mi się sparować wszystko i działało elegancko chyba że 2 tygodnie. Ostatnio wyłączyli mi prąd i już nie działa. Próbuję parować, kombinuje z serwerem Chiny i nic. Lampka widzi termometr, ale nie mam podglądu temperatury. Nie łączy się Jak to połączyć? Mam apke 5.6.80. Mam zamówiony też ten okrągły czujnik, ale w planie mam termometr z zegarem na eink i chciałbym to wszystko ogarnąć.
 3. Super, dzięki za info @Tedi. A czy przelaczniki i sprzęty Aqara będą z tą bramką współpracować? Orientujesz się?
 4. Warto obecnie kupić taka bramkę? W sensie pod kątem obsługi urządzeń? Mam lampkę z ble, ale myślę o oświetleniu i tych wlacznikach.
 5. Rozumiem blokadę i jest w pełni uzasadniona. Nie chciałem zaśmiecać forum postami o wątpliwej jakości. Ja właśnie zacząłem od przeczytania informacji Powoli, powoli ale zbliżam się do liczny wymaganych postów. Dzięki za szybką odpowiedź.
 6. Jestem nowym użytkownikiem. Możliwość wysyłania prywatnych wiadomość jest odblokowywana dopiero od 5 postów (chcę napisać do jednej osoby która dała ogłoszenie w dziale giełda). Jest to trochę uciążliwe. Forum nie jest duże i szkoda spamować postami. Może warto rozważyć zmniejszenie liczby postów.
×
×
 • Create New...