Jump to content

Pankrat

Fan
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Place
  slask

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może źle napisałem albo źle przeczytałeś. Konto na Amazfit app mam już długo i nie jest to konto w żaden sposób powiązane z moim kontem xiaomi które również posiadam długo. Po prostu przy zakładaniu konta w Amazfit założyłem nowe a nie skorzystałem z używanego xiaomi. Nie było możliwości wtedy synchronizacji pomiędzy tymi dwiema aplikacjami. Jak pojawiła się możliwość to tylko dla kont które mają takie same ID. Tak więc w moim przypadku wiąże się to z utratą wszystkich aktywności i założenie nowego konta w Amazfit aby cieszyć się pełną synchronizacją.
 2. Czy podczas treningu masz włączoną autopauzę?
 3. Rozumiem, że po utracie gps podczas treningu - łapie ponownie sygnał bez przerywania ćwiczenia? Muszę zainstalować chyba ten rom i sprawdzić...
 4. Czy w tym romie coś więcej jest zmienione w stosunku do romu z xda (szczególnie chodzi o gps)? Ten z xda nadal nie działa tak jak powinien tzn. po zgubieniu sygnału gps nie potrafi wznowić aktywności. WOS 2.0 - 2.6.1 też się tak zachowywał. Być może to kwestia autopauzy która w przypadku zaniku sygnału gps się włącza i nie ma możliwości kontynuacji aktywności.
 5. Dokładnie to samo miałem po długiej jeździe rowerem (posty powyżej), myślałem że to jakiś błąd gps, ale to chyba większy problem romu. Po zainstalowaniu nowszej wersji WOS z xda jak na razie zegarek działa prawie ok - tryb chodzenie - gps podczas postoju liczy jakieś dziwne metry (jedząc naleśniki naliczył mi jakieś 500m )
 6. Po dłuższych testach niestety chyba będę zmuszony zmienić rom (w poprzednim takich błędów nie zauważyłem): 1. bardzo długo łapie sygnał GPS - muszę uruchamiać 5-7 razy rodzaj treningu aby załapał gps (widoczność super - telefon łapie fixa bardzo szybko) 2. problem miałem z jazdą na rowerze i autopauzą która po pokonaniu ok. 40 km i kilku postojach (piwko, fotka, jakieś żarcie itp.) nie dało się powrócić do zapisu ścieżki, na dodatek usunęło całkowicie zapis przejazdu. Po restarcie zegarka - kolejne 30 km. udało się przejechać bez większych problemów. Na szczęście to tylko krótka przejażdżka była, przy treningu bym się ????. Dam mu jeszcze szansę, ale zapobiegawczo dodatkowo pomiary robię telefonem. edit: Jednak nie wytrzymałem... zainstalowałem WOS 2.6.2.0 z xda i pięknie za pierwszym razem w kilka sekund łapie gps przed domem.
 7. U mnie barometr działa. Co do romu, miałem na początku problem z drenażem baterii o którym pisałem wcześniej. Obecnie wszystko wróciło do normy (po przeinstalowaniu aplikacji w telefonie oraz factory reset zegarka. po dwóch dniach mam 70% baterii - parę razy w ciągu dnia synchronizacja, wibracje silne, ruch nadgarstka włączony oraz dodatkowo ok. 1,5 h używany gps (chód, bieganie). Jak na razie dla mnie bomba.???? Co do uwag to fajnie by było wywalić w kolejnym update (jak będzie) te chińskie aplikacje (mam je wyłączone ale i tak pojawiają się w ostatnim menu).
 8. Pankrat

  Key Genrator

  Ciekawy jestem jakie ja wygenerowałem statystyki instalując rom i aktualizację. Powinny być dwa pobrania klucza - ale niestety okienko z kluczem otwiera się w IE a ja działam na chrome dlatego trzeba przeklejać adres.
 9. Poużywam trochę zegarek bo ciężko pisać coś po jednym dniu. Jak na razie jestem zadowolony z romu i na pewno będę testował dalej wszelkie ustawienia. Dobra robota!
 10. Myślę, że wszystko już działa tak jak powinno, problemem prawdopodobnie była tarcza zegara Super Avante która przypadła mi do gustu. Na domyślnej tarczy z włączoną synchronizacją zdecydowanie mniejszy spadek % baterii.
 11. Chcąc mieć synchronizację z MiFit musiałem sparować aplikację Amazfit z kontem miui, niestety w ten sposób zostało utworzone nowe konto. Czy jest możliwość exportu wszystkich danych (łącznie z odczytem snu, pulsu i kroków) ze starego konta i przeniesienie ich do nowego? Dostęp do starego konta mam z drugiego telefonu. edit: poddałem się, zostaje przy amazfit app i starym koncie. Niestety wszystkie próby backupu powodowały, że aktywności są widoczne w zegarku lecz nie można ich ściągnąć do aplikacji. Szkoda mi trochę roku danych a mifit nie jest mi niezbędne do życia. Można usunąć wątek.
 12. Dziś wgrywałem rom, połączenie z PC było ok. Na 7 Kav bateria super trzymała. Teraz przywracam do ustawień fabrycznych ponownie oraz przeinstalowałem amazfit. Wątpię aby nagle po zmianie softu padła bateria skoro wcześniej nigdy nie miałem z nią problemów. Jeszcze posprawdzam i dam znać czy po resetach się poprawi (mam nadzieję, że tak bo rom mi się podoba). edit: Masz rację, z%^&%ny windows defender blokuje dostęp do zegarka. Połączenie odzyskane, reset zrobiony. Nawet udało się sparować MiFit z Amazfitem - ale niestety na nowym koncie (łącząc konta xiaomi). Teraz poużywam i zobaczymy co z tą baterią.
 13. Zainstalowałem wos 2.0 + poprawki - rom fajny, wizualnie poprawiony względem poprzedniego ale niestety zauważyłem spore użycie baterii - 10% na ok 1h. Wcześniejszy rom który miałem bardzo długo to 7KAV (ostatni jaki wyszedł) - bateria trzymała nawet tydzień (raz dziennie synchro, bez gps). Dodatkowo zegarek przestał być widoczny w systemie (brak możliwości wgrania np. muzyki przez PC) - sterowniki wgrywane już dwukrotnie i nadal nie działa.
×
×
 • Create New...