Jump to content

Herus

Fan
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaka bramkę do czujników temp LYWSD03MMC? Fajnie jakby miało zigbee- może się przydać w przyszłości? V2 Ch/Eu? v3 ch/eu?
 2. @kubson A masz porównanie do klimatyzacji bardziej renomowanych firm? Dzwoniłem do 1 instalatora i kręcił nosem ze to jest mało popularne, nie sprawdzone i takie tam... Jaki łączny koszt z montażem? I ile czekałem od zamówienia?
 3. Pewnie dlatego że jest ona de facto połączona z telefonem i za każdym razem musi się z nim połączyć- nawet wtedy pojawia się znaczek BT na wyświetlaczu. Rozwiązaniem jest bramka BT
 4. Jak wygląda kwesta wydajności klimy ? Jak daje radę przy obecnych warunkach? Jaki metraż pomieszczenia w którym się znajduje ?
 5. No z 2 miesiące temu zaktualizowalem do 2 czyli muszę kupić bramkę ehh
 6. Ponawiam pytanko
 7. Czy sensor LYWSD03MMC można dodać do bramki BLE w nawilżaczu ".cb1" ?? Próbuje i coś mi nie idzie
 8. Też się przymierzam do tej klimatyzacji... @cichy_wpNs Jaki łaczny koszt (zakup+montaż)? I w jakiej miejscowości?
 9. Tak tak wiem. To jaki poniosłeś łacznie koszt? (Zakup + instalacja) I jaki jest metraż pomieszczenia ?
 10. Mowicie o tej klimatyzacji? https://xiaomi-mi.com/news-and-actions/smartmi-full-dc-inverter-air-conditioner-a-sophisticated-and-a-smart-air-conditioner/ https://allegro.pl/oferta/klimatyzator-xiaomi-split-klimatyzacja-3-5kw-wifi-8438743516?utm_medium=app_share&utm_source=facebook Jak tak to pare pytan: 1. Gdzie kupiliscie i za ile ? 2. Ile kosztowal montaz ? 3. Jak sie sprawuje?
 11. Był temat o tym. Niestety nikt nie odpowiedział Też mam ten model ale mi nie pokazuje informacji o aktualizacji.
 12. @rezmus działa! Dzięki Ci bardzo. Czy to jest 'domyślnie' w tej apce, czy 'dopisane' przez Was ? Swoją drogą to szacunek dla Ciebie, za to że rozwijasz tą aplikację i poświęcasz swój czas na robienie tego i odpisywanie na wszelkich forach ( np . github, tu itd...) PS. Co daje plugin do STYJ02YM ?
 13. Ja sprawdzałem na serv EU i CN, w obydwu przypadkach: A że mam taka manie zeby wszystko bylo zaktualizowane do najnowyszch wersji wiec pytam. Ps. Idzie ustawic prog wilgotnosci manualnie? Czy tylko przez 'automatyke'? Bo jest na auto ale nie wiem do jakiej wartosci on 'dąży'
 14. Wczoraj do mnie dotarl Smartmi Evaporative Humidifier. Wersja z EU wtyczka i ENG instrukcja - model cb1. Pokazuje mi ze soft jest aktualny: 1.6.7.1005. Względem Chińskiej jest taka spora różnica?! Czy inna numeracja?
×
×
 • Create New...