Jump to content

Pat

Fan
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teraz kolejne pytanie, problem co to za komunikat ? Doszły do mnie żarówki yeelight M2 E14 o których wcześniej rozmawialiśmy i w korytarzu sparowałem i jest online a przenoszę do sypialni i offline.. Z czym one są powiązane, zegarek, router bramka etc ? Bo wychodzi że od czegoś są za daleko i znów zgłupiałem
 2. Tylko problem jest tego typu że nie ma takiego pluginu do żarówek Aqara
 3. To teraz wytłumacz proszę jak to zrobić, bo dla mnie to raczej czarna magia
 4. Chodzi mi konkretnie o to co kiedyś mówił @rezmus po aktualizacji żarówek od Aqary mamy opcje memory power on/off po zaniku prądu. Zrobiłem te aktualizacje i nic. Myślałem że to co wklejałeś właśnie tego dotyczy i robiliście te ustawienia by żarówki były off po zaniku prądu. No nic poczekam może ktoś wie o co kaman Edit: Czyli bramkę v3 logowałeś normalnie bez zmian czasu jak to kiedyś pisałeś z czasem +8:00 na telefonie ?
 5. Mam od jakiegoś czasu te firmware i nie zauważyłem by poprawili to o czym piszą
 6. @piteron Rozgrupowałem żarówki od Aqary i nie widzę żadnej zmiany jeśli chodzi o przechodzenie czujników i przełączników w stan offline. Myślę że to nie to, tak czy inaczej zrobiłem update samych żarówek dla zasady. Gdzie znajdę te ustawienia z Twojego postu ?
 7. Panowie zrobiłem update żarówki bulb Aqary do 0032 w dedykowanej aplikacji, teraz pytanie gdzie jest opcja z pamięcią stanu po zaniku prądu w mi home ? Bo ja chyba ślepy jestem. Kolejne pytanie to sama bramka, rozumiem że tej lepiej nie aktualizować, czy można bezpiecznie to zrobić rezmus ? Aplikacja Aqara oczywiście na regionie China
 8. Nic nie poradzę leżał pół roku w szafie..teraz uruchomiłem . Zobaczymy może pojawia się nowsze wersje później..nie zmieniałem mu regionu..
 9. Panowie @rezmus i @piteron jak wam działa nawilżacz 2 który kupowaliśmy w podobnym terminie ? Wyskoczyła mi aktualizacja do 2.0.0012 można ją bezpiecznie robić na PL czy ma ona jakieś większe znaczenie ? Coś pamiętam o rejonizacji chyba miało się zmienić, ale teraz na 2.0.009 wszystko działa i nic nie robiłem. Kolejne pytanie czy nawilżacz działa tylko z bramką V3 czy z Aqarą też ? Bo nie wiem czy mogę go zabrać w inną lokalizację.
 10. Znalazłem, zaraz podziałami. U mnie zaobserwowałem kolejne błędy tym razem żarówki bulb od Aqary..szlag mnie już trafia..nie da się wykonać sceny bo pojawiają się błędy. Wył/wl z kontaktu jedynie pomaga..co za masakra jakaś. Może aktualizacja żarówek coś rozwiąże, muszę przywieźć bramkę Aqary i sprawdzę.
 11. Zrobię w wolnej chwili, bo po prostu mi się nie chce do tego nie wiem jak je rozgrupowac ? Połączyć wiedziałem jak a już rozłączyć nie ma tej opcji w menu po wybraniu grupy żarówek. Muszę usunąć i od nowa je dodawać pojedynczo ?
 12. W jakimś konkretnym celu, masz jakieś podejrzenia ?
 13. Mam dwie bulb Aqara w grupie, zauważyłem też taka ciekawostkę. Niektóre przełączniki jak pisałem zdarzają się offline, ale co ciekawe wystarczy nacisnąć jakiś i od razu w apce jest online. Oczywiście uruchamia to co powinien, może ten offline to tylko bardzo chwilowy jest lub w aplikacji tak go pokazuje ? Sam nie wiem..
 14. U mnie cały czas coś w odstępach różnych pokazuje się offline, raz włącznik aqara raz czujnik, a innym razem inny włącznik stają się na chwilę offline..kostka aqara też niekiedy..u mnie chyba tylko te od aqary ?! Hmm może tu jest zależność. Na innym mieszkaniu przy bramce Aqary w gniazdko, nigdy nie miałem przez co najmniej rok żadnego offline..wiadomo mniej czujników i sprzętu, ale fakt mgl03 to jakiś dramat z lekka..firmware miałem stare i teraz nowsze ciągle to samo
 15. Co do subskrypcji, już dwa razy bank blokował mi kartę z powodu opłaty do boosty..masakra jakaś, ktoś miał taki przypadek ? Bank ING
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept