Jump to content

mskrapi

Fan
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. eset znalazł wiruśnika? Jest to najprawdopodobniej Flower Care, bo po usunięciu pliku nie mogę się do niego dostać w MiHome.
 2. Dzięki. Po angielsku nie ma problemu, tylko jak z chińskiego zmienić na angielski? Co ciekawe czujniki które miałem dodane wcześniej są normalnie po Polsku..
 3. Dodałem kwadratowy czujnik i mam cyrylicę, dodałem Gatevay V3 i mam częściowo chińskie krzaczki. Jak się tego pozbyć?
 4. Custom.json mam w vevs. Odinstalowanie/zainstalowanie aplikacji i nowe parowanie pomogło. Dziękuję
 5. Zmieniłem, zrobiłem ubicie aplikacji ale bez zmian. Paruje się, na pulpicie wyświetla wilgotność ale po wejściu w czujnik jest error code -4.
 6. Kupiłem czujnik Flower Care HHCCJCY01HHCC, co ciekawe z polską instrukcją. Niestety nie mogę go podłaczyć pod serwer PL - wykrywa, paruje a później błąd -04. Na serwerach China nie ma problemu. Idzie coś z tym zrobić? Cały system mam na pl i nie chcę teraz przechodzić na China.
 7. Ponowna instalacja pomogła, dzięki
 8. zrobiłem niestety nie tworzy się żadne plik
 9. Jak wyciągnąć klucz np. czujnika temperatury potrzebny do HA? Dodam, że nie posiadam karty SD w telefonie
 10. Czyli nie ma szans, że będzie działał na serwerze PL?
 11. MI Smart Air Conditioner Controller 2 to kontroler IR, zamiast oryginalnego pilota od klimy.
 12. zostać na 65? Prośba o wyjaśnienie dla laika
 13. Lamka bedside 2 ruszyła, niestety padł MI Smart Air Conditioner Controller 2 - ładuje się ale nie można go sparować z klimatyzatorem. Wchodzi w parowanie ale nie ma żadnego producenta, przy próbie wpisania ręcznie, np. Midea, pojawia się biały ekran i zwis aplikacji.
 14. Przycisk Xiaomi też nie chce się dodać, całość "zawisa" na 99%
 15. Witajcie. Dzisiaj przenosiłem wszystko na serwer PL i taka niespodzianka. Wszystko się ładnie sparowało tylko lampka bedside2 jest jak by zawieszona jak na foto. Po ubiciu aplikacji i ponownym uruchomieniu mogę ją włączać i wyłączać, ale gdy chcę w "nią wejść" to mam tak ja na obrazku. Nie mam jak jej wykasować i ponownie dodać. Ps. przez Google home normalnie zmienia kolory itd.
×
×
 • Create New...