Jump to content

ikatie

Fan
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. @rezmus Czy opisaną przez Ciebie metodą resetu i uda się połączyć taki sensor z bramką v2 EU mimo tego komuniaktu?
 2. Nie mam konkretnego w ręku w tym momencie, pytam przed zakupem. Chciałem np. Water Leak Sensor. Widzę go na liście ale jak go klikne to moja bramka jest wyszarzona i widnieje napis `This device is not compatible`
 3. mam bramke Xiaomi v2 EU. Oczywiście nie mogę do niej podłączyć czujników Aqara (jest napisane że czujnik jest niekompatybilny) Pytanko: Z czego wynika brak kompatybliności bramki z tymi czujnikami? Innymi słowy czy czujniki Aqara działają tylko z bramką Aqara czy może wystarczy mieć bramke Xiaomi ale CN? Jak sytuacja wygląda z bramka V3?
 4. Ktoś orientuje sie może jakie dokładnie urządzenia kryją się pod nastepującymi nazwami przy dodawaniu urzadzenia: One Intelligent switch (WIFI) One way inteligent switch Smart Switch WIFI X W sekcji "Power switch"
 5. zwykły włącznik który możesz ustawić w tryb który po kliknięciu odrazu odskakuje. Prąd dostarczany jest cały czas do lampy a na kliknięcie prąd zostaje na sekunde odcięty. Lampa z włączoną opcja Flex Switch umie zaregować na tę 1 s brak prądu i rozświetla się lub wygasza w zależności w jakim jest aktualnie stanie. Proste rozwiązanie które pozwala na to że lampa zawsze jest pod prądem i można nią zawsze sterowac zarówno z włącznika jak i telefonu czy pilota. Np taki. Trzeba tylko pamietać że on nie jest smart. Ma ten specjalny tryb odskakiwania i to lampa go odpowiednio obsługuje. https://pl.aliexpress.com/item/4000464257193.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.44765c0f2Haxs1
 6. dzięki za potwierdzenie. Mam jeszcze jedno pytanie. Swoj dom w MiHome mam udostępniony jeszcze jednej osobie. Ona nie widzi moich automatyzacji i nie może dodać żadnych swoich. Włączyć wyłączyć lampy może ale przy dodawaniu automatyzacji nie widzi urządzeń. Czy tak powinno być?
 7. Poszło. Łącznie 3 lampy: 1 która ma opcje Function -> Flex Switch (living room light) i 2 które nie mają.
 8. Lampy mam. Jak to moge sprawdzić?
 9. Da sie to jakoś zweryfikować?
 10. Czy jest możliwość dodania opcji Flex Switch do lamp: YLXD16YL i YLXD12YL? Nie wiem czy to jest osiągalne poprzez mody, ale wydaje się to opcja typowo software'owa. Taką opcje ma choćby MJXDD01YL czy Yeelight bumb 1s.
×
×
 • Create New...