Jump to content

ikatie

Fan
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. zwykły włącznik który możesz ustawić w tryb który po kliknięciu odrazu odskakuje. Prąd dostarczany jest cały czas do lampy a na kliknięcie prąd zostaje na sekunde odcięty. Lampa z włączoną opcja Flex Switch umie zaregować na tę 1 s brak prądu i rozświetla się lub wygasza w zależności w jakim jest aktualnie stanie. Proste rozwiązanie które pozwala na to że lampa zawsze jest pod prądem i można nią zawsze sterowac zarówno z włącznika jak i telefonu czy pilota. Np taki. Trzeba tylko pamietać że on nie jest smart. Ma ten specjalny tryb odskakiwania i to lampa go odpowiednio obsługuje. https://pl.aliexpress.com/item/4000464257193.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.44765c0f2Haxs1
 2. dzięki za potwierdzenie. Mam jeszcze jedno pytanie. Swoj dom w MiHome mam udostępniony jeszcze jednej osobie. Ona nie widzi moich automatyzacji i nie może dodać żadnych swoich. Włączyć wyłączyć lampy może ale przy dodawaniu automatyzacji nie widzi urządzeń. Czy tak powinno być?
 3. Poszło. Łącznie 3 lampy: 1 która ma opcje Function -> Flex Switch (living room light) i 2 które nie mają.
 4. Lampy mam. Jak to moge sprawdzić?
 5. Da sie to jakoś zweryfikować?
 6. Czy jest możliwość dodania opcji Flex Switch do lamp: YLXD16YL i YLXD12YL? Nie wiem czy to jest osiągalne poprzez mody, ale wydaje się to opcja typowo software'owa. Taką opcje ma choćby MJXDD01YL czy Yeelight bumb 1s.
×
×
 • Create New...