Jump to content

Tomasz21

Fan
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dziękuję za pomoc, udało mi się rozwiązać problem w najprostszy sposób, instalując aplikacje na telefonie z Androidem i tam wszystko ustawić. Możliwe, że zanim zacząłem automatyzację w pierwszej kolejności ustawiłem grupę świateł i pomimo, że ją później rozwiązałem, jak również usuwałem mostek i żarówki i dodawałem ponownie, aplikacja na iOS wciąż grupę gdzieś zapamiętywała i ograniczała ustawienia nawet pojedynczej żarówki.
 2. Tak, ale kilkukrotnie próbowałem ustawić akcję dla pojedynczych żarówek i jest ten sam problem. Możliwe, że to jakiś problem z Hubem, tak jak inni użytkownicy wersji EU też Hub często widnieje jako offline.
 3. Takie oto akcje mam dostępne w aplikacji
 4. Dziękuję za odpowiedź, sprzęt został zakupiony w sklepie aze.pl Żarówki to Aqara Led Light Bulp https://www.aze.com.pl/pl/p/Zarowka-Smart-LED-White-Aqara/1964 Przełączniki to Wireless Remote Switch oraz Wireless Mini Switch https://www.aze.com.pl/pl/p/Przelacznik-scienny-bezprzewodowy-1-Klawisz-Aqara/1963 https://www.aze.com.pl/pl/p/Bezprzewodowy-Mini-przelacznik-Aqara/1897
 5. Witam, czy może mi ktoś powiedzieć, dlaczego po dodaniu żarówek i przełącznika do aplikacji Mi Home, podczas konfiguracji mam do wyboru tylko dwie opcje „turn on” lub „turn off”. Nie ma do wyboru żadnych z pozostałych opcji ustawień, np jasności. Ale przede wszystkim nie ma opcji „turn on/off”, która umożliwiałaby mi włączanie i wyłączanie światła przełącznikiem. Ustawienie dwóch automatyzacji osobno dla „turn on” i „turn off” sprawia, że żarówki wariują (włączają się i wyłączają jednocześnie). Możliwe jest takie ustawienie tylko w aplikacji Aqara Home, jednak nie wspiera ona większości urządzeń z Xiaomi, przez co nie mogę tworzyć różnych scen. Posiadam Aqara Hub w wersji EU, a z aplikacji korzystam na systemie iOS. Dodam, że dopiero zaczynam zabawę z Smart Home od Xiaomi. Bardzo dziękuje za ewentualną pomoc.
×
×
 • Create New...