Jump to content

Warson

Fan
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Na Singapur idzie, ale wtedy mapy się ładują ogrom czasu.
 2. I jak będzie coś z tego?
 3. Jak ma się ten odkurzacz do mijia 1s? Lepszy porównywalny? Warto zmieniać z 1s na tego? Mozna go już używać na zmodowanej apce na regionie europejskim? Są już komunikaty chociaż w wersji Angielskiej? Dziękuję z góry za porady.
 4. Okej, a który model byście wybrali docelowo do zakupu? Mijia 1S czy Viaomi V2 Pro? Mam możliwość oddania mijia bo nie wiem czy dobry zakup, i czy czasem nie lepiej kupić z opcją mopowania?
 5. No jakby wymuszał SIngapur albo Chinski serwer, będę bardzo wdzięczny bo oczywiście nie omieszkam SUbskrybować programu. Zatem czekam na Info. Bardzio dziękuję za góry
 6. 3.5.4_0948 Właśnie reinstalowałem Twoją apkę już 3 raz, resetowałem Wi-fi w urządzeniu, dalej to samo
 7. Tak 1S (to jest ta ulepszona wersja, nie ten standardowy podstawowy pierwszy który wydało xiaomi), Firmware zainstalowałem do najnowszej Wersji z Regionu China.
 8. Witam, mam problem z odkurzaczem Xiaomi Mijia 1S. Odkurzacz z geekbuying z wtyczką niestety Chińską i cały karton w Krzakach :/. Zmodowana Aplikacja znalazła bez problemu robota zaaktualizowałem do niego Firmware na serwerze China. Następnie jak chciałem przejść na region EU żeby mapy się szybko wczytaly to takie coś jak na screenie. Aplikacja oczywiście zmodowana, reset wifi w urządzeniu nie pomaga... Łączy się tylko z Chinami, mam 14 dni na oddanie urządzenia i już po pierwszej godzinie zastanawiam się czy tego nie zrobić. Oczywiście zrobiłem jak wskazuję screen, przełączam na PL ale to nic nie daje proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...