Jump to content

Warson

Fan
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy komuś się udało udostępnić innej osobie urządzenie? Ja wysyłam na wszystkie urządzenia i niestety zaproszenia nie dochodzą? Ktoś może pomóc?
 2. Po ostatniej aktualizacji do wersji... 46 u mnie czasami wariuje robot. Staje w miejscu nagle sam się wyłącza i trzeba go odpalać na nowo. Dla tych co chcą kupić jeszcze jedna porada, pojemnik z wodą 2 w 1 przy mopowaniu z użyciem średniego dawkowania wody, starcza na max 40m2. Zatem ja zdecydowałem się na zakup dodatkowego pojemnika na wodę. Aha i jaj ktoś chce mopować bez sprzątania można oszukać robota wyciągając filtr hepa z pojemnika 2w1.
 3. Jak można zasubskrybować aplikacje rezmusa aby sama się aktualizowała?
 4. Siema, czy warto aktualizować aplikacje zmodowaną? Jak to robić aby nie utracić dodanych urządzeń? Niektóre rzeczy są nie przetłumaczone i mam chińskie krzaki..
 5. Jak poznać jaką mam wersję? V7 czy v8?
 6. Siema, czy warto aktualizować aplikacje zmodowaną? Jak to robić aby nie utracić dodanych urządzeń? Niektóre rzeczy są nie przetłumaczone i mam chińskie krzaki..
 7. Ja w moim (STYJ02YM) ciągle mam wersje z końcówka 45 i niestety nawet na serwerze Chińskim sie nie aktualizuje.
 8. Kupiłem sobie na Aliexpress Urządzenie do mierzenia Temperatury i Wilgotności, on działa tylko przez bluetooth, da się go jakoś podłączyć żebym mógł na aplikacji Sprawdzać poza domem parametry?Kupiłem sobie na Aliexpress Urządzenie do mierzenia Temperatury i Wilgotności, on działa tylko przez bluetooth, da się go jakoś podłączyć żebym mógł na aplikacji Sprawdzać poza domem parametry?
 9. Na Singapur idzie, ale wtedy mapy się ładują ogrom czasu.
 10. I jak będzie coś z tego?
 11. Jak ma się ten odkurzacz do mijia 1s? Lepszy porównywalny? Warto zmieniać z 1s na tego? Mozna go już używać na zmodowanej apce na regionie europejskim? Są już komunikaty chociaż w wersji Angielskiej? Dziękuję z góry za porady.
 12. Okej, a który model byście wybrali docelowo do zakupu? Mijia 1S czy Viaomi V2 Pro? Mam możliwość oddania mijia bo nie wiem czy dobry zakup, i czy czasem nie lepiej kupić z opcją mopowania?
 13. No jakby wymuszał SIngapur albo Chinski serwer, będę bardzo wdzięczny bo oczywiście nie omieszkam SUbskrybować programu. Zatem czekam na Info. Bardzio dziękuję za góry
 14. 3.5.4_0948 Właśnie reinstalowałem Twoją apkę już 3 raz, resetowałem Wi-fi w urządzeniu, dalej to samo
 15. Tak 1S (to jest ta ulepszona wersja, nie ten standardowy podstawowy pierwszy który wydało xiaomi), Firmware zainstalowałem do najnowszej Wersji z Regionu China.
×
×
 • Create New...