Jump to content

Nowak

Fan
 • Posts

  291
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Nowak last won the day on May 23

Nowak had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Nowak's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

43

Reputation

 1. @KamkaSkanka. Ustaw wybrany kolor, dodaj do ulubionych. W ustawieniach sceny wybierz ,,turn on and set light" z ulubionych.
 2. Pytanie do posiadaczy czujników ruchu ble Xiaomi v2 i Qingping: który polecacie? U siebie mam Aqara a chcę dokupić i zastanawiam się nad dwoma powyżej. Czy dalej iść w Aqara, czy któryś z tych ,,nowych"? Jak jest z automatyzacjami?
 3. Zgoda, że nie wszystkie ale jednak wiele. Nie ma sprawy, dla takich podpowiedzi wszyscy tu jesteśmy.
 4. Tak mnie zastanawia po co tyle kombinacji Panowie? W GH można ustawić ,,Rutynę" by o wschodzie czy zachodzie słońca w miejscu gdzie mieszkamy lampy czy żarówki włączały się wg naszych własnych ustaleń. Mam takich rutyn kilka i działa to znakomicie.
 5. I wszystko jasne. Dzięki
 6. @piteron aktualiizację do 1.5 bramki mgl03 wgrywałeś na China? Na EU mi nie wykrywa nic ponad 1.4.7.
 7. Ok👍 tak jak powiedziałem jutro walka i dam znać jak i co. Na tą chwilę, dzięki Wielkie 👍
 8. Już dzisiaj odpuszczę ale jutro powalczę o oczywiście dam znać. Może być któraś ,, źle sparowana" czy coś w tym rodzaju? Swoją drogą jak robiłem je w grupę to się ,,dyskoteka," robiła totalna. Jeszcze jedna sprawa @rezmus W Yeelight e14 można zrobić grupę Lan i drugim sposobem cloud. W tych tylko cloud. Nic tu nie da się zmienić?
 9. Wszystkie sceny zadziałały tak jak powinny. Wszystkie powiadomienia przyszły.
 10. Z powiadomieniem robi się oczywiście scena Cloud ale dalej nie działa a powiadomienie nie przychodzi.
 11. @rezmus Mam 5 szt pojedynczo ale sceny ustawione dla każdej tak samo, żeby zadziałały łącznie( jak grupa). Robiłem w nich scenę Cloud ( choć nie przez powiadomienie) Uruchom ręcznie działa.
 12. @rezmus scena jest lan i chcę by taka została. Ale jak grupowałem żarówki i z miejsca były cloud to też nie działało. W logu switcha jest odnotowane każde kliknięcie. Nie wiem czy ma to znaczenie ale jak zgrupowałem żarówki Yeelight Ble to zmieniały się w grupę i w apce Yeelight i w MH. Natomiast te Gu10 po zgrupowaniu w apce Yeelight są wyświetlone jako grupa ale też pojedyncze są wciąż widoczne a w MH jako pojedyncze. @piteron mam je pojedyncze, bo jak zrobię w MH grupę to już są wszystkie sceny w nich czytane jako Cloud a i tak nie działają.
 13. Mam pytanie do posiadaczy Yeelight Gu10. Chodzi mi o automatyzacje, a dokładniej ich brak działania w niektórych przypadkach. Mam ustawione wł/wył na 1 klik w bezprzewodowym Aqara -działa. W nocy ( w godz. 1:00 - 6:00) przy wykryciu ruchu z czujnika Aqara włączenie na tryb dla niemowląt- działa. I teraz automatyzacja na 1 klik z bezprzewodowym Aqara by wlączało światło w trybie Czytanie, czyli na maxa- nie działa. Ktoś, coś?
 14. @piteron na 2 wersjach Mi Boxa i Androit TV Sony też nie ma jak się zalogować. W weekend sprawdzę na telewizorze Xiaomi. Podejrzewam, że będzie jak z aplikacją Yeelight na ,,android tv". Będzie działać tylko na telewizorach ( na przystawkach- nie) od Xiaomi. Wg mnie Wielka szkoda, że tylko tak ale każdy producent ma jakąś swoją politykę rozwoju. W każdym razie max do niedzieli ( ale myślę, że już w piątek) powiem Ci jak to się ma na Mi TV.
 15. Możesz wybrać Polska.
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept