Jump to content

Nowak

Fan
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Nowak last won the day on January 13

Nowak had the most liked content!

Community Reputation

27 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @rezmus jak by nie patrzeć za chwilę i tak wszystko opodatkują. A do tego czasu... Róbmy swoje 😉
 2. To właśnie miałem na myśli i to napisałem.
 3. Jak przesyłka idzie z Chin do jakiegoś kraju EU a z niego dopiero do PL to jest jak napisałem. A tak jak Ty mówisz @rezmus jest gdy wysyłka jest z magazynu będącego w EU.
 4. Jeśli przesyłka idzie do Polski z kraju EU i nie przekracza 22 euro nie mogą doliczyć ani cła ani vatu.
 5. Kolego @piteron rozumiem Twój sprzeciw 😀 Przyjęty 👍
 6. U mnie też już spokój. A co do laga przy kafelkach to na wszystkich żarówkach i wifi i mesh i ikea mam taki sam ok. 2 sekundowy. Coś musieli ostro grzebać. Nie ma nawet tygodnia, żeby u kogoś coś się nie wysypało. A my wciąż gonimy króliczka, czy tam kotka ...zielonego 😀
 7. W ramach offline na mgl03. Od około 4 godzin wyrzuca mi losowo żarówki do offline. Co ciekawe to po kolejnym kliknięciu na włącznik lub kafel aplikacji wraca do online. Bramka wciąż na firmware 1.4.6_0012. Wszystko na EU.
 8. U siebie wszystkie włączniki mam bezprzewodowe Aqara zarówno ścienne jak i mini. Z wszystkimi żarówkami Yeelight jakie mam działają jak napisałeś " pstryk i jest efekt" na Ikea GU10 bardzo duże opóźnienie. Wszystko spięte z mgl03. Może Aqara nieco gryzie się z Ikea. Nie mam żadnego włącznika Xiaomi, żeby sprawdzić. Znajdę chwilę to chyba wreszcie zrobię aktualizacje i zobaczymy co będzie. Z ciekawości sprawdziłem tego laga na kafelkach. Fakt jest. Ale to jakieś 3 może 4 razy mniej niż na moich GU10 i włącznikach Aqara.
 9. Zgadzam się z Tobą w 100% ,że gdyby nie @rezmus dawno byśmy to wszystko rzucili w diabły. A co do GU10 to zaintrygowałeś mnie i chyba rozparuję i sprawdzę jak to będzie działać. Ale może też aktualizacja któraś pkprawiła współpracę włączników z Aqara. U mnie jest tak duże opóźnienie, że odruchowo klikasz drugi raz myśląc, że nie załapały. A ułamek sekundy przed drugim klikiem się zapalają a ten drugi klik je wyłącza. I znów klikasz..... ręce opadają.
 10. No to Kolego @piteron ja też w skrócie 😉 Neta mam z Vectry i pod to podpięty router Xiaomi 4A Giga Version. Każde urządzenie podpięte do routera ma własne stałe ip. Pod bramką mgl03 również grupę żarówek Ikea i nic mi nie przechodzi w offline już kilka miesięcy. Żarówki mają opóźnienie spore przy współpracy z bezprzewodowym Aqara, ale to na marginesie. Jestem wciąż na pierwszym firmware bramki i mam strefę Cet od bardzo dawna. i teraz powiedz mi jakie wnioski z naszych ustaleń? 😀 Bo wg mnie dalej w działaniu całego ecosystemu Xiaomi nie ma logiki.
 11. @piteron czy na tym najnowszym firmware mgl03 jest już ok czy dalej kwiatki jakieś? Ja cały czas na 1.4.6_0012 i wszystko działa a aktualizacja korci 😉
 12. @Pat miałem taki problem z e14 świecową mesh. W salonie kilka sztuk były w zasięgu a jedna w sypialni jak u Ciebie. Z tego co pamiętam rozwiązanie było takie, że żarówki usunąłem z Mi Home i sparowałem je przez Yeelight apkę. Z automatu wskoczyły do mi home i było już ok. W Yeelight logujesz się nr.konta Xiaomi. Sprawdź, może zadziała.
 13. @Pat jeśli dobrze zrozumiałem i chcesz ustawić żarówki tak by po zaniku prądu i przywróceniu były wyłączone( czyli nie świeciły się) musisz odznaczyć obie opcje.
 14. Ja też, ja też!! 😃😃😃
 15. Wszystkim z którymi miałem przyjemność dyskusji w Starym Roku, życzę Dużo Zdrowia w Nowym Roku i samego zadowolenia z urządzeń wszelakich pod marką Xiaomi 🎇🥳
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept