Jump to content

Nowak

Fan
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pięknie Ci dziękuję. Wszystko jasne. Zostaję z Mi Multimode 👍
 2. Pięknie Ci dziękuję. Wszystko jasne. Zostaję przy Mi Multimode 👍
 3. @rezmus czy możesz coś więcej powiedzieć na temat Bramki Yeelight Mesh, model: YLWG01YL ?
 4. Panowie sposób jak zrobić (może komuś się przyda), żeby był Wilk syty i Manchester City 😉 Robimy grupę w apce Yeelight i synchronizujemy w Google Home. Usuwamy grupę w apce Yeelight i robimy grupę w Mi Home. Teraz możemy głosowo obsługiwać grupę w Google bo dalej jest w Home widoczna jako Yeelight i mamy przycisk wł/ wył w Modzie bo mamy zgrupowane je w Mi Home. Jedyny minus to nie mamy grupy w apce Yeelight...ale jak to mówią nie można mieć wszystkiego 😂
 5. @piteron jakie masz sceny, cloud czy lan? Może sceny na tych gu 10 muszą być cloud, żeby działało jak należy. Ja mam wszystkie sceny cloud od początku i działają w grupach czy nie. @Tedi napisał, że jak dodał powiadomienia (czyli sceny przeszły na cloud) zaczęło działać. Dodaj w scenach powiadomienia albo jakiś warunek czasowy, zmienią się w cloud i oby zadziałało.
 6. W moich scenach są dodane opóźnienia 1 sekundowe i to też daje od razu cloud
 7. Pod jakie bramki macie podpięte te Gu 10? Może właśnie bramka jest problemem bo u mnie na Mi Multi chodzą wszystkie automatyzacje bezproblemowo cxy to w grupach czy nie.
 8. @piteron u mnie zarówno w grupach jak i pojedyncze działają z bezprzewodowym aqara. Jedynie co na początku pojedyńcze nie wszystko łapały ale po kilku kliknięciach już chodzą ok. Wszystko na bramce Multimode Eu, sceny cloud. Pytanie dalej otwarte czemu u Ciebie nie.
 9. @rezmus czy jest jakakolwiek możliwość zmiany w aplikacji, żeby żarówki Ikea zaistniały w Mi Home tak by synchronizowały się kontem w Google Home?
 10. Nie krzycz Nieprawda bo tym samym zarzucasz mi kłamstwo a to po pierwsze niegrzeczne (Szanuj rozmówcę swego...) , a po drugie tak po prostu nie jest! Napisałem jak było u mnie z żarówką Aqary. Tylko tyle i aż tyle. @KristofX wierzę w każde Twoje słowo i zawsze cenię je sobie. Jak wiesz. W każdym razie jest z czym powalczyć w temacie żarówek. Jedziemy dalej
 11. Żarówka Aqara nawet jako pojedyncza sztuka jest niewidoczna w Google home. Tak było u mnie. Dlatego niestety leży w szufladzie. Czy żarówki z Ikei GU10 macie w Google Home?
 12. Pobawiłem się u siebie, żeby zobaczyć o co chodzi. I wnioski są takie: Jak zrobisz grupę świateł w aplikacji Yeelight to włącznika nie ma. Ale jak zrobisz grupę w Mi Home to włącznik jest. I tu kolejne ale, gdyż wtedy z kolei nie widać tej grupy w aplikacji Yeelight. A tym samym nie ma jej w G Home i nie można sterować głosowo.
 13. Powinien być. Ubij aplikację i wyczyść pamięć podręczną.
 14. Może kiedyś będę potrzebował. Na razie po wczorajszym dodaniu Gu10 z Ikei na łazienkę mam komplet oświetlenia w domu. Ale człowiek już kombinuje co by tu jeszcze... 😀
 15. Na to by wychodziło. Faktycznie wszystkie sceny robiłem od nowa i w każdej mam użycie czasu. Te e27 o których mówiłeś, zapodaj link zobaczę co to za cuda.
×
×
 • Create New...