Jump to content

hochland

Fan
  • Content Count

    5
  • Joined

Community Reputation

0 Neutral
  1. Część, Posiadam zmodowaną aplikację, do tego bramkę gateway 2 CN oraz kilka czujników i teraz zakupiłem oczyszczacz purifier 3h. Wszystko ładnie działa, ale sceny oczyszczacza niekiedy załączają się dopiero po wejściu w aplikację (oszczędzanie energii dla aplikacji mam wyłączone). Doczytałem, że sceny są zapisywane jako obsługa LAN lub Cloud. U mnie niestety wszystko zapisuje się w chmurze. Jak to zmienić?
  2. Gniazdo będzie z uziemieniem, tylko na te blaszki po bokach ???? Widzę, że 'schuko' się to nazywa.
  3. Wole wymienić gniazdko za 20 zł i o nic się nie martwić, niż kombinować z przejściówkami. Chce do tego podłączyć urządzenie o poborze 1000W i zależy mi na bezpieczeństwie.
  4. Ok, dziękuję za odpowiedź. Widzę, że w aplikacji mogę dodać coś takiego https://mi-home.pl/inteligentne-urzadzenia/mi-smart-power-plug?utm_source=homebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=homebook&utm_term=[hb_id:a7988f0a-2749-4a2a-b66a-ecbc1fbcb119] Rozumiem, że z tym problemu nie będzie?
  5. Cześć, posiadam bramkę z Ali Gateway v2, chciałbym zakupić takie gniazdko https://allegro.pl/oferta/inteligentne-gniazdko-xiaomi-mi-smart-plug-zigbee-8866067150?snapshot=MjAyMC0wMi0xMVQxNToxMzo1Mi4yMDVaO2J1eWVyOzU0YjNjZjU1ODQ2NDE3MmI0NDA2MDI2NzBhMjMwYzBjYTRiMTljMGEwODQ3ZmUxNmQ0ODYxZWEzODFmOWVhZDc%3D Teraz wchodząc do zmodowanej aplikacji widzę informacje, że "Urządzenie nie jest zgodne". Czy jest jakaś szansa na połączenie tego gniazda z bramką? Ważna jest tu dla mnie automatyzacja.
×
×
  • Create New...