Jump to content

tony1988

Fan
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. witam kupiłem na olx zegarek i ma zablokowane konto ponieważ kto inny się logowal na niego na forum, proszę o odblokowanie.
 2. Wygrywałem również przez pełna wersje bez mini. Wygrywałem clonerem. Wszystko się wgrywa dobrze a nie odpala się. Staje na logo czy możliwe jest ze pamięć jest uszkodzona bądź coś co odpala system? Podpowiem tyle ze kiedyś działał normalnie później leżał z pół roku i jak go odpaliłem i naladowalem - system zaczął się ładować i kręciło się i kręciło i nigdy się nie odpalił. Odblokowałem go i chciałem wgrać nowy soft co udało się ten chiński jednak zegarek już nigdy nie powstał i nic się zrobić nadal nie da...
 3. 3 dni się już mecze przerobiłem wszystkie możliwe instalacje rom włącznie z clonerem cały peoces instalacji przechodzi czy to wg poradnika czy to wg clonera - jednak zegarek nie wstaje. Po wgranym poprawnie romie i resecie zegarka cały czas wisi na logo i nie przechodzi dalej. Jakies pomysły ?
 4. witam mam taki problem iż przy probie wgrania badz wgraniu - zegarek nie wstaje. wyrzucil mi takie cos i dalej nie wiem co począć? czy ktoś może rzucić konkretny wątek z forum w którym znajdę rozwiązanie mojego problemu ? dziekuje i pozdrawiam
 5. witam odświeżam temat. wszystkie posty przeczytane, wszystko zrobione tak jak w postach - postawiony 2.0.7.5 i zegarek nie wstaje wisi na logu. czytałem aby pobrać wersje 2.0.11.1 PL tylko linki juz wygasły. Można prosić o poradę jak go postawić na nogi?
×
×
 • Create New...