Jump to content

razo

Fan
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Widzę że pojawiły się nowe bezprzewodowe przelaczniki Yeelight ( https://a.aliexpress.com/_B0Vp8l ) działające na bluetooth 5.0. One działają tylko ze sprzętem od yeelight czy włączę nimi inne sprzęty od Xiaomi powiedzmy wentylatory czy oczyszczacz?
 2. No to zostaje nam tylko mod 😎 przy okazji czy pojawiła się wersja global grzejnika smartmi smart heater 1s (ta z wyświetlaczem) bo widzę że się pojawił w Polsce w sprzedaży (na stronie aze)
 3. Hmm mam dwa nawilżacze: starą wersję chińska zhimi.humidifier.ca1 i nową zhimi.humidifier.ca4 dzięki uprzejmości rezmusa już przerobioną na eu. To rozumiem że wersję .ca1 też trzeba będzie przerobić na eu? Da się to przez automatyzację zrobić tak jak teraz idzie z nowym modelem?
 4. Te żarówki na E14 będą działać z bramka V3? https://a.aliexpress.com/_mOTnJtZ
 5. Można gdzieś zmienić kolejność wyświetlania tekstu na podglądzie urządzeń (konkretnie lampki nocnej) tak żeby pierwsza była widoczna godzina wykrycia ruchu a nie opis że ktoś przeszedl, coś takiego jak jest przy czujniku ruchu ?
 6. Dzięki. Teraz działa.
 7. @rezmus Czy do wersji global kamerki ten sam plugin powinien zadziałać? Bo normalnie tej opcji nie ma a jak podmieniam plugin to kamera się nie włącza. A sam plugin jest w katalogu 1758/27870.apk
 8. Jest też nowa wersja czujnika otwarcia drzwi Xiaomi która ma dodatkowo czujnik swiatla
 9. Nawilzacz w wersji 2 przestał działać na regionie eu w wersji zmodowanej. Jest taki komunikat
 10. Po instalacji wersji 5.8.13 nastąpiła zmiana pluginu do robota styj02ym i robot ma problemy ze sprzątaniem. W trakcie sprzątania robot jest przesunięty o kilkanaście centymetrów na mapie przez co z jednej strony pokoju zderza się z wszystkim a z drugiej nie dojeżdża do ściany. Powrót do wersji 5.8.2 naprawia problem.
 11. Chyba trzeba ustawić dodatkowa scenę jeśli czujnik okna - otwarto to wyłącz scenę z roletami i później następna scena jak czujnik okna - zamknięto to włącz scenę z roletami.
 12. Ok. Po aktualizacji oprogramowania ruszyło.
 13. Czy czujniki aqara Water leak (SJCGQ11LM) działaja z bramka Xiaomi Gateway 3?
 14. Dzięki. Teraz działa.
×
×
 • Create New...