Jump to content

kazek81

Fan
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ma ktoś może spolszczony albo angielską wersje bo jak podmieniam to mam po rosyjsku kilka urządzeń?
 2. Dzięki - tego brakowało
 3. Problem pojawił się jednak przy aktualizacji do Android 10 - przez dane komórkowe nie mam podglądu do kamer.
 4. Co trzeba byłoby zmienić aby w kamerze Mi Home Security 360 (chuangmi), podczas połączenia np przez LTE można byłoby ją wzbudzić ze stanu uśpienia - na wcześniejszych wersjach działało. Wzbudzenie działa tylko po wifi.
 5. Nie wiem w czym problem. Załóż konto na boosty kliknij subskrypcje vevs podaj karte kredytową albo paypal i zapłać 60 rubli, mi pobrało 3.62zł.
 6. Wykupić subskrypcje na boosty.to/vevs
 7. Czy może vevs jakoś poradzić z podłączeniem xiaofanga pod EU, bo nie moge zjechać z softem (nawet przy pomocy TTL). Próbowałem do vevs pisać przez TELEGRAM ale odpowiedzi brak.
 8. Będziesz widział tylko te urządzenia które są przypisane do EU przez Xiaomi
 9. Tak. Jeśli chodzi o region to zauważyłem kolosalną różnice w szybkości działania urządzeń a mam już ich 33 przypisane i te 2 nieszczęsne kamerki do Chin. W regionie Chiny mają chyba jakieś problemy z serwerami bo muli wszystko na maxa
 10. W kamerce jest firmware 3.3.4_307, próbowałem wgrać inny ze strony którą podałeś ale bez rezultatu. Masz może jakiś pomysł co zrobić aby dodać ją do serwera EU?
 11. Czy istnieje jakiś sposób aby podłączyć Kamere Xiaofang (kostka) pod region europejski? Aplikacja wykrywa i w momencie odczytu kodu próbuje się połączyć z wifi nie przechodzi dalszej konfiguracji i nie zapisuje się na koncie - cały czas miga niebieska dioda. W regionie Chiny kamera się zapisuje ale tamten region chyba ma problemy bo mocno muli.
×
×
 • Create New...