Jump to content

mini21

Fan
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hahaha. Oj tam oj tam. 6 włączeń, 7 wyłączeń (czy odwrotnie).
 2. Dobra, problem rozwiązany. Powód tak błahy że aż szkoda gadać... Albo za wolno wciskałem wł/wył albo źle liczyłem te 6 razy. Pierwsza żarówka sparowana - ta w lampce. Teraz czas na tę w oprawce halogenowej.
 3. Z tego co mi mówiono - to chyba nie przejdzie. Blok z wielkiej płyty ma spore ograniczenia.
 4. Niestety, na większość pytań nie odpowiem. Co do sterowania z poza zasięgu wifi - na 99% nie. Czasem nawet będąc 2 metry od bramki coś się dzieje i bramka jest jakby offline. Nie mam żadnych chińskich czujników ale z tego co wyczytałem - to działają z EU bramką, tylko trzeba zmienić region na chiny. Tak mam przynajmniej z listwą zasilającą. Ogólnie to niestety ale poległem. To co chciałem zrobić nie działa (żarówki z Ikei) więc cały plan .... trafił.
 5. Próbowałem na oryginalnej apce na serwerze cm, próbowałem na modzie na serwerze eu i cn - ciągle to samo. Moja brama DGNWG02LM
 6. Próbowałem z adapterem Gu10 na E27. Nic nie pomaga.
 7. Tzn. nie używałem obu bramek jednocześnie. Czujniki z zestawu eu komunikują się bez problemu z bramą chińską. Co do szybkości działania - jest podobnie. Czasem wydaje mi się że chińska potrafi zadziałać szybciej. Większe problemy mam po stronie aplikacji. Gdy jest ustawiona na Chiny mam wrażenie że działa dużo ociężalej, wszystko się jakby dłużej wgrywa (choćby lista podpiętego sprzętu). Teraz walczę z żarówkami GU10 z ikea.
 8. U mnie sytuacja wygląda tak. Zmieniłem na Chiny. Zaktualizowałem firmware bramy. Wybieram żarówki z listy. Każe mi włączyć i wyłączyć światło 6 razy. I na tym koniec - komunikat "nie można dodać urządzenia".
 9. Dobra, żarówki kupione (mam nadzieję, że to te...). Oznaczenie LED1739R5. Zaraz się okaże, czy będę je zawoził z powrotem
 10. Najnowszą wersję apli znajdziesz tu (w pierwszym poście jest link): https://www.kapiba.ru/2017/11/mi-home.html
 11. Dziś będę miał bramkę w wersji chińskiej a mam już Smart Sensor Set w wersji Eu. Nie wiem jak to sensownie sprawdzić - czas działania itp. ale spróbuję zrobić jakiś test. CN kupiłem bo zależy mi właśnie na żarówkach z Ikei które jak twierdzą inni - działają tylko z bramką w wersji CN.
 12. To ja jeszcze potwierdzę, bo będę chciał w takim razie kupić bramkę w wersji chińskiej. Czy to jest ta "dobra" z którą żarówki z Ikei będą działać? I jeszcze się upewnię się - czy to ta do której można podpiąć żarówki z Ikei?
 13. Dobra, to zaczynam szukać kupca na Smart Set... albo kupić samą bramę. A czy te wszystkie czujniki co są w zestawie eu będą "moralnie" działać z chińską bramką?
 14. Ooo - coś się Dafangiem ruszyło? U mnie jeden działa do dziś dnia, a drugi leży już od kilku ładnych miesięcy w szufladzie.
 15. No to.... A ja specjalnie szukałem wersji eu bo myślałem że lepsza (i bez przejściówek).
×
×
 • Create New...