Jump to content

synsinatra

Amateur
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Witam. Jestem miedzy innymi zainteresowany zakupem tego zegarka wiec wole zapytac tutaj niz posiłkować sie internetem. Z owym zegarkiem popływam normalnie na basenie bez "utopienia" go ? I czy posiada on możliwość odtwarzania muzyki bezpośrednio od siebie bez telefonu ( wgrywanie mp3 na zegarek)?
  2. Ciekaw jestem kiedy przewidzieli polską premierę t-rexa. Gdzieś przeczytałem, że wersje poza Chiny są przewidziane przed połową lutego wiec chyba trzeba będzie troche poczekać Wyjasni mi ktos lub odesle do linku jak wyglada proces aktualizacji smartwatchy bez wifi ? Pierwszy zakup zegarka stad takie, wydawałoby się dla doświadczonych, idiotyczne pytanie. Proszę o wyrozumiałość Jeśli kupie wersje z Chin (pobujam sie na menu ang.) a Polska doczeka sie smartwatcha w dniu premiery z językiem polskim to czy wersje chińską będę mógł zaktualizować do menu polskiego w jakiś sposób? Czy tylko zostaną mody pl w tym wypadku. Jak to w praktyce wygląda? Wiecie o co mi chodzi, chciałbym już zamówić z Chin bo długo sie czeka a obawiam sie, że w Polsce będzie droższy, poza tym juz chyba lekko zdrożał na ali.
  3. U chińczyków za około 500 zł, pytanie jak ze specyfikacją, sam wygląd zegarka super. Zastanawiam sie nad verge lub t-rexem i nam już mętlik. Fajnie, że z verge mozna sie pobawic z pl menu, z samym t-rexem obstawiam zabawe po EN
  4. Kupować z Chin wersję globalną, niestety bez polskiego języka czy czekać na premierę polską (pytanie kiedy, ktos wie?). Czy zegarek, który będzie w Polsce dostępny będzie taki sam jak u Chińczyków (bez polskiego menu) czy dadzą mu spolszczenie?
×
×
  • Create New...