Jump to content

nemo666

Fan
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Kupiłem Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro w polskim sklepie. Jak rozumiem ten model jest tożsamy z styj02ym i vomi v2 pro. Mam zmodowaną apkę. ale nigdzie nie widzę opcji ustawienia mopowania w Y. Nie ma też mulitimapy.. Wersję oprogramowania mam 3.5.3_0017 (nie ma aktualizacji) natomiast sam odkurzacz przesstawia się jako vomi.vaccum.v8 Czy ta wersja nie obsługuje mopowania w Y? Czy może jest ona dostępna tylko gdy używa się zbiornika tylko na wodę ( u mnie w zastawie był tylko ten jednocześnie na wodę i kurz).
 2. ok, dziękuję za wyjaśnienie.
 3. No tak...nie wiem czemu, ale jakoś kompletnie inaczej to widziałem (i w sumie całkiem bez sensu). Jakieś zaćmienie. Zainstalowałem najnowszą wersję i pojawiły się dodatkowe opcje. Ale dalej nie widzę aby były dostępne te trzy predefiniowane tryby. Tak ma być? Dziękuję Wam za pomoc i odpowiedzi.
 4. Zasadniczo nic, ale albo jestem ślepy, albo nie bardzo rozumiem wersjonowanie tej apki. Ja mam 5.6.9 a na stronie kapibary (czy to to tam jest) jest wersja 5.6.40. To jest nowsza?
 5. Cześć, Mam pytanie dotyczące automatyzacji w oczyszczaczach 2s i 3h (obydwa EU). Mam zainstalowaną aplikację Mi Home w wersji 5.6.9 (vevs&rezmus). I teraz zastanawiam się jakie powinny być opcje warunków przy automatyzacji 3h? Bo przy 2s mam włącz, wyłącz etc ale ma też opcję set favorite level, co jest dość przydatne bo ustala szybkość obrotów na trybie ulubionym. Natomiast przy 3 h nie ma takiej opcji Mam możliwość włączenia, wyłączenia przełącczenie na tryb automatyczny, ręczny etc ale nie ma opcji ustalanie poziomu trybu ręcznego. Nie ma możliwości ustawienie też jednego z tych predefiniowanych trybów prędkości (tych z "falą"). Czy to normalne, że nie ma tych opcji? Dodatkowo przy 3h, aplikacja dość dziwnie wysyła powiadomienia. Np. gdy mam ustawione "poniżej 9 zanieczyszczeń 2.5 wyłącz" to co chwile dostaje powiadomienia że zastosowano pomyślnie, mimo że tak naprawdę oczyszczacz cały czas był wyłączony. Podobnie było gdy miałem włącz przy powyżej 15 włącz i przełącz na tryb nocny. Tak jakby oczyszczacz bardzo często sprawdzał warunek. Przy 2s tak się nie dzieje. Dostaje powiadomienie tylko jak warunek naprawdę zostanie spełniony i tylko raz.
×
×
 • Create New...