Jump to content

Cinkooo2

Fan
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Ok czy ten model bramki będzie działał z gniazdkami CN I EU? https://allegro.pl/oferta/xiaomi-gateway-v3-zigbee-bluetooth-wifi-homekit-8866654793
 2. OK A jeżeli kupię nową bramkę v3 z Polski z Gniazdkiem "Polskim" to wszystkie moje gniazdka z chińskimi wtyczkami będą działały? Czy teraz lepiej już wszystko kupować z chińskimi wtyczkami? i zostawić tą v2 chińską bramkę?
 3. Cześć, Aktualnie posiadam bramkę xiaomi Gateway 2 zigbee. Wczoraj przyjechały do mnie gniazdka Mi Smart Power Plug zigbee. Niestety Ale w żaden sposób nie mogę ich podłączyć pod bramkę. Jest może jakiś "magiczny " sposób? Gniazdka kupione na polskiej stronie mi home. Bramka mimo że kupiona w Polsce raczej jest chińska. Dodam jeszcze ze używam moda i wszystko mam na EU. przy próbie dodania mam taki komunikat Problemem jest bramka czy cos innego? Na szczęście mam 14 dni na odesłanie gniazdek.
 4. Dzięki wielkie za pomoc. Przeniosłem wszystkie sprzęty na serwery europejskie i aplikacja działa błyskawicznie. Tak jak rezmus pisał mimo, że ir remote został dodany do lity urządzeń nie mam możliwości jego konfiguracji lub dodania jakiegokolwiek sprzętu. Pozostałe wszystko działa tak jak należy. U mnie też wszystkie komunikaty są po chińsku. Pozdrawiam.
 5. Cześć aktualnie wszystkie 30 urządzeń mam na serwerach chińskich lecz od jakiegoś miesiąca bardzo kiepsko to wszystko działa. Mógłby ktoś rzucić okiem czy będzie to działało na EU czy lepiej sobie dać spokój i jakoś przeboleć. Lista urządzeń: Model: yeelink.light.bslamp1 Model: chuangmi.camera.ipc009 Model: lumi.remote.b286acn01 Model: lumi.sensor_motion.aq2 Model: lumi.plug.v1 Model: chuangmi.remote.v2 Model: yeelink.light.ct2 Model: yeelink.light.strip2 Model: yeelink.light.lamp1 Model: lumi.weather.v1 Model: mijia.camera.v3 Model: miaomiaoce.sensor_ht.t1 Model: lumi.sensor_magnet.aq2 Model: chuangmi.plug.m1 Model: miir.tv.ir01 Model: lumi.sensor_smoke.v1 Model: lumi.gateway.v3 Model: lumi.sensor_cube.aqgl01 Model: zhimi.airpurifier.mb3 Model: xiaomi.repeater.v2 Z góry dzięki wielkie za pomoc.
 6. Cześć, od tygodnia posiadam odkurzacz roborock s6. Mieszkam w dwupiętrowym domu. Oglądając recenzje widziałem, że ten robot ma możliwość zapisu kilku map pięter, jednak mi jak do tej pory nie udało się dojść do składu z tymi zapisami. Gdy tylko zmienię lub dodam nową strefę no geo zone to robot automatycznie nadpisuje mi starą mapę i od razu znika np. mapa piętra, gdy zmieniam parter. I odwrotnie gdy zmieniam piętro to od razu znika mi parter. Także za każdym razem gdy dochodzi do zmiany piętra robot od nowa tworzy mapę i tak w kółko. Jest na to jakieś proste rozwiązanie. Dodam jeszcze, że korzystam z chińskich serwerów bo posiadam już kilkanaście urządzeń Xiaomi. Apka w wersji .40 zmodowana oraz dodany plugin do odkurzacza aby działał z chińskimi serwerami. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...