Jump to content

jelon

Fan
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Hej, zakupiłem na ali giazdko z bramką (model ZNCZ07CM), aby rozbudować swój Smart Home o bluetooth (do tej pory miałem tylko Xiaomi Gateway v2). Niestety aplikacja nie zlicza mi zużycia energii, bez względu na to czy mam ją podłączoną pod oryginalną aplikację, czy mod. Jest na to jakiś sposób? Kolejna rzecz to samo gniazdo. Po odłączeniu zasilania poprzez aplikację, bądź przycisk fizyczny, gniazdo wydaje dziwne dźwięki, syczy czy coś w tym stylu. Chyba niektóre stare ładowarki się tak zachowują po odpięciu telefonu, ale dużo ciszej. Czy to normalna praca kondensatorów, bądź coś w tym sty
 2. Hej, jeśli dopiero będę zaczynał budować swój Smart Home, to którą bramkę wybrać Aqara czy Xiaomi 3?
 3. Chyba jakiś błąd jest. Mi nie chce wejść w ustawienia odkurzacza. Po wróceniu do poprzedniej wersji wszystko działa.
 4. Hej czy jest jakaś szansa żeby odkurzacze STYJ02YM w wersji v7 zaczęły gadać po polsku. Już kilka osób dostała ten odkurzacz w wersji v8 i można go podpiąć na ori apce na serwer EU i od razu mówi po polsku. Może jakaś scena w automatyzacji, tak jak to jest ze zmianą języka z chińskiego angielski?
 5. Hej, mam 2 pytania: - czy subskrypcja modowanej aplikacji musi być na taki sam meil jak konto założone w Mi Home? - czy po zainstalowaniu aplikacji muszę jeszcze odgrywać jakieś pluginy, czy wszystko już jest w niej zawarte? (póki co mam tylko odkurzacz STYJ02YM i jedną żarówkę ????????)
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept