Jump to content

witooski

Fan
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zjedź na sam dół w oknie wyboru regionu i wybierz "Other" jeżeli jest. U mnie tak, to właśnie działa z 1S. W ustawieniach Mi Home mam wybrany Region/Język Polski.
 2. @rezmus wspaniale, dziękuję za wyczerpująca odpowiedź. Zatem pozostaje czekać na nową wersję wtyczki, która jest fajniejsza:)
 3. Masz na myśli stary UI, czy nowy? Jeżeli pamięć mnie nie myli, to taki sam UI miałem zaraz na początku gdy podłączyłem odkurzacz po raz pierwszy z Mi Home ze sklepu Play (patrz załącznik). Później jak zainstalowałem zmodowany Mi Home 5.6.31, to miałem inne UI, eleganckie na cały ekran, po naciśnięciu ikony "..." - niestety nie mam zrzutu ekranu ekranu☹️ Od aktualizacji do 5.6.38 mam UI jak wyżej, który jest dużo gorszy. Czytając komunikat w apce o subskrypcji zauważyłem, że nie tylko tracimy automatyczna aktualizację, ale również zmodowane wtyczki zostają zastąpione oryginalnymi Xiaomi. Stąd mój wniosek, że nie mam już custom wtyczki, a oryginalna. Ostatnia kwestia, czy Roborock to nie jest osobna firma, która robi np S50? Z tego co się orientuję (popraw mnie proszę jeżeli się mylę), to Mijia 1S Robot jest od Xiaomi, a nie Roborock. Dzięki.
 4. Tutaj jest wyjaśnione. Link do strony jest dostępny w pierwszym poście.
 5. Hmm... Kurcze, to z czym związany jest wygląd wtyczki? Konkretnie chodzi mi o menu, które jest dostępne z ikonki "..." we wtyczce? Do wersji 5.6.38 mogłem sobie wybrać pilota (remote control) bezpośrednio z menu. Natomiast teraz muszę jeszcze wejść w ustawienia odkurzacza, a dopiero później do pilota. Nawet sam wygląd pilota jest inny - inne ikonki.
 6. @rezmus na początku chciałbym podziękować za kawał dobrej roboty! Mam pytanie odnośnie zmodowanego pluginu do Xiaomi Mijia 1s Robot, z którego korzystałem do momentu wprowadzenia modelu subskrypcji (wer. 5.6.38). Po aktualizacji apki do wersji 5.6.40 został przywrócony oryginalny plugin Xiaomi. Chciałem dokonać subskrypcji, aby wesprzeć projekt, ale nie chce mi przejść płatność Revolutem. Jedyna alternatywa to PayPal, którego nie chcę zakładać. Czy jest inna możliwość dokonania subskrypcji? Zależy mi na tym zmodowanym pluginie. Dzięki!
×
×
 • Create New...