Jump to content

witooski

Fan
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @rezmusdobry człowieku, czy są jakieś wieści na temat wyłącznika pod okrągła puszkę? Dzięki!
 2. Czy brak historii jest również związany z regionem EU czy to jakaś "wewnętrzna" usterka chmury Siajomi? Swoją drogą to jest jakiś koszmar z tym, że standardowo (bez modyfikowanej apki) działają na wybranych regionach. Dzięki zmodowanej apce problemu nie ma, ale przypinanie urządzeń w celu aktualizacji oprogramowania to koszmar.
 3. Ehh też mam ten po lewej. Czy jedyna widoczna różnica jest ta "kreseczka" pod wyświetlaczem?
 4. Szkoda, że historia na okrągłych czujnikach nie działa na EU. Czy tak samo jest na regionie CN? Kupiłem czujniki okrągłe, ponieważ chciałem mieć możliwość podglądu bezpośrednio z czujnika, a nie tylko z apki... niestety nie widziałem, że historii brak. O dziwo gdy włączę się na "Month" zaraz po odpaleniu pluginu czujnika, to widzę jakieś szczątkowe dane. Po zmianie na "Week" wszystko znika i już drugi raz na Month nie wskakuje.
 5. Czy ktoś z Was drodzy forumowicze ma historię tygodniową temperatury i wilgotności z okrągłego czujnika na serwerze europejskim? O dziwo dane dzienne oraz miesięczne są dostępne, natomiast tygodniowe nie
 6. Dzięki. Sęk w tym, że nie chciałem zakładać kolejnego konta. Mam ich już za dużo:) Nie używam PayPal już od dawna i nie chce więcej zakładać konta. Idealnie gdyby dało się po prostu zapłacić kartą Revoluta, tak jak np za Netflix.
 7. Drodzy koledzy i koleżanki, czy udało się komuś zasubskrybować przy użyciu Revolut? Nie mam konta PayPal, nie chcę zakładać tylko do tego celu, jak również używać karty debetowej z mojego banku. Może ktoś kontaktował się z Vevs w tej sprawie? Dzięki!
 8. Może ktoś zhackowal Xiaomi chmurę?
 9. Takie nowe zapytanie mam:) Czy istnieją głowice termostatyczne, które współpracują z systemem Xiaomi natywnie? Nie mam tu na myśli rozwiązania pośredniego, czyli zakup głowicy, podłączenia do gniazdka 230V Xiaomi i sterowania przy użyciu czujnika temperatury. A jeżeli nie istnieje, to czy Xiaomi planuje taki gadżet dodać do swojego portfolio?
 10. O super! Dodałem jak powiedziałeś i już widać jeden sensor. Dzięki rezmus!
 11. Proszę o pomoc. Jak mam dodać czujnik temperatury i wilgotności (okrągły z wyświetlaczem) do bramki V3 (najnowsza z Bluetooth). Gdy wchodzę w ustawienia bramki > Brama Bluetooth Mesh > Połączono urządzenia Bluetooth i odświeżam widok, to nie znajduje mi nic. Czy muszę czujniki wcześniej dodać do Mi Home tak jak każde inne urządzenie? Czy w takim wypadku nie zostaną one dodane przy użyciu Bluetooth telefonu zamiast bramki?
 12. Ok dzięki. Pozostaje zatem czekać
 13. Rezmus nie orientujesz się może kiedy będzie nowy plugin do Xiaomi Mi Vaccum 1s (to jest nowsza wersja V1). Kilka miesięcy temu miałem inne (lepsze) UI w apce, ale tylko przez krótki okres czasu. Wspomniałeś, że Roborock testuje nową wtyczkę, ale od tamtego czasu cisza Wiesz coś może?
 14. Drodzy forumowicze, właśnie przyszła do mnie bramka Xiaomi V3 (Zigbee 3 I BT) z Chin. Czy w celu aktualizacji firmware muszę ją podpiąć na region China, czy jest dostępny również na EU? Przepraszam, jeżeli było to już omawiane, ale nie mogłem znaleźć
 15. Zjedź na sam dół w oknie wyboru regionu i wybierz "Other" jeżeli jest. U mnie tak, to właśnie działa z 1S. W ustawieniach Mi Home mam wybrany Region/Język Polski.
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept