Jump to content

jurislawek

Fan
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jurislawek

 1. U mnie na wersji z końcówką .100 na serwerach eu nie załącza AqaraHub jest poprustu nie podświetlony. Jednak ruszyło po ponownym zainstalowaniu i wyczyszczenie pamięci podręcznej. Post do usunięcia.
 2. Czyli muszę stare sceny usunąć i teraz zrobić nowe?
 3. Dziś oczyszczacze moje dwa 3H nie widoczne w dzienniku automatyzacji. Jak u was sytuacja?
 4. Dziś serwery eu z oczyszczaczy coś nie domagają, działa tylko ręcznie, sceny w dzienniku nic nie pokazuje nowego
 5. To raczej wina samych serwerów bo to samo miałem na Samsung s10e i teraz na mi 9t. Są dni powiadomienia idą pięknie potem dni że nie ma nic dopiero jak włącze aplikacje to wchodzą push, niestety Xiaomi to stan umysłu nie super mega urządzenia. Z tym trzeba się pogodzić.
 6. Wyłącz oszczędzanie w opcjach aplikacji I xiaomi home musi mieć wszystkie uprawnienia
 7. Tydzień temu sprawdzałem na cn serwerze i nic mi nowego nie pokazywało.
 8. To jest eu czy cn? Mój cn
 9. Jest szansa na zigbee taką lampkę? Bo nie mogę znaleźć nic ciekawego.
 10. Poszedł ns olx nawet 2 godziny nie wisiał, i to wtedy 11.04
 11. Zna ktoś z was listę zmian w Aqara Hub wersja cn, oczywiście aktualizacja na serwerze Chiny
 12. Proszę o kontakt lub link
 13. Dzięki za wyjaśnienie, to Relay idzie na sprzedaż, niestety stara instslacja teraz będą szukał beżowego "no neutral" na dwa przełączniki.
 14. Dwa oczyszczacze 3H w tryb offline jak wyżej, reszta działa. Na wyświetlaczach oczyszczaczy wifi pokazuję że połączony świeci zasięg nie mruga tak jakby był połączony z serwerem.
 15. Mam maly problem z moim relay. Stara instalacja brąz to Plus a niebieski to Minus, przekaźnik nie podaje prądu od L1 do @2, klikam w aplikacji tak jak widać na zdjęciu słychać klik w relay ale prądu nie ma.
 16. u siebie przełączyłem na serwer Chin potem wróciłem na serwer Niemcy i czas scena działa prawidłowo, oczywiście nie ruszałem urządzeń z serwera Niemcy
 17. Mam starą instalacje nie mam neutral, a chce sterować led w kuchni pod szafkami, czy jest sens aqara relay + aqara czujnik ruchu (scena w nocy na ruch a wieczorem fizycznie włącz-wyłącz) Schematy z powyższych postów dużo mi rozjaśniły. Tylko czy nie lepiej będzie zamiast aqara relay kupic przełącznik aqara na ścianę bez neutral.
 18. Masz moda? Aktualizował huba? Lepiej na serwer eu jak masz moda.
 19. W geekbuying.pl masz gwarancje door-to-door zgłaszasz u nich problem, zatwierdzają, przyjeżdża kurier zabiera zapakowanego robota, dają radę naprawić na miejscu i odsyłają do Ciebie naprawiony, jeśli nie da rady naprawić przysyłają nowy.
 20. Mogło to być obciazenie serwerów, bo teraz serwery obciążone przy takim ruchu i korona wirusie, U mnie od rana spokój ładnie działa nie wpada offline.
 21. Ze strony najnowsze mam taki mod. Lecz prosi prosi o .65
 22. Aqara odpiąc od serwera eu bo jak przełącze na serwer chiny to mi znikają wszystkie urządzenia.
 23. Mody testowane u mnie 5.6.6 i 5.6.9 to samo. A aqara nie aktualiziwana 1.6.6_001
×
×
 • Create New...