Jump to content

jurislawek

Fan
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jurislawek

 • Birthday 02/15/1985

Personal Information

 • Place
  Łęg

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest szansa na zigbee taką lampkę? Bo nie mogę znaleźć nic ciekawego.
 2. Poszedł ns olx nawet 2 godziny nie wisiał, i to wtedy 11.04
 3. Zna ktoś z was listę zmian w Aqara Hub wersja cn, oczywiście aktualizacja na serwerze Chiny
 4. Proszę o kontakt lub link
 5. Dzięki za wyjaśnienie, to Relay idzie na sprzedaż, niestety stara instslacja teraz będą szukał beżowego "no neutral" na dwa przełączniki.
 6. Dwa oczyszczacze 3H w tryb offline jak wyżej, reszta działa. Na wyświetlaczach oczyszczaczy wifi pokazuję że połączony świeci zasięg nie mruga tak jakby był połączony z serwerem.
 7. Mam maly problem z moim relay. Stara instalacja brąz to Plus a niebieski to Minus, przekaźnik nie podaje prądu od L1 do @2, klikam w aplikacji tak jak widać na zdjęciu słychać klik w relay ale prądu nie ma.
 8. u siebie przełączyłem na serwer Chin potem wróciłem na serwer Niemcy i czas scena działa prawidłowo, oczywiście nie ruszałem urządzeń z serwera Niemcy
 9. Mam starą instalacje nie mam neutral, a chce sterować led w kuchni pod szafkami, czy jest sens aqara relay + aqara czujnik ruchu (scena w nocy na ruch a wieczorem fizycznie włącz-wyłącz) Schematy z powyższych postów dużo mi rozjaśniły. Tylko czy nie lepiej będzie zamiast aqara relay kupic przełącznik aqara na ścianę bez neutral.
 10. Masz moda? Aktualizował huba? Lepiej na serwer eu jak masz moda.
 11. W geekbuying.pl masz gwarancje door-to-door zgłaszasz u nich problem, zatwierdzają, przyjeżdża kurier zabiera zapakowanego robota, dają radę naprawić na miejscu i odsyłają do Ciebie naprawiony, jeśli nie da rady naprawić przysyłają nowy.
 12. Mogło to być obciazenie serwerów, bo teraz serwery obciążone przy takim ruchu i korona wirusie, U mnie od rana spokój ładnie działa nie wpada offline.
 13. Ze strony najnowsze mam taki mod. Lecz prosi prosi o .65
×
×
 • Create New...