Jump to content

jurislawek

Fan
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jurislawek

 • Birthday 02/15/1985

Personal Information

 • Place
  Łęg

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam starą instalacje nie mam neutral, a chce sterować led w kuchni pod szafkami, czy jest sens aqara relay + aqara czujnik ruchu (scena w nocy na ruch a wieczorem fizycznie włącz-wyłącz) Schematy z powyższych postów dużo mi rozjaśniły. Tylko czy nie lepiej będzie zamiast aqara relay kupic przełącznik aqara na ścianę bez neutral.
 2. Masz moda? Aktualizował huba? Lepiej na serwer eu jak masz moda.
 3. W geekbuying.pl masz gwarancje door-to-door zgłaszasz u nich problem, zatwierdzają, przyjeżdża kurier zabiera zapakowanego robota, dają radę naprawić na miejscu i odsyłają do Ciebie naprawiony, jeśli nie da rady naprawić przysyłają nowy.
 4. Mogło to być obciazenie serwerów, bo teraz serwery obciążone przy takim ruchu i korona wirusie, U mnie od rana spokój ładnie działa nie wpada offline.
 5. Ze strony najnowsze mam taki mod. Lecz prosi prosi o .65
 6. Aqara odpiąc od serwera eu bo jak przełącze na serwer chiny to mi znikają wszystkie urządzenia.
 7. Mody testowane u mnie 5.6.6 i 5.6.9 to samo. A aqara nie aktualiziwana 1.6.6_001
 8. U mnie tez potwierdzam, model mam w sygnaturze
 9. Czy tylko mi aqara hub na modzie 5.6.6 czy tez 5.6.9 serwer eu(niemcy i polska niezależnie), znaczy oczyszczacze online a hub losowo jest offline, taka sytuacja od ok 15 dzis.
 10. Zamawiał ktoś już z was Xiaomi STYJ02YM ale wersja eu z oprogramowaniem v8, bardzo mi zależy na polskich komunikatach. Proszę o linka z Ali z pl magazynu. Z gry dzięki
 11. Mam dwa oczyszczacze 3H na serwer eu. Chce kupić aqara hub i do tego dwa czyjniki temperatury https://a.aliexpress.com/_BUL7KL https://a.aliexpress.com/_BTQFYr Żeby wszystko działało dalej na EU, trzeba odpiąc oczyszczacze odinstalować oryginalną aplikację i zainstalować moda połączyć oczyszczacze na EU i aqara hub na EU i potem do huba czujniki. Dobrze to będzie wtedy zrobione? Potem jeszcze dwa gniazdka mi EU https://xiaomi365.pl/inteligentne-czujniki/87-xiaomi-mi-smart-power-plug
×
×
 • Create New...