Jump to content

shyha

Fan
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mi dodatkowo w wersji 33, oprócz falujących obrotów, przestała działać automatyzacja. Tzn działała ze 3 dni a potem zamiast odkurzać o danej godzinie konkretne pomieszczenie to odkurzało całe piętro. Usunięcie i dodanie na nowo planu nie pomagało. Zobaczymy jak 34 w tej kwestii się zachować. Czy wszyscy mają brak jodełki w tym najnowszym sofcie?
 2. Producent wstrzymał aktualizację dlatego niektórzy jeszcze nie dostali... i dobrze. Poprawiają ten bubel...podobno za 2 tyg. nowa wersja.
 3. Definitywnie coś spie%rzyli z siłą ssania. Przy przełączaniu z Medium na Turbo na początku falują obroty 100% -> 90% -> 100% -90% i potem już 90% cały czas. 100% to odniesienie do poprzedniego oprogramowania. Czy istnieje możliwość przywrócenia poprzedniego oprogramowania? Nie wiem czy nie zgłaszać tego na gwaranacji. NIE AKTUALIZUJCIE NA RAZIE. JA ŻAŁUJĘ ŻE TO ZROBIŁEM.
 4. Hmm. Ciekawe czy będzie to tak samo skuteczne jak laser. Z tego co widzę na forach to silniczki od lasera lubiły się psuć, gumki zrywać. Kamera może być mniej awaryjna, nie mówiąc już o możliwości wjeżdżania w niższe dziury. Wracając do ostatniej aktualizacji Viomi - ten nowy głos jest tak skompresowany, że nic z tego nie można zrozumieć. Fatalna jakość. Wyłączyłem.
 5. Czy Wam też wydaje się, że na Turbo minimalnie na mniejszych obrotach działa ciąg? Jest minimalnie ciszej mam wrażenie. Akurat z tego bym się nie cieszył gdyby coś w tych parametrach grzebali.
 6. Chińczycy jeszcze ładują coś z chmury...bo co zaglądam to widzę inny układ, inne opcje
 7. Właśnie dostałem update Czyli nie kłamali. Na pierwszy rzut oka widzę, że dodali multimapy, w końcu normalny fajny scheduler, licznik zużycia akcesoriów. Ciekawe jak te mapy zostały zrealizowane i czy odkurzacz "będzie się odnajdywał"?
 8. Aktualizacja jest opóźniona, nie wiadomo o ile dni. Źródłem jest fanpage FB Viomi - nieoficjalny wpis co prawda @vomort - jeżeli nie słychać pracy silniczka , który puszcza wodę to chyba najlepiej skonsultować się z serwisem.
 9. Nagrałem filmiki. Kazali odesłać sam pojemnik. Nie wiem, może fabrycznie te boczne są zaślepione a problem z małą ilością wody leży w dawkowaniu przez te 2 dysze na środku? Muszę koniecznie sprawdzić z ilu leci jak już dostanę naprawiony/nowy zbiornik. Chyba, że ktoś z forum sam sprawdzi.
 10. Wiem jedno - pierwsze 2 mopowania woda lecia równomiernie na ścierze. Kolejne mopowania, nawet na 3 poziomie, były bardzo skąpe w wodę. Polski support sklepu GB poprosił mnie o filmik. Wysłałem i uznali reklamację. Kazali odesłać na serwis. Czy ktoś może jeszcze potwierdzić, że z pojemnika tylko na wodę leci tylko ze środkowych dwóch dysz?
 11. Postaram się sprawdzić jak to u mnie działa. BTW - Pojemnik z wodą musiałem zareklamować bo tylko 2 z 4 dysz działają. Teraz widzę plusy zakupu w GB PL bo support działa bardzo dobrze i nie będzie problemu z wymianą.
 12. @rezmus Viomi potwierdziło na FB, że aktualizacja firmware z dodanymi multimapami będzie w okolicach walentynek Jednak chyba nie porzucili wersji vacuum.v6
 13. 2in1 jest traktowany jako do odkurzania. Przełącz z mopa na vacuum.
 14. Jest jakiś robot, który ma dobrze zrobione mapy? Jeżeli tak to jak to działa...na jakiej zasadzie? Przed każdym sprzątaniem pyta jakiej mapy ma użyć czy orientuje się sam gdzie jest? Czy dla mopowania są oddzielne warianty? Z tego co czytam o multimapach w różnych urządzeniach to nigdzie to nie działa tak jak powinno.
 15. Jeszcze nie wyrokujmy. Poczekajmy 1-2 miesiące. Może jednak będzie update. Ja próbuje ustalić źródło tej tabeli z porównanie v vs v2 pro.
×
×
 • Create New...