Jump to content

kacper77

Fan
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. W prosty sposób.....W sieci Orange ustala się kartę ekstra esim z takim samym numerem jaki aktualnie posiadasz. Nadajesz dla ułatwienia nazwę swojego urządzenia. Dostajesz kod SMS który posłuży do aktywacji karty e-Sim, pozniej za posrednictwem aplikacji amazfit dodajesz kartę e-sim. W trakcie dodawania podczas łączenia z aplikacją na smartwatch musisz wpisać otrzymany kod SMS nadany przez sieć Orange....po chwili otrzymujesz informacje SMS że karta została aktywowana i Twoje urządzenie powinno działać. Czasami może być lekka zwłoka czasowa że strony sieci i mnie to właśnie zgubiło. Trzeba poczekać cierpliwie i działa. Jakość dźwięku bardzo dobra zarówno nadawcą i odbiorca rozmowy słyszy bardzo dobrze .
 2. Udało mi się zrobić to samodzielnie....ale dzięki że coś dla mnie znalazłeś ????
 3. Nie wiem co robię chyba źle nazwałem urządzenie bo za diabli nie mogę skonfigurować e-sim w Orange. POMOCY ????
 4. nurtuje mnie wgranie polskiego języka do Nexo vel Verde 2. Jak to jest, że na filmach na rynku chińskim są wszystkie języki a w sprzęcie dostarczanym na rynek europejski lista języków jest tak uboga. Czy jest na to sposób, żeby mieć rom chiński i z tego poziomu zmienić język. Kolejna sprawa to wgranie dodatkowych tarczy tu tez jest ubogo i problem z ich dodaniem do Nexo. Nexo kupiłem z uwagi na e-sim i charakter wykonywanej prac, gdyż niestety muszę być dostępny nawet podczas ćwiczeń. Trochę jednak mnie rozczarowuje z uwagi na ubogie możliwości konfiguracyjne. Ktoś ma jakiś pomysł i ewentualną pomoc ?/ i pytanie skoro zespół amazafit twierdzi, że jest aktualizacja do 1.2.4.1 to dlaczego jej nie można znaleźć i pobrać
 5. a mnie nurtuje niestety wgranie polskiego języka do Nexo vel Verde 2. Jak to jest, że na filmach na rynku chińskim są wszystkie języki a w sprzęcie dostarczanym na rynek europejski lista języków jest tak uboga. Czy jest na to sposób, żeby mieć rom chiński i z tego poziomu zmienić język. Kolejna sprawa to wgranie dodatkowych tarczy tu tez jest ubogo i problem z ich dodaniem do Nexo. Nexo kupiłem z uwagi na e-sim i charakter wykonywanej prac, gdyż niestety muszę być dostępny nawet podczas ćwiczeń. Trochę jednak mnie rozczarowuje z uwagi na ubogie możliwości konfiguracyjne. Ktoś ma jakiś pomysł i ewentualną pomoc ?
×
×
 • Create New...