Skocz do zawartości

trus

Fan
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Wola Gołkowska
 1. a gdzie tego szukać?
 2. Takie poboczne pytanie, jak uruchomić taki widok battery z wykresem w Amazfit ?? 😀
 3. Luk_Xmi U mnie podobnie jak u Ciebie. Zegarek przetestowałem w święta bez aktywności sportowej. Dziś mam 4dni i 2h od ładowania i pozostało 4% baterii. O zegarek musiałem trochę dbać tzn. reset telefonu raz dziennie po porannym wyjściu ze stanu samolotowego. Tak chyba w moim przypadku musi być i w sumie nie jest to zły wynik. Do poziomu vito100 raczej nie dojdę ale może jest to kwestia ROMU 1.2.50h w porównaniu do 1.3.6d jaki posiadam.
 4. To tak jeszcze informacyjnie - dzisiejszy trening BIEG 1h03min - 20% zużycia baterii (GPS+podłączone słuchawki po BT)
 5. Ja miałem w trybie RUN z podłączonymi słuchawkami po BT (bieganie bez telefonu w pobliżu) taki wynik 1:10 min biegu - około 20% baterii, 47 min biegu - około 15% baterii,
 6. Przez ostatnie 2 dni zaobserwował, że zegarek zużywa około 1% baterii na h (może trochę mniej) i nagle zaczyna połykać procenty. Reset telefonu powoduje przywrócenie stanu, w którym bateria zużywa się o 1% na h. Musiałem tylko obserwować jak zużywa się bateria np. Wczoraj przez pierwsze 10h zużył 8% potem nagle, przez 40 min. kolejne 8%, reset tel. i wszystko wróciło do normy na noc zostawiłem zegarek na poziomie 78% trybie samolotowym Auto 22:00 do 6:30. Dziś po nocy było 74% ale szybko (w 1,5 h) spadło do 64%. Kolejny reset telefonu . od ponad 3h spadło o 3%. Teraz jest 61% po 28h od naładowania. Oczywiście ustawienia tel.: stała synchronizacja z tel., powiadomienia e-mail, sms, inne.. (oprócz nocy), bez auto podświetlenia przy podniesieniu ręki, wibracje średnie. Potwierdza się zatem czyjaś opinia, że problem może leżeć po telefonu a nie samego zegarka. (mój tel. to Huawei Mate 10 light)
 7. U mnie od początku nie ma problemu z HR i z kompasem. Przed chwilą zauważyłem, że reset telefonu spowolnił rozładowywanie baterii, przez 2h zjadło 3% (po resecie)
 8. Czytając fora stwierdzam, że nie jestem odosobniony z problemem "drenażu baterii" wiem również, że nie wszyscy mają ten problem. Masz szczęście, że u ciebie jest OK. Ja poczekam, może znajdzie się jakieś rozwiązanie na mój kłopot. P.S. 6g15m od odłączenia ładowarki i zostało 44%
 9. U mnie jak wcześni pisałem było super przez pierwszy miesiąc (równo trzymał około 3-4 dni w zależności jak dużo się bawiłem) potem zaczęły się wahania czasu pracy na baterii. No nic muszę z tym żyć. Nie zrezygnuję z powiadomień na bieżąco bo to jest główny powód dla którego zdecydowałem się na smartwatch, będę ładował częściej. Może jakaś aktualizacja softu rozwiąże ten problem.
 10. Witam, A dziś (w tych samych ustawieniach i tak samo ładowany) 5h od odłączenia od ładowarki i zostało 57% baterii.
 11. Kilka dni obserwacji w ustawieniach: - Zegarek na standardowym sofcie od producenta, wersja US. Zegarek cały czas połączony z telefonem Huawei po bt. w godzinach 22:30 do 6:30 automatycznie przechodzi w tryb samolotowy. Przychodzą powiadomienia SMS, e-mail, połączenia z identyfikacją dzwoniącego. Zegarek ustawiony aby się nie wzbudzał przy podniesieniu ręki, siła wibracji średnia, bez sprawdzania pulsu, na standardowej tarczy I'm ruuner. Wyniki: Czasy na baterii od 12h do 5 dni. Co zauważyłem, że po ładowaniu mocniejszą ładowarką czasy działania są krótsze. Najlepiej działa po ładowaniu całą noc ładowarką 0.7A. Jak odłączę od ładowania zaraz po tym jak zegarek pokaże 100% naładowania to zżera po 20% /h. Do tego zegarek potrafi pobierać 1 do 2% na godzinę przez 1,5 dnia ale do czasu treningu. Trening z GPS i słuchawkami po BT przez 1h i zżera około 15-20% co nie jest takie złe ale po zatrzymaniu GPS i odłączeniu słuchawek zużycie baterii już nie zwalnia i błyskawicznie 15-20%/h spada do 0%. Dziś np. Ładował się całą noc ładowarką 0.7A i po 10.5h mam 74% baterii. Nie bawię się, nie przeglądam zakładek, po prostu mam na ręku. Stwierdzam, że zegarek jest bardzo niestabilny jeżeli chodzi o pracę na baterii, działa jak chce. I co wy na to? Jakie są wasze doświadczenia
 12. To wszystko jest dziwne. Kilka dni temu zużycie baterii ponad 10% na godzinę wczoraj poniżej 1% na godzinę. Wczoraj wieczorem trochę pobiegałem, zegarek trochę się zapocił i dziś gubił baterię 10% na godzinę. Reset i się uspokoiło od 2h 2%. Zobaczymy co dalej.
 13. Witam, Od kilku dni mam tak samo tzn.bateria trzymała spokojnie ponad 4 dni a teraz znika w oczach. Trochę to słabe. Czytam i czytam na forach ale odpowiedzi nie ma
 14. trus

  Zmiana jednostek dla temperatury

  Taka ciekawostka, jednostka zmieniła się po zmianie lokalizacji (miejscowości) o tego momentu działa poprawnie.
 15. Witam, jestem nowy na forum i nie wiem czy ten temat już się pojawiał. Od niedawna posiadam Amazfit PACE wer. Angielska zaktualizowany do ROM v 1.3.6d. Zauważyłem, że nie zmieniają mi się jednostki dla temperatury tzn. cały czas mam F pomimo innego ustawienia w aplikacji tam mam wybrane "Centigrade C". Czy ktoś ma jakiś pomysł?
×