Jump to content

paula.u

Fan
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Ale przedtem kolega mi wgrywał j polski. Wsensie soft zmieniał. Natomiast szwagier zrobił aktualizacje której niemial robić... I znów wszedł angielski. To teraz muszę zmienić rom na Twój? To znów musicie mi coś odblokować czy jak to ma wyglądać ?
 2. Wpisalem te komendy i bez zmian . Ciągle j.angielski...
 3. Szwagier ma amazfit Pace. I miał wgrany j polski ale zrobił aktualizacje i na angielski.... Czy tak samo jak w stratosie wystarczy zmienić komendy w obd?
 4. Dziekuje kolego:) Wpisalem jeszcze raz te komenty i wskoczyl j polski Zostawic ta wersje co mam czy wgrac w tym przypadku inny ROM? I jak wejda jakies aktualizacje to moge robic czy jak zrobie to wejdzie znow chinski badz angielski ? bynajmniej tak mialem w amazfit pace
 5. Wiec.... jest lepiej, bo jest j angielski, niema juz krzakow... ale niema polskiego
 6. 2.0.63.1 pl 2.6.0 Wystarczy że wejdę a abd i wpisze ta komendę ?
 7. Zegarek został zakupiony na olx(w środę) w Krakowie. Jak go wzięłam to był j polski. Natomiast ,musiałem rozłączyć parę i połączyć go ze swoim tel i od tego czasu mam chiński.
 8. witam. kupilem zegarek i chce wgrac j polski i mi wyskakuje ze numer seryjny zablokowany. co zrobicc? nr sereyjny 16191822062866 Ps. jesli cos robie zle to przepraszam:)
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept