Jump to content

ruszok

Fan
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W zasadzie u mnie to one 3/4 dnia są bez zasilania. No i nie są zgrupowane.
 2. Osobno. Jedyne co to mam ręczna akcje noc i dzień. I zazwyczaj zmieniam wieczorem i rano. Po zaniku zasilania właśnie wraca komunikacja jeśli wcześniej jej nie było.
 3. Tylko te żarówki. Reszta działa. Bramka nie jest offline. Raz zostawiłem to tak do rana i nie odzyskały komunikacji.
 4. Ma ktoś pomysł na reset bramki V2? Dzieje się tak komuś z żarówkami GU10 z Ikea? Że wiesza się zigbee do nich? Mi wszystkie 6 w łazience wysiada. Gdzieś się loguje zasięg?
 5. @rezmus masz pomysł jak zmusić zdalnie bramkę V2 do restartu? Nie wiem czy to z powodu zasięgu czy o co chodzi, ale co 2-3 tygodnie muszę restartować bramkę bo mi GU10 Ikea znikają. Po restarcie działają od ręki.
 6. Niby zmieniłem, ale w logu jest to co było. Chyba że dopiero nowe zdarzenia zapiszą się inaczej.
 7. Który to nr pluginu i plik? Bo nigdy tego nie umiem skorelować 😣 Edit: main.bundle? Install/rn/xxxx? A numer to: 1000190 czy 1001810?
 8. ? W sensie że: 1. Naprawia w pushach chińskiej bramki czas jak będzie wersja EU (czyli można liczyć że będzie ok)? Czy 2. Usuną to "W"?
 9. Tak, jak przychodzi push, że wykryto naruszenie. W dzienniku jest już ok (a było źle). A w powiadomieniu push jest przesunięcie bodaj o 6h, albo 5. Bo wywołałam po 14stej, a pamiętam na pushu 20sta. No i wkurza to "W" - skąd to?
 10. @piteron zrobiłem tak jak pisałeś z czasem z bramka V3. I czas w dzienniku pokazuje ok. Ale czas alarmu na powiadomieniu chyba był przesunięty o 6h. I w powiadomieniu o naruszeniu dodaje mi w godzinie literkę "W". Chociaż widzę w dzienniku, że ta literka jest w powiadomieniu...
 11. Hmmm. Tylko czy to jest dobrze przetłumaczone. Bo to jest czas na wyjście czy wejście? Chociaż patrzac, że w poprzednich bramkach był czasem na wyjście to pewnie tu też. No to mam to natychmiast. A nie reagował ani od razu ani po minucie. A w logach czujnika jest odczyt ruchu.
 12. Mam pytanie. Skoro bramka V3 ma swój czas to może da się ją zmusić, żeby wyświetlała go w informacjach o sieci? Czy w V3 jest coś takiego jak czas na zazbrojenia alarmu? Zn włączam i od razu (ewentualnie po minucie jak złapie czujnik) powinien być alarm? Mam dodany czujnik ruchu. Zazbroilem alarm i od razu zrobiłem tak żeby czujnik złapał ruch - i nic. Czujnik pokazał w logu, a bramka nic - brak naruszenia. Czekałem jeszcze minutę i nic. A potem musiałem zwiewać bo się rozpadało. Czujnik mam dodany jako wyzwalacz alarmu.
 13. Polećcie proszę jakąś kamerkę, zewnętrzną. Chce zamontować na garażu - szczególnie do obserwacji nocnych intruzów. Lisy mi szaleją na placu. Mam stara kamerkę analogowa i rejestrator hik, ale nie mam zewnętrznego IP, a ta wersja nie ma hik connect. Chciałbym żeby nagrywała po wykryciu ruchu (na microSD myślę), promiennik podczerwieni, dostęp zdalny. Odtwarzanie nagrań. Może bym ją zgrał z mi hub 3 - żeby dawała powiadomię ja jak będzie zazbrojony. Jak się tak da 🥺 Co do powiadomień - mam OP5T, Androida 10 (wcześniej 8 i 9) i nie mam problemów z powiadomieniami ani z czujników, ani ze scen.
 14. Więc może MIUI...
×
×
 • Create New...