Jump to content

ruszok

Fan
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Macie pomysł czemu godzina w powiadomieniu o wykonaniu sceny/automatyki jest przesunięta dość sporo? Przy czym w każdym innym miejscu jest ok.
 2. Na obu telefonach chciał uprawnienia. M.in. do "telefon" żeby rozróżniać po IMEI. Jak mu je przyznałem to powiadomienia miałem tylko na jednym tel. Od żony... Czyszczenie pamięci, odebrałem całkowicie uprawnienia i działa.
 3. Witam Jak w tytule. Macie pomysł na dwa poniższe problemy? 1. Jest w centralce czas na opuszczenie strefy, ale nie ma czasu na wejście. Czyli jak mam przycisk w środku to zawsze najpierw wywołam alarm. 2. Mam odkurzacz Xiaomi i czujki ruchu światy. Pisali, że Human Body wykrywa, a odkurzacz jednak tez. Da się to jakoś powiązać automatyka, że jak jest zazbrojony alarm, a jedzie odkurzacz to np nieaktywne są czujki ruchu? Ewentualnie cały alarm na ten czas.
 4. U żony miałem do dziś niemodowaną najnowszą i działała normalnie. Samsung S7. Serwer Chiny.
 5. Jakby była aktywna to by ci się nie pojawiło na żółto.
 6. Nie. Ja nie usuwałem. A na bramce włącza ci się żółte światło jak trzymasz 5s przycisk? Bo jak nie to masz odpowiedź. W ustawieniach musisz wyłączyć opcję ochrony przed przypadkowym usunięciem. Oczywiście musisz mieć apke z tego tematu. Co do powiadomień. Nie działają dla urządzeń udostępnianych (zn ja mam udostępniony cały dom). Jak się zalogowałem na to samo konto to działa normalnie. Trochę szkoda bo jedynie co to się boje, że mi żona tam coś namiesza.
 7. Na tą chwilę mogę potwierdzić, że wszystko przeniosłem na PL. Automatykę zrobiłem na nowo. Jest dużo lepiej. Nie laguje tak. I nagle centralka, żarówka i jeden oczyszczacz mają zerowy packet lost, a nie paręnaście procent jak wcześniej... Rano sprawdzę powiadomienia u żony. Jak nie będzie chodzić to moje konto tam złącze. Jak dalej nic no to sprawdzę ta wersję 3.X.
 8. Rozumiem. Dziękuję za pomoc. Dam znać czy będzie coś lepiej na polskim serwerze (a może sprawdzę ten rekomendowany DE).
 9. Lokalna to jest ta z bramki? Bo ja we wszystkich mam napisane chmura. Nie wiem czemu. Czy jest jakiś sposób na robienie lokalnej? Chyba lokalna lepsza? A jest sens uciekania z chińskiego serwera? Da to coś? Bo może to ten sam serwer 🙂
 10. No ale to musiałbym sprawdzić logując się na drugim tel na moim koncie. Jak nie będzie powiadomień to będzie ten problem. A przeniesienie bramki z serwera CN na jakiś EU spowoduje że będę musiał parować na nowo czujniki do niej? Czy to jest zapisane na bramce i się nie zmieni? I automatyka mi umrze nie? Będzie do zrobienia na nowo?
 11. Na oryginalnej to samo. Spróbuję 2 telefony, 1 konto. Czymś to grozi? Że mnie wyloguje albo coś? A dla pojedynczych udostepnien działały ci powiadomienia? Serwer China strasznie muli. Który najlepiej pod tym względem wybrać? PL, DE?
 12. Hej, Czemu wstrzymano aktualna wersję? I pytanie ważniejsze - udostępniam żonie dom w Xiaomi Home. Wszystko gra, ale nie mogę przez jej konto dodawać czy edytować automatyki (mówi cos, że nie nadalem uprawnień). I w sumie jest to mało ważne, ale być może powiązane z głównym problemem - mimo iż mam ustawione u nie powiadomienia z urządzeń udostępnionych to one w ogóle się nie pokazują. Nawet przy otwartym mi home. Już zainstalowałem jej też ta mocowana wersję i niestety nic.
 13. Dobra. Póki co mam z czujki ruchu Aqara sterowanie. Czy da się dostać do plugina bramki? Polskie tłumaczenie tam jest straszne. No że lampka na bramce daje mi codziennie nowe życie.
 14. Co do włączania żarówki to mam 2 tryby - poprzedni lub zapisany domyślny. Ale co do reszty to masz rację. Musiało by być zdarzenie w stylu włączono. Wtedy licząc opóźnienia mogłoby się przełączyć. Póki co zatem pozostaje mieć ją ciągle włączona i wyłączać z apki. Bo wtedy sobie zrobię że o 20:00 ma wejść w Noc A, 21:00 Noc B, 7:00 wyłącz. A tak to kupię jej ten przycisk na ścianę. Scena ręczna wywołana ze sceny się uruchomi prawda? Dzięki
×
×
 • Create New...