Jump to content

ruszok

Fan
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co do automatyki w zakresach czasowych - dodałem nową i nie chodzi. Ale stare chodzą. Mam różne moce świecenia lampy w zależności od godziny i jest prawidłowo. Ale dodałem nową automatykę że na o określonej godzinie na 5 min włączyć oczyszczać znana maxa to nie wykonała się. Za to o 8 przełącza mi się z nocnego w auto i to się faktycznie o 8 wykonuje.
 2. Ja mam wszędzie Amsterdam i też nie działa jak powinno.
 3. Tak. Dzięki. Zmieniłem na "i" i działa. Ale w logu wali co chwilę. Jak ustawisz dźwięk na nim to co kilka sekund pika. Co ciekawe na wersji 2 to działa prawidłowo ustawione jak na scteenach - czyli tam przejście przez warunek jest tylko trigerem. Jak przechodzi przez 10 a potem już nie. Chyba, że spada w dół i przechodzi przez 29. Nie wiem czemu jest taka różnica? Czy na V2 to nie powinno działać?
 4. Hej, Server: EU Urządzenie: zhimi.airpurifier.mb3 Firmware: 2.0.5.0009 Zrobiona automatyka: 3-9 Auto 10-29 FAV10 30-MAX FAV16 W zakresie do 9 jest ok. Każdy inny zakres ciągle przełącza między nim (FAV) a auto. W logu ciągle widać, że tak jakby spełnia oba warunki na raz - chociaż nie ma ku temu warunków. Tak jakby ciągle wysyłał że spełnia warunek. Co ciekawe nie na różnicy jak zrobię uzależnienie tylko od jednego progu. To samo zachowanie. Te same ustawienia w wersji 2 odświeżacza działają ok.
 5. @rezmus Co powoduje ta sekcja? "nest_source_override": { "https://ru.kapiba.ru": [ "rockrobo.vacuum.v1", "lumi.gateway.v3" ], Pobiera inne pluginy? Coś w tych 2 jest zmodyfikowane? Do odkurzacza widzę od tygodnia że jest nowe design. Do bramki jakaś różnica? W Twoim pliku ich nie widzę. A na pewno ich tam nie dodałem.
 6. @piteronto sam tlumaczyles? Chyba kupię te 6 do łazienki dla testu i zobaczę co to warte. Dziękuję za pomoc.
 7. Ciekawe czy mi zasięgu starczy. Zobaczymy. A można jak w yeelight ich domyślny stan? Jak będzie grupa to jak to jest liczone w urządzeniach bramki. Mam lumi.gateway.v3 i 15 urządzeń. A limit to 30 chyba nie? 6 żarówek czyli będzie 21.
 8. Powiadomienia losowo. Raz są raz nie. A jak te żarówki Ikea łączą się z bramką? I jakie dają możliwości sterowania? Da ktoś screena z pluginu? A przy okazji da się je grupować? Chcę kupić do łazienki i kuchni. Bo philipsy mi się palą.
 9. A coś więcej o tym flex switch? Co to?
 10. Rozumiem. Ale na EU nigdy mi nie pokazywał na tym odkurzaczu softu. Chyba że coś się zmieniło.
 11. Ciekawostka. Mam odkurzacz rockrobo.vacuum.v1 i dziś złapał mi na serwerze EU aktualizację.
 12. Zaloguj na to samo konto. Nie udostępniaj.
 13. 3 miesiące. Ale zima jest taka że co 2 dzień był punkt rosy przekraczany. Prostokątny aqara
 14. @rezmus dziękuję. Okazało się że w poprzednim czujniku który miałem na balkonie (zadaszonym) wypalił się pad lutowniczy GND. Punkt rosy (tej zimy osiągany co chwilę) powoduje skraplanie się wody na czujniku a co za tym idzie na tych padach. Doszło do zwarcia, aż do całkowitego wyczerpania baterii efektem czego pad GND przestał istnieć. Uratowałem sprawę, ale stwierdzam, że płytkę i ścianki tego sensora trzeba polakierować sprayem PLASTIK 70. To uchroni elementy przed punktem rosy. W zasadzie bezpośrednio narażany jest tylko ten wystający kawałek z sensorem. Zatem kupiłem nowy sensor i polakieruje go. A ten wykorzystam jako drugi.
 15. @rezmus Bramka: lumi.gateway.v3 Połączy mi się z czujnikiem: Marka: Aqara Nazwa: Czujnik Temperatury / Ciśnienia Aqara Model: WSDCGQ11LM Standard: EU Czyli bramka CN czujnik niby EU.
×
×
 • Create New...