Jump to content

DRAGO

Fan
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam problem. Nie działa mi kompas w moim Amazfit Stratos 3. W ogóle nie rozpoczyna się proces kalibracji jak kiedyś i pokazuje cały czas kierunek Północ u góry (wyświetla azymut 0 stopni). Podczas treningu jak wejdę na trasę to ta nie ustawia się do kierunku. Miał może ktoś podobny problem? Co z tym zrobić?
 2. Sprawdzał ktoś jak wybór systemu GPS+GALILEO/GLONASS/BEIDOU wpływa na: 1) dokładność? 2) szybkość łapania fixa? 3) zużycie baterii? Może ma to jakieś znaczenie. Ja ustawiłem GALILEO. Na razie byłem 3 razy biegać po lesie. Odwzorowanie trasy ma błąd do kilku metrów ale drzewa nie ułatwiają pracy odbiornikowi. Nie zaobserwowałem żadnych anomalii. (W Samsungu S9 czasami się zdarzył niewielki skok w bok). Pomiar odległości i powtarzalność ciężko mi ocenić. Nie mam punktu odniesienia. Też nie próbowałem innych systemów GPS.
 3. Pomijając nawet dokładność to robi się zimno teraz. O wiele przyjemniej będzie mi założyć zegarek na rękaw bluzy i korzystać z opaski niż mieć odsłoniętą rękę na mrozie ,żeby działał pulsometr optyczny. Inna rzecz, którą zauważyłem to w niektórych sportach da się wyłączyć PPG i używać opaski a podczas biegu PPG jest włączone cały czas pomimo sparowania z opaską. Ktoś wie czy da się wyłączyć ten czujnik optyczny? Myślę, że by to wydłużyło trochę czas pracy.
 4. Jeśli to rzeczywiści wina opaski to straszna lipa (specjalnie zainwestowałem w opaskę HR do biegania). Byłem przekonany, że z opaską powinno działać dłużej. W innych zegarkach tak jest. Sprawdzę kolejnym razem jak bez opaski będzie. Dwie godziny czasu pracy to jakieś nieporozumienie.
 5. Jest znalazłem ale to tylko częściowo rozwiązuje problem. Nie pojawiają się irytujące komunikaty ale synchronizacja nadal się powtarza. W ciągu doby ten jeden trening już ze 30 razy się synchronizował. Ciekawe jak długo będzie trwała synchronizacja kiedy będzie więcej treningów. Na logikę to powinny się synchronizować tylko nowe dane.
 6. Ja swojego kupiłem na 11.11 z Hiszpanii za 660zł. Przyszedł we wtorek 19.11. Wersja A1929 ROM zaktualizowany do 4.2.2.1. Mam tylko problem z tragicznie słabą baterią podczas biegania (40% spadku w 45minut). Opisałem to w osobnym temacie. W czasie użytkowania z pomiarem tętna co minute: 9% spadku po 15 godzinach.
 7. Witam. Po treningu biegowym z zegarkiem jak uruchamiam aplikacje Amazfit dane z zegarka zaczynają się synchronizować (przed treningiem problem nie występował). Najpierw szybko przelatuje do 100% po czym ponownie pojawia się 10% i zaczyna się. Co kilka sekund wyskakuje komunikat "Pomyślnie zsynchronizowano kolejny rekord treningu" tych komunikatów jest kilka-kilkanaście trwa to około minuty. Problem polega na tym, że cały cykl powtarza się za każdym razem jak tylko na nowo wejdę do aplikacji Amazfit. Wystarczy nawet, że ekran się wyłączy i ponownie odblokuje telefon proces synchronizacji rozpoczyna się na nowo. Znowu lecą komunikaty. Zegarek buczy (wibracje) po każdym nowych zsynchronizowanym rekordzie. Tak jak by zegarek nie wiedział, że już raz zsynchronizował te dane. Jest to wyjątkowo irytujące zachowanie.
 8. Jestem tu nowy, na początek witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z błyskawicznie rozładowującą się baterią podczas treningu. Od dwóch dni jestem posiadaczem zegarka sportowego Stratos 3. Byłem zrobić mój pierwszy trening biegowy z tym zegarkiem. Bieg trwał dokładnie 45minut. Stan akumulatora przed rozpoczęciem treningu 48%, jeśli dobrze pamiętam pokazywało 16 godzin pracy. Po treningu zostało marne 8%. Podświetlanie miałem ustawione na minimalny 1 stopień. Miałem podłączoną opaskę HR. Nie korzystałem z odtwarzania muzyki, telefon nie był połączony z zegarkiem. Czy ktoś z was ma podobny problem? Może jakieś ustawienia trzeba zmienić? Jest to wynik około 15 razy słabszy niż powinien być. Dodam jeszcze, że zrobiłem aktualizacje ROMu zegarka do wersji 4.2.2.1.
×
×
 • Create New...