Jump to content

CiekawyŚwiata

Fan
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przyczyną jest to co napisałeś w ostatnim akapicie 👍🏻
 2. Na wszystkie pytania, odpowiedzi to: nie/nigdzie/nie wiadomo (dopasuj do pytania) :]
 3. Uprawnienia do aplikacji, telefon musi być połączony do tej samej sieci WiFi 2g co odkurzacz i nie przełączać się automatycznie na internet gsm w przypadku braku internetu przez wifi. Jak ogarniesz konfig swojego telefonu, to połączysz każdy odkurzacz.
 4. Uszkodzenie płyty głównej poprzez niewłaściwe użytkowanie. Innym polecam jeszcze wlewać wodę tak, jak na filmiku reklamowym sklepu rtv euro agd.
 5. Bez zmian, jak działały, tak działają dalej od miesięcy. Jaki admin, taki system 🖖
 6. 150m2 nie umyjesz przyzwoicie jedną ściereczką/mopem, musisz użyć minimum 3 mopów (wtedy będzie jako tako), jak również nie zrobisz tego na jednym ładowaniu. Więc ew. dolewanie wody przy okazji to akurat sprawa trzeciorzędna. Ja po wielomiesięcznej praktyce używam 2 mopów do umycia 50m2
 7. Napisać na jakie polecenia reagują przyciski odkurzacza. Później dokładnie opisać też co znaczy że nie potrafisz sparować odkurzacza. Najczęstszym problemem ludzi jest fakt że nie kumają że komórka musi być połączona do tej samej sieci WiFi co odkurzacz (sieć wifi o tej samej nazwie, ale innej częstotliwości to INNA sieć!), oraz to że aplikacje androida, aby wyszukać dane sieci WiFi muszą mieć dostęp do LOKALIZACJI (to nowość od andka 6.0). Trzecia opcja DNS UPC.
 8. App wifi connectivity change broadcast receiver. Ale już cicho, radź sobie z obsługą andka sam :] (wybrałem radę: żeby tę wiedzę zachować dla siebie)
 9. Odnośnie automatyzacji na CN również nie potwierdzam, odpala się bez zarzutu. W tym roku żadnego problemu nie było, kilkanaście urządzeń i bardzo zaawansowane reguły. 3 osoby to większość czego? Tylko tylu ludzi korzysta z tego sprzętu w pl? Zasadą jest, że jeżeli ktoś nie ma problemu ten w necie przeważnie nie pisze/nie opiniuje. Więc wniosek taki że...
 10. Nie potwierdzam. Android 7-10 powiadomienia bez zarzutu. Jeżeli macie problem z jednym telefonem a z innym nie, to skontaktujcie się z administratorem tego telefonu, żeby ogarnął go :]
 11. Warto jednak najpierw sprawdzić ustawienia aplikacji w danym systemie.
 12. Nie, jest to wynikiem tego że nieumiejętnie nalewasz do pojemnika wodę. Zalanie pod korek powoduje jej zassanie i nawet obrócenie pojemnika nie powoduje że z dysz leci woda, skoro twierdzisz, że leci później aż wyleci cała to tak nie robisz.
 13. Globalna wersja nie ma obecnie obsługi wielu map, czy taką posiadasz?
 14. Sprawdź ustawienia oszczędzania energii dla tej aplikacji w systemie.
×
×
 • Create New...