Jump to content

CiekawyŚwiata

Fan
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Problem z powiadomieniami z M Home to problem od lat (!) znany i generalnie... nierozwiązany :] Mam to samo na jednym z telefonów (na innych OK) - zero powiadomień. Mogę odinstalowywać aplikację, czyścić jej dane, przelogowywać się, dać jej uprawnienia nawet do czytania moich myśli i nic to nie daje. Jak nie było powiadomień tak i nie ma nadal. Ruskie jeszcze polecają zainstalować mega starą aplikację z serii 3.x i później aktualizacja do najnowszej (gdybają że coś na serwerze jest błędnie zapisywane), sprawdzę czy to coś pomoże.
 2. @rezmusPytanie w temacie mieszania regionów urządzeń, wiem że masz to ogarnięte 😉 Czy dobrze myślę, że jeżeli mam urządzenie z regionu EU np. Xiaomi Smart Plug EU, które jest tylko na EU, i jeżeli pierwsze parowanie dokonam na serwerze CN za pomocą appki VEVS, to jeżeli będę chciał podpiąć na chwilę na EU, żeby wgrała mi się aktualizacja firmware, to już się nie wgra, bo pierwszy raz zostało zapamiętane na CN, gdzie to coś wogóle nie występuje??
 3. Dzięki, działa super. Polecam się na przyszłość do testowania tego typu rzeczy (gateway v2, sensory okna, nawilżacz, oczyszczacz 2S, odkurzacz viomi v7...)
 4. Czy mógłbym prosić o więcej info nt. tego moda plugina bramki "color picker"? Przekopałem internet wieczorem, ale nic o tym nie znalazłem. Siedzę też na forum 4pda i szukam jak na maksa rozszerzyć możliwości gatewaya v2 w oryginalnej aplikacji (mody itp.) ale jedyne co narazie znalazłem to sposób na wgranie polskich stacji radiowych przez podmianę DNS. Jeżeli znasz jakieś mody itp. to proszę o info.
 5. OK, ad 1. doszedłem jednak o co chodzi. Od wersji 5.6.20 usunęli 🤗pokój o nazwie "Other" do którego miałem przypisane wszystkie urządzenia, więc musiałem je przypisać do innego pokoju z listy domyślnych lub zdefiniować swój (może go przypadkowo nie usuną znowu? )
 6. 1. Od VEVS 5.6.20 nie ładuje mi się lista urządzeń, jest tylko info że mam tyle, a tyle urządzeń na koncie, a nie widać ich na pulpicie. Wróciłem do 5.6.18 i jest OK. Oczywiście próbowałem się wylogowywać oraz czyścić dane aplikacji. 2. Automatyzacja bramki Xiaomi v2: Opcja "Control nightlight"->~Set gateway light color Nie działa poprawnie, gdyż po jej wybraniu wraca do poprzedniego kroku wyboru opcji "THEN"
 7. Dzięki wielkie za odpowiedź. Dla chcącego...
 8. @rezmus czy jesteś w stanie powiedzieć czy taki smart plug w wersji EU da się podpiąć pod serwer CN dzięki Twojemu modowi? ("mod vevs") https://www.aliexpress.com/item/33054476688.html
×
×
 • Create New...