Jump to content

bebzol

Amateur
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Sposób opisany wyżej działa idealnie. Dodać tylko należy, że nie wprowadza jako takiego polskiego języka, a jedynie polskie znaki w wiadomościach i powiadomieniach. Ale i tak już duży postęp. Przynajmniej nie straszą te znaki zapytania zamiast polskich ogonków.
  2. Czy Amazfit sam pobierze te 3 pliki aktualizacji? Czy trzeba je wgrywać jakimś innym programem? Rozumiem, że nie potrzeba już jednocześnie odpalonego Notify&Fitness - wystarczy sam Amazfit?
  3. dzięki. Czy ktoś już próbował wgrywać do oprogramowanie z linku który tu się w tym wątku pojawił (odnośnie języka greckiego)? Nie ukrywam, że mnie korci, bo te znaki zapytania w miejscu polskich liter są naprawdę słabe i jeśli ten wspomniany soft mógłby pomóc wyświetlać chociaż zamienniki polskich liter to już byłoby super - nic więcej nie wymagam.
  4. Szkoda, że nie pojawia się nowy firmware z polskim językiem. Ogólnie to próbowałem metody połączenia Amazfita z Notify&Fitness i wymuszenie transliteracji - i nawet to działało przez jeden dzień choć nie do końca precyzyjnie. Otóż o ile faktycznie sama treść wyświetlała się poprawnie tzn. tam gdzie były polskie ogonki zostały zamieniane na ich globalne odpowiedniki czyli ę na e, ą na a itd. Problem był tylko w miejscu, gdzie np. pojawiała się nazwa kontaktu - tu zawsze wyświetlane były znaki zapytania zamiast polskich znaków. Czy ma ktoś jakieś sprawdzone ustawienia Amazfita i N&F które działają? Najlepiej zrzuty ekranu z ustawionymi odpowiednimi funkcjami. Mam wrażenie, że coś namieszałem w ustawieniach i dlatego nie wyświetla się tak jak powinno. Dodam, że mam też MiFita 4 i tam język polski i polskie znaki są obsługiwane bez problemu. Szkoda, że w droższym i bardziej "profesjonalnym" zegarku nie udało się tego zrobić. GTR jest fajnym zegarkiem i w sumie gdyby miał taki firmware jak MiFit 4 (chodzi o funkcje i obsługę polskiego języka i ogonków) to byłby dla mnie zegarkiem idealnym - fajnie wyglądający na ręku, a jednocześnie nieprzeładowany niepotrzebnymi funkcjami (które zresztą można sobie dostosować do własnych preferencji) i sprawdzający się w podstawowych zadaniach (czyli powiadomienia, puls, kroki, budzik, sterowanie muzyką, pogoda) - czego chcieć więcej? No w sumie to tylko polskiego języka :)
×
×
  • Create New...