Jump to content

FanBarcelony16

Fan
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdzieś o wyczytałem o amafit BIP. Dodano etykietę zatrzymania liczenia kroków i niby było ok
 2. Siemka, Czy istnieje możliwość, wgrania jakiegoś zadania, komend czy etykiety do stratosa żeby nie liczył kroków w podczas jazdy? Czytalem, że w innych zegarkach jest taka możliwość, a tu ma forum nic niestety nie znalazłem.
 3. Cześć wszystkim, Od wczoraj jestem "szczęśliwym" posiadaczem Stratosa, i po włączeniu zegarka szczęście się skończyło... Pierwszy problem pojawił się przy aktualizacji gdzie po włączeniu pojawiła się jedna, którą zainstalowałem. Później wyczytałem, że jest aktualizacja z językiem polskim i tu po wszelkich próbach i informacjach od zegarka i telefonu, że mam najnowsze oprogramowanie, dzięki pomocy z Waszej strony udało mi się ręcznie go zaktualizować, wgrywając plik OTA. Kolejny problem zauważyłem dziś rano, po przebudzeniu z przerwami ale jakoś jeszcze naliczał kroki. Poźniej wsiadłem do samochodu i tu zaczeły się jaja... Podczas jazdy dodało mi około 1500 kroków. Wchodząc w aplikację z którą słabo się synchronizuje pokazało mi, że miałem włączone dwie aktywności gdzie nic takiego nie robiłem.. Porównując go z zegarkiem kolegi o tych samych parametrach jego był znacznie lepszy w pomiarach... Po woli tracę cierpliwość i zastanawiam się czy nie próbować go zwrócić... Jakieś pomysły? ZEGAREK: AMAZFIT STRATOS / A1619/ ROM 2.3.10.5/ SN 16191922310291 Telefon: XIAOMI MI9 / ANDROID 9PKQ1.181121.001 Aplikacja amazfit 3.4.4-play
 4. Dzięki za wszystko dobry człowieku! Można zamknąć temat
 5. wybacz, przerwa w internetach i zanim zobaczyłem odpowiedź to zadałem na nią pytanie... Język polski ogólnie już działa więc super dziękuję! Pytanko odnośnie naliczania kroków, porównałem dziś 2 zegarki i na jednym super liczyło a na moim skakało jak szalone... czy może to być kwestia aktualizacji ?
 6. Niestety chyba mam zablokowane bootowanie a z tego co wyczytałem to nie ma sensu tego odblokowywać. Ponowne parowanie również nic nie dało...
 7. Telefon Xiaomi Mi 9 AMAZFIT 3.4.4-play Android 9PKQ1.181121.001
 8. Dziś rozpakowałem zegarek, kupiłem go w sklepie z elektroniką. Model 1619 ROM Version 2.3.9.0 Tak mam napisane kiedy wchodzę w info. Dodam, że porównywałem go z zegarkiem kolegi który ma rom w wersji 2.3.10.5. Prócz języka rażąco różnił się pomiar kroków, nie wiem czy to wina aktualizacji czy coś jest tu kombinowane.
 9. sorki jestem kompletnie zielony, dopiero się uczę śmigać po forum. wyczytałem to po dodaniu pytania i nie wiedziałem jak je usunąć
 10. Cześć, Szukałem a forum i niestety nie znalazłem takiego tematu. Kupiłem Amazfit Stratos który posiada ROM w wersji 2.3.9.0. Chiałbym zaistalować nowy, który pozwoli na zmianę języka na polski. Jednak zegarek i telefon pokazują, że niby mam najnowszą wersję romu. Jakieś pomysły?
 11. cześć, stoi w tym momencie z komunikatem downlading "boot.img'... FAILED (remote: ED: The command is not allowed.) finished. total time 0.015s Pytanie co dalej ?
×
×
 • Create New...