Jump to content

Przemek79

Fan
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam, Mam pytanie czy da się włączyć powiadomienia z messengera by wyświetlały się na zegarku czy smsy. U mnie aktualnie tylko powiadomienia dochodzą na zegarek jak ktoś dzwoni.
 2. Po nocy wszystko wróciło do normy, chyba telefon jak i zegarek potrzebowali chwili by wszystko wróciło do normy. Info : po przywracaniu do ustawień fabrycznych jest komunikat czy wczytać treningi z pamięci dałem tak, wszystkie treningi wczytały się ( prawie wszystkie od 9 do 12 grudnia co nie synchronizowało jest pustka). Amazfit 3.5.1 z GP Algorytm 1.1.14 Rom 2.3.11. 1 dziękuje za rady i sugestie. P.S. nie tylko mnie to dopadło: emer 12 Gru 16:46 od wczoraj wieczór stratos przestał mi transmitować kroki sen do amzfita ... nie wiem dlaczego i nie wiem co robić... powiadomienia lecą na stratosa, amazfit czyta stan baterii "emer 12 Gru 22:14 pomogło rozparowanie, przywrócenie domyślnych ustawień, no i od nowa wszystko instalować ...
 3. A jak wrócić do starszej wersji ?
 4. Ręce opadają, przywróciłem do ustawień fabrycznych wyskoczył kod QR cała instalacja ok i dalej nie synchronizuje. wi-fi zainstalowane i działa. Telefon widzi przez bluetooth zegarek, natomiast zegarek nie widzi telefonu i dupa zbita. Synchronizacja z poziomu zegarka powiodła się bo łączyło się za pomocą wi-fi. Ma ktoś jakiś pomysł co teraz zrobić?
 5. A co z gwarancją na zegarek nie traci się ?
 6. No tak jak pisałem 6 postów wyże,j czytałem o tej możliwości, tylko nie wiem czy podołam i boję się czy coś się nie pochrzani.
 7. Ale pewnie stracę wszystkie informacje, treningi itp. Nie ma innego rozwiązania by wywołać ten kod QR ?
 8. Jeśli stratos 2 to stratos + to też mi się to pokazuje ale i tak prosi o QR z zegarka (którego nie umie wywołać)
 9. Wyczytałem że można przez Universal Tool ale to chyba dla mnie zbyt skomplikowane i druga opcja " wystarczy na telefonie zainstalować aplikację amazfit wejść w dodawanie zegarka i wybrać model który posiadasz, aplikacja wygeneruje żądanie parowania i na zegarku wyskoczy również kod parowania do zatwierdzenie " nic mi nie wyskakuje no i podczas wybierania nie ma stratosa 2 którego posiadam jest 3 i 1
 10. no właśnie mam z GP coś mnie podkusiło i odinstalowałem z telefonu Amazfit, przy ponownej instalacji poprosił o kod QR jak go wywołać ?
 11. Kolejna aktualizacja do 3.5.1 dalej synchronizacja nie działa, jak jest u was ?
 12. Po wczorajszej aktualizacji Amazfit do 3.5.0 nie mogę rozwiązać problemu synchronizacji kroków, treningów z zegarka na telefon. Synchronizacja, aktualizacja z poziomu zegarka i resety zegarka i telefonu nie pomagają ( urządzenia są sparowane, pokazuje kiedy był ładowany zegarek ostatnio, ale nie aktualizuje kroków, tętna, snu itd.). Jakieś sugestie co zrobić z tym fantem ? Czy jak odinstaluje aplikację Amazfit z telefonu i zainstaluję od nowa stracę stare dane ?
 13. Witam, u mnie też jakby po aktualizacji do softu 2.3.11.0 bateria trzyma dłużej, zawsze było coś koło 5 dni teraz jest 6 przy takim samym użytkowaniu.
×
×
 • Create New...