Jump to content

Przemek79

Fan
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Właśnie odebrałem z naprawy, wizualnie wszystko ok, ładuje się. Koszt wymiany wyświetlacza 180zł. Czas 2 dni. po 2h Żeby ponownie sparować musiałem przywrócić ustawienia fabryczne, zegarek połączył się z telefonem, pokazuje stan baterii 93% w telefonie w aplikacji ZEPP, ale też jest komunikat " Zegarek nie jest podłączony", a jak daję w zegarku połączenia Bluetooth wyszukuje i nic nie wyświetla, natomiast w telefonie jest że sparowany w Bluetooth. Aktualizacja 2.3.13.0
 2. Wrócił zegarek z serwisu, uszkodzenie mechaniczne - brak możliwości naprawy nieodpłatnej i odpłatnej ;/ Musze poszukać jakiegoś czarodzieja co by spróbował go reanimować, zakup 1050 zł i 8 miesięcy użytkowania, słaby wynik. Zna ktoś jakiś punkt naprawy w Krakowie lub okolicach co się zajmuję takimi naprawami ?
 3. Wysłałem do serwisu, zobaczymy co powiedzą, czy da się go reanimować i za ile.
 4. Witam, Po 8 miesiącach użytkowania zegarek odmówił posłuszeństwa. Wylał się wyświetlacz, pęknięcie od dołu jest od pół roku( spadł z 30 cm na płytki) Kupiony w media express, Pani powiedziała że nie ma co wysyłać na gwarancje bo uszkodzony wyświetlacz, tak i tak nie uznają reklamacji. Moje pytanie czy da się coś z tym zrobić, czy jest sens wymieniać wyświetlacz ? W załączeniu zdjęcie ( niezbyt wyraźne, pęknięcie po lewej stronie od dawna, wylany wyświetlacz z dnia na dzień i całkowity brak reakcji zegarka)
 5. Witam, U mnie podobna jest sprawa z krokomierzem liczy, liczy i przestaje. Jak zauważę że coś słabo nalicza wyłączam i włączam zegarek w ustawieniach uruchom ponownie i od razu jest ok.
 6. Witam, Mam pytanie czy da się włączyć powiadomienia z messengera by wyświetlały się na zegarku czy smsy. U mnie aktualnie tylko powiadomienia dochodzą na zegarek jak ktoś dzwoni.
 7. Po nocy wszystko wróciło do normy, chyba telefon jak i zegarek potrzebowali chwili by wszystko wróciło do normy. Info : po przywracaniu do ustawień fabrycznych jest komunikat czy wczytać treningi z pamięci dałem tak, wszystkie treningi wczytały się ( prawie wszystkie od 9 do 12 grudnia co nie synchronizowało jest pustka). Amazfit 3.5.1 z GP Algorytm 1.1.14 Rom 2.3.11. 1 dziękuje za rady i sugestie. P.S. nie tylko mnie to dopadło: emer 12 Gru 16:46 od wczoraj wieczór stratos przestał mi transmitować kroki sen do amzfita ... nie wie
 8. Ręce opadają, przywróciłem do ustawień fabrycznych wyskoczył kod QR cała instalacja ok i dalej nie synchronizuje. wi-fi zainstalowane i działa. Telefon widzi przez bluetooth zegarek, natomiast zegarek nie widzi telefonu i dupa zbita. Synchronizacja z poziomu zegarka powiodła się bo łączyło się za pomocą wi-fi. Ma ktoś jakiś pomysł co teraz zrobić?
 9. A co z gwarancją na zegarek nie traci się ?
 10. No tak jak pisałem 6 postów wyże,j czytałem o tej możliwości, tylko nie wiem czy podołam i boję się czy coś się nie pochrzani.
 11. Ale pewnie stracę wszystkie informacje, treningi itp. Nie ma innego rozwiązania by wywołać ten kod QR ?
 12. Jeśli stratos 2 to stratos + to też mi się to pokazuje ale i tak prosi o QR z zegarka (którego nie umie wywołać)
×
×
 • Create New...