Jump to content

Przemek79

Fan
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Mobilny Serwis GEM Xiaomi Serwis Czarnowiejska 73, 30-049 Kraków
 2. tak, od normalnej wersji, zostałem o tym poinformowany.
 3. Posiadam go od około roku. Pasek po kilkunastu, może kilkudziesięciu wizytach na basenie po 40 minut nie nadaje się do niczego, musiałem założyć gumowy, dobrze że 2 były w zestawie. Dwa miesiące temu padł wyświetlacz po wizycie na basenie, koszt wymiany 180zł i brak gwarancji na wodoszczelność. Ale zdecydowanie poprzednie szafirowe szkiełko było odporniejsze na zadrapania, po 2 miesiącach już są rysy.
 4. Właśnie odebrałem z naprawy, wizualnie wszystko ok, ładuje się. Koszt wymiany wyświetlacza 180zł. Czas 2 dni. po 2h Żeby ponownie sparować musiałem przywrócić ustawienia fabryczne, zegarek połączył się z telefonem, pokazuje stan baterii 93% w telefonie w aplikacji ZEPP, ale też jest komunikat " Zegarek nie jest podłączony", a jak daję w zegarku połączenia Bluetooth wyszukuje i nic nie wyświetla, natomiast w telefonie jest że sparowany w Bluetooth. Aktualizacja 2.3.13.0
 5. Wrócił zegarek z serwisu, uszkodzenie mechaniczne - brak możliwości naprawy nieodpłatnej i odpłatnej ;/ Musze poszukać jakiegoś czarodzieja co by spróbował go reanimować, zakup 1050 zł i 8 miesięcy użytkowania, słaby wynik. Zna ktoś jakiś punkt naprawy w Krakowie lub okolicach co się zajmuję takimi naprawami ?
 6. Wysłałem do serwisu, zobaczymy co powiedzą, czy da się go reanimować i za ile.
 7. Witam, Po 8 miesiącach użytkowania zegarek odmówił posłuszeństwa. Wylał się wyświetlacz, pęknięcie od dołu jest od pół roku( spadł z 30 cm na płytki) Kupiony w media express, Pani powiedziała że nie ma co wysyłać na gwarancje bo uszkodzony wyświetlacz, tak i tak nie uznają reklamacji. Moje pytanie czy da się coś z tym zrobić, czy jest sens wymieniać wyświetlacz ? W załączeniu zdjęcie ( niezbyt wyraźne, pęknięcie po lewej stronie od dawna, wylany wyświetlacz z dnia na dzień i całkowity brak reakcji zegarka)
 8. Witam, U mnie podobna jest sprawa z krokomierzem liczy, liczy i przestaje. Jak zauważę że coś słabo nalicza wyłączam i włączam zegarek w ustawieniach uruchom ponownie i od razu jest ok.
 9. Witam, Mam pytanie czy da się włączyć powiadomienia z messengera by wyświetlały się na zegarku czy smsy. U mnie aktualnie tylko powiadomienia dochodzą na zegarek jak ktoś dzwoni.
 10. Po nocy wszystko wróciło do normy, chyba telefon jak i zegarek potrzebowali chwili by wszystko wróciło do normy. Info : po przywracaniu do ustawień fabrycznych jest komunikat czy wczytać treningi z pamięci dałem tak, wszystkie treningi wczytały się ( prawie wszystkie od 9 do 12 grudnia co nie synchronizowało jest pustka). Amazfit 3.5.1 z GP Algorytm 1.1.14 Rom 2.3.11. 1 dziękuje za rady i sugestie. P.S. nie tylko mnie to dopadło: emer 12 Gru 16:46 od wczoraj wieczór stratos przestał mi transmitować kroki sen do amzfita ... nie wie
 11. Ręce opadają, przywróciłem do ustawień fabrycznych wyskoczył kod QR cała instalacja ok i dalej nie synchronizuje. wi-fi zainstalowane i działa. Telefon widzi przez bluetooth zegarek, natomiast zegarek nie widzi telefonu i dupa zbita. Synchronizacja z poziomu zegarka powiodła się bo łączyło się za pomocą wi-fi. Ma ktoś jakiś pomysł co teraz zrobić?
 12. A co z gwarancją na zegarek nie traci się ?
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept