Jump to content

cort06

Fan
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Czy wam też nie działa link do rejestracji po zasubskrybowaniu? NIestety błąd 403. Dla potomnych, w link do rejestracji trzeba koniecznie przechodzić w tym samym oknie przeglądarki ze strony boosty. Skopiowanie linka do innej przeglądarki nie zadziała. Dodatkowo w Brave na pewno to nie hula i nawet wyłączenie ochrony nie działa - w Chrome jest ok.
 2. też mam w wersji europejskiej 2S. I masz rację, że jeżeli w IFie (jeżeli) masz warunek, że o 20:50 zrób coś tam to tak jest. Jednak jeżeli mam scenę z efektywnością od 7-20:30, że powyżej 15 pm włącz ręczny, a 20:31-6:59, że powyżej 15 pm włącz nocny to o 20:38 włączyło mi ręczny ;). Cofnąłem okres efektywności o godzinę do tyłu, zobaczę efekty.
 3. bez bramki, sam oczyszczacz. ten temat o V3 widziałem, także będę stosował jak się dorobię bramki
 4. Czy w okresie efektywności jest jakieś przesunięcie czasowe? O 20:38 włączyła mi się scena, która powinna być efektywna do 20:30. Jezeli mam warunek godzinowy to działa to bez przesunięcia o rzeczywiście danej godzinie co wpisane w jeżeli. A tutaj taka heca. Strefa czasowa ustawiona poprawna.
 5. A czy po usunięciu awarii muszę coś resetować, ponownie parować? Czy czujniki same się pokażą dostępne w bramce ble?
 6. Zmodowana apka 5.8.22. Nagle bramka BLE z nawilżacza zgubiła czujniki. Wyłączenie i włączenie nawilżacza z zasilania nie pomaga, co zrobić?
 7. Jak rozumieć warunki mniejsze /większe w mi home. Czy mniejsze to faktycznie mniejsze (<) i większe (>) to faktycznie większe? Czy może któryś z nich jest równy mniejszy (<=) lub równy większy (>=)?
 8. Czy w modzie obsługiwane są te różne plafony Led sufitowe Yeelight ceiling? Np ta: ylxd16yl lub inne rozmiary? Mozna tworzyć sceny, sterować temp i jasnością itd? Czy plafony te po wyłączeniu i włączeniu zasilania normalnie się zapalają jak zwykła żarówka?
 9. Panowie pomożecie z pełną automatyzacją oczyszczacza? Mam takie sceny: Na dzień, aktywne 7:00 - 21:00: 1. jeżeli PM >20 włącz tryb ręczny 3 2. jeżeli PM <15 wyłącz Na noc, aktywne 21:01 - 6:59: 1. jeżeli PM >15 włącz nocny 2. jeżeli PM <10 wyłącz Teraz oczywiście jest problem z godzinami granicznymi o 7 i 21. Chciałbym aby o godz. 21:00 jeżeli PM > 15 (próg wyłączenia dziennego, ale włączenia nocnego) oczyszczacz włączył tryb nocny i chciałbym aby o godz 7:00 jeżeli PM <20 (próg włączenia dziennego) oczyszcza się wyłączył, ale jeże
 10. Mam te czujniki małe kwadratowe na baterie cr2032 podłączone pod ble z nawilżacza. Jak wejdę w czujnik w mi home to pokazuje przez moment historie i przycisk historia. Po 2/3 sekundach wykres i przycisk znika i pokazuje brak danych, co jest problemem? Aktualna temp i wilgotność pokazuje cały czas. Czy to normalne zachowanie, jak czujnik po wejściu w niego połączy się bezpośrednio przez bt z telefonem? Edit: jak o pochodziło chwilę to nic nie znika ale ma w ogóle historii. Jest tylko jeden pomiar na wykresie. Nie będzie historii przy ble z nawilżacza czy jak? Chyba dopiero w
 11. Kolejna sprawa. W wersji 5.8.22 nawilżacz jest wyświetlany i działa jako bramka ble. W wersji 5.8.33 już nie wykrywa go jako bramkę, dlaczego?
 12. Kocioł kotłem... Hehe Ostatnio się zastanawiałem i szukałem, ale nie znalazłem głowic termostatycznych działających w systemie xiaomi. W aplikacji też nie widzę, ciekawe kiedy firma takie zrobi i będzie to działało. Aktualnie mam w bloku głowice termostatyczne z programatorem i jest to mega lepsze rozwiązanie od manualnych. Widzę duża oszczędność na ogrzewaniu. Kolejnym etapem byłoby gdyby to było spięte w systemie xiaomi i współgrało właśnie z oknami, nawilzaczem itd... :-)
 13. Ok, ale ogólna każdą na jakichś tam ustawieniach się zapali po wyłączeniu i włączeniu zasilania?
 14. nie będę tworzył nowego tematu i podepnę się tutaj. Czy te wszystkie żarówki WiFi typu Philips, Yeelight color itd. Mają taką opcję, że można im zapamiętać tryb pracy, który włączy się domyślnie po wyłączeniu i włączeniu żarówki ponownie tradycyjnym włącznikiem ściennym? Chodzi mi to, że osoba bez aplikacji i udostępnionej żarówki w niej nadal może tradycyjnie z niej korzystać?
×
×
 • Create New...