Jump to content

tOmki

Fan
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

tOmki's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

1

Reputation

 1. Gniazdko sparowało się z G2, plugin się ściągnął ale kompletnie brak interakcji między aplikacją a gniazdkiem. Jak wchodzę na gniazdko to wyskakuje komunikat "could not load" czy jakoś tak.
 2. Mam też kamera Aqara G2 - lumi.camera.gwagl01 - pójdzie to gniazdko EU - ZNCZ04LM ? ps. jest może jakiś wykaz co dana bramka w ramach moda obsługuje ?
 3. Zamówiłem gniazdko EU - ZNCZ04LM, próbowałem dodać na zmodyfikowanej aplikacji i zonk. Moja bramka to DGNWG02LM (lumi.gateway.v3) na sererze CN. Metoda: Bramka-urzadzenia dzieciece-wybierz cokolwiek-jak zacznie sie odliczenie zrestartuj gniazdko Nie działa
 4. To że modem to wiem, bardziej mnie interesowało przeprogramowanie. Jakiś czas temu pomogłeś mi z 3H z EU na CN. Dlatego myślałem że podobnie można.
 5. Szybkie pytanie: można gniazdko zigbee, wersja europejska przeprogramować na region china ?
 6. Wyszła nowa wersja apki. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mihome/mihome-6-0-201-release/ W moim przypadku dużo szybsza praca, a jestem na chinach
 7. Ktoś wie czy kamera IMILAB 360 ma jakieś otwarte porty. Chcę dodać urządzenie do monit w celu monitorowania statusu.
 8. Chyba pojawiło się to wraz z nowym firmware do 3H.
 9. Klikam i przenosi mnie do ekranu "Check to updates". Ale nie znajduje nic nowego.
 10. Weszła ostatnio jakaś aktualizacja, która wyświetla takie info jak poniżej. Pojawia się to co chwilę. Jak to wyłączyć ?
 11. Mam dwie sztuki tych okrągłych wskaźników. Jest możliwość wyłączenia lub zmiany tych domyślnych alertów np. wilgotność spadła poniżej 40% ?
 12. Aqara G2 - można zmienić długość nagryania po wykryciu ruchu ? Chodzi mi o Push Video Notification - teraz jest 11 sekund.
 13. Mam to samo. Apka nie modowana.
 14. Jako nowy witam wszystkich. Ostatnio skakałem po róznych wersjach aplikacji i efekt jest taki że jak wchodzę na sensor MiFlora mam "Error code:-4". Od początku mam ustawiony region Chiny, w sumie ponad 20 urządzeń. Czujników MiFlora mam 5 szt. W sumie mam te same komunikaty co tutaj: Tylko ja łączę się bezpośrednio z telefonu
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept