Jump to content

FOGI

Fan
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About FOGI

 • Birthday May 31

Personal Information

 • Place
  POZNAŃ
 1. Ja mam dokładnie tak jak pisze Lector, czyli próbuje mierzyć, co widać po mrugających zielonych diodach czujnika ale oczywiście tego nie zapisuje. Poniżej screen jak to wygląda np w dniu wczorajszym... Pomiędzy godzina 19 :20 a 21:00 miałem trening na hali, gdzie muszę mieć ściągnięty zegarek i każda inna biżuterię. Poza tym i kwestią ładowania zegarek mam zawsze na ręce.
 2. Mam kilka tarcz z tej stronki. Nic nie trzeba instalować na telefonie, chyba że masz na myśli amazfit'a. Wystarczy pobrać interesującą nas tarczę z tej strony, podmienić z tarczą którą mamy "tymczasowo zsynchronizowane" na zegarku. Następnie przechodzimy do folderu gdzie są one pobrane na telefonie (chodzi o te które oczywiście są oficjalnymi tarczami). Podmieniamy plik .bin - ważne musi być taka sama nazwa pliku wgrywanej nieoficjalnej tarczy którą podmieniamy co ta która była oficjalną wcześniej!! Następnie naciskamy na zegarku na oficjalną tarczę która została wcześniej przez nas podmieniona (tak na prawdę jest pod nią ukryta tarcza nieoficjalna). Niestety, ale z tego co wcześniej czytałem nie ma możliwości wgrania nieoficjalnych tarcz AOD, chyba że coś się w ciągu ostatnich 2tygodni zmieniło... Jedna z moich ulubionych tarcz z tej stronki 😁
 3. Masz zdjęcia w wątku AKTUALIZACJE GTR...
 4. No i padł. Praktycznie co do godziny równie 7 dób. Testuję obecnie od wczoraj AoD wskazówkowe, zmienione mierzenie tętna co 10 minut.
 5. Mi się po 5 sekundach wygasza tarcza i tylko delikatnie podświetla, ale cały czas. W dzień widać, ale bardzo się nie odznacza. W nocy dużo bardziej jest zauważalny, jakkolwiek oba są wg mnie czytelne. Jeżeli chodzi o tryb Smart DND to on wyłącza podświetlenie jak wykrywa sen. Wtedy czarny ekran i powiadomienia wyłączone (a'la tryb samolotowy w kom.) Natomiast jak rano wstaje, ogarniam się to automatycznie włącza AoD + powiadomienia. U mnie tak to wygląda jeżeli chodzi o spadek baterii:
 6. Tarcze AoD są dwie nowe i to wg. mnie bardzo ciekawie wyglądające. Mało tego podobno można na stronie do robienia tarcz podmienić również tarczę AoD, piszę podobno bo sam jeszcze tarczy AoD nie podmieniałem. Miałem to zrobić, ale z racji tego że w nowym updacie wyszły te 2 nowe tarcze, to na tą chwilę mi wystarczą i nic nie ruszam 🤭
 7. markel80p jeżeli to dla Ciebie nie problem to możemy zrobić porównanie który AoD będzie dłużej trzymał (wydaje mi się że ten analogowy/wskazówkowy powinien trzymać dłużej). Z tym, że ja używam minutowego pomiaru pulsu, powiadomienia ok 50/80 dziennie, z racji sytuacji za oknem bez funkcji sportowych. Na ręce praktycznie całą dobę (ok 21-22h). Ja od wczoraj od godziny ok 22:00 używam tarczy tej cyfrowej/elektronicznej. Na tą chwilę mam 99%. Jak zasypiam mam włączoną funkcję Smart DND. Co myślisz? Dasz radę ok. 10 dni ze wskazówkami?
 8. Póki co w tym temacie GTR kuleje 😞
 9. Z mojego re-searchu wynika że jak najbardziej wersja Global posiada NFC, niestety ale działająca tylko z jakimiś chińskimi płatnościami. Na tą chwilę u nas bezużyteczne...ale poczekamy - zobaczymy, może w końcu dogadaja się huami z google i udostępnią płatności Gpay. Jeszcze niech zrobią w końcu obsługę polskich znaków, albo jeszcze lepiej dodadzą PL język i będzię szał!!
 10. Witam serdecznie, Założyłem nowy wątek o aktualizacjach, myślę że fajnie by było zamieszczać tu informacje co nowego mamy dzięki nowemu update'owi. Myślę, że pomoże to wielu niezdecydowanym przekonać się do tego zajefajnego zegarka i będzie nas po prostu więcej :-) We wczorajszej aktualizacji tj. 29.09.2019 dostaliśmy w końcu ładniejsze i bardziej szczegółowe dwie nowe tarcze AoD. Jedna w wersji wskazówkowej (analogowej) druga w wersji elektronicznej (cyfrowej). Dołączam zdjęcia jak to wygląda na tą chwilę. Co do reszty nowości, jeszcze nie wiem, ale na pewno dam znać jak znajdę coś nowego :-)
×
×
 • Create New...