Jump to content

k3vv

Amateur
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Test zakończony. Stratos 2 połączony z telefonem (iPhone SE) wytrzymuje średnio 3 dni, natomiast bez połączenia mógłby wytrzymać spokojnie 6 dni. Mam kupić inny telefon ? XD Jest tu osoba, która również posiada taki zestaw (iPhone SE + Stratos 2) i ma podobne wyniki ?
  2. iPhone SE Spróbuje, ale nawet jeśli to coś da to jaki jest sens posiadania SmartWatcha niepodłączonego do telefonu :/.
  3. Witam wszystkich użytkowników Od niecałego miesiąca testuję Stratosa 2 przy różnych kombinacjach ustawień. Kiedy zegarek przyjechał trzymał niecałe dwa dni, natomiast teraz sprawy mają się tak jak na załączonym obrazku - około 3 dni. Ekran odblokowywany przyciskiem Podświetlenie na poziomie 1 21:00 - 7:00 tryb samolotowy 3 razy w tygodniu trening 15 minutowy Stały pomiar tętna - wyłączony Brak budzików Stałe połączenie z iPhone SE Około 50 powiadomień/dzień Wydaje mi się, że kompletnie nie wykorzystuję potencjału tego zegarku, a mimo to bateria ledwo zipie po 3 dniach. Dodam, że zegarek był na reklamacji z powodu podejrzeń o niesprawną baterię. Odesłali, bo podobno jest OK. Resetowanie nic nie daje i te z przywracaniem danych, i te bez przywracania danych. Proszę bardzo o pomoc, mi już zabrakło pomysłów, nie wiem czego to może być sprawka. Zły ROM? Coś nie tak z telefonem?
×
×
  • Create New...