Jump to content

adik

Fan
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Różnie, aktualne dane po otwarciu.
 2. Temperatura czasami tylko znika. Po ubiciu apki zazwyczaj wraca.
 3. rezmus chwała Ci!!! Normalnie nie wierzę, super! To teraz nie pozostaje mi nic jak kupować więcej czujników W takim razie tym bardziej zostaję na EU.
 4. Jasne, chyba nie będę zmieniał regionu bo skoro z odkurzaczem są takie kombinacje to pewnie z bramką będzie to samo...
 5. Cześć. Dzięki wielkie za modyfikację, próbuję teraz rozwiązać 2 moje problemy. Na wstępie podam że region mam europejski. 1) Czujnik temp/wilgotności/ciśnienia (ten kwadratowy) nie może zostać sparowany bo dostaję komunikat że centralka go nie wspiera (screen niżej). Pomimo instalacji zmodyfikowanej wersji (vavs) nadal jest to samo... Dodam że bramkę mam z polskiej dystrybucji - pewnie tutaj problem, co sądzicie? Zmiana regionu na Chiński pewnie nie pomoże, a nawet może uniemożliwić jej sparowanie? 2) Czujnik Mi Flora przed instalacją moda mogłem używać tylko w dedykowanej aplikacji (Flower Care). Po instalacji moda, można go dodać, nawet dodaje się, lecz po kliknięciu w niego wyświetlają się komunikaty takie jak ktoś już wyżej zamieścił (dodaje też screen). Dodam, że bramka BT go widzi i dane są przesyłane, bo na miniaturce widać odczytane dane (na screenie też to widać razem z komunikatem o błędzie). Z odpowiedzi powyżej wiem że tutaj region chiński niby pomaga, jednak mam bramkę i odkurzać z dystrybucji europejskiej więc pewnie będzie problem. W sumie mógłbym tak tego używać, czyli w Mi Home nie da się kliknąć ale widać dane na miniaturce, problem w tym że po tym jak bramka BT go zauważyła, to nie jest już dostępny przez aplikację Flower Care. Jakieś rady? Głownie kwestia czy region Chiny rozwiąże moje problemy czy przysporzy nowych skoro mam sprzęty z dystrybucji EU. EDIT: Po ubiciu apki Xiaomi Home jednak czujnik da się otworzyć w Flower Care więc nie ma tragedii.
×
×
 • Create New...