Jump to content

OlsztynHelper

Fan
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Ok, zrobiłem jeszcze raz synchronizację i teraz już mam smsy, watsa i fb więc chyba tu leżał problem. Interwały też oddziałem na yt jak ustawić. Dziękuję;)
 2. A działają wam powiadomienia? Sprawdziłem w telefonie i szukam w zegarku ale dalej nic. Miałem opaskę band 3 I tam SMS przychodziły +połączenie, a stratos nic mi nie pokazuje. I parowanie z tym zestawem również niemożliwe. Gdzie normalnie z telefonami się lacze i prowadzę rozmowy.
 3. Spoko, mój błąd. Póki co znalazłem room do stratos ale ciągle w każdym brakuje plików update. Gdyby cmdu mnie działało poprawnie jest komenda na backup adbale cmd nie chce odnaleźć telefonu.
 4. Cudzysłów nie pomoże przy użyciu słowa idiota. Kaudii nie działał na moim win7, użyłem toolsa z filmiku właśnie dla tych którzy nie mogli odpalić Kaudii, zarazem użyłem identycznego pliku jak w filmie
 5. Hej, wygrałem Rom z instrukcji z tym, że użyłem programu UniversalTools i Pacefield_rel_38 1.2.50h na mojego stratos2 A1619. No wszystkim i pełnej aktualizacji pozycji telefon nie reaguje na dotyk. Wygrywać innego Roma? Czy można zrobić backup przy użyciu tool'sa? Taka informacja gdybym chciał wgrać Rom od Kaudii-ego
×
×
 • Create New...