Jump to content

OlsztynHelper

Fan
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Zna ktoś serwis od Stratosa chyba bateria lub coś innego poszło ... pracował wczoraj ale w momencie gdy padła bateria (rozładował się w ciągu 3-4h) nie mogę go naładować ani włączyć.
 2. tak, chyba na początku maiłem konto klawisz lub łukasz, później korzystałem z tego. Można zmienić przypisanie nr seryjnego tutaj?
 3. Mam taką informację tuż przed instalowaniem. Ps. Zegarek działał jak należy, nie wiem czy się zalał wodą (pływam regularnie na basenie) czy coś innego Ale gdy jest podpięty pod stacje zasilającą to wszystko działa, a w momencie jej odpięcia przestaje działać ekran, zegarek sam się resetuje, włączy jakiś tryb sportu którego ja nie ustawiłem. Dlatego myślałem o ponownym w graniu roma na świeżo. Zablokowany numer seryjny! OlsztynHelper numer seryjny zegarka na którym próbujesz zainstalować ROM jest zablokowany. W celu rozwiązania problemu napis
 4. Chciałem grać 2.6.0 ale coś mi się zdaje ,że chyba posiadam aktualną wersję room-a. Zainstalowana wersja: everestUS-2.3.10.4 PL2.6.0 zgadza się? Cały czas mam : Blokada instalatora. Na otwartej .. .. .... ... i tak w kółko macieju. Dlaczego to robię? zegarek rozładował się do 0, i dziś już po naładowaniu do 100% zaczął wariować, przestałą reagować tarcza na dotyk, bateria od 7 rano do chwili obecnej miała 43% Dlatego pomyślałem aby wgrać nowego room'a.
 5. Po zakupie zegarka biegałem codziennie i baterię ładowałem raz na 48h, trwało to jakieś 3-4tyg. Ostatnio złapałem kontuzję i zegarek spełnia tylko podstawowe funkcję zero biegania, ćwiczeń itp. 2 razy na basenie ale i tak zdjąłem bo szpanować nie muszę, i jakoś w zeszły piątek naładowałem go w nocy. Rano zakłam, a o 19 sygnał o 10% baterii?!?!?! Myślę se co jest k.. i tak od tygodnia, bateria nie wytrzymuje 24h od rana z 100% mam już 48%. Nie ćwiczę, tylko mierzenie kroków i powiadomienia podstawowe. Ile wytrzymuje wasza bateria? Bo chcę się upewnić zani
 6. Ok, zrobiłem jeszcze raz synchronizację i teraz już mam smsy, watsa i fb więc chyba tu leżał problem. Interwały też oddziałem na yt jak ustawić. Dziękuję;)
 7. A działają wam powiadomienia? Sprawdziłem w telefonie i szukam w zegarku ale dalej nic. Miałem opaskę band 3 I tam SMS przychodziły +połączenie, a stratos nic mi nie pokazuje. I parowanie z tym zestawem również niemożliwe. Gdzie normalnie z telefonami się lacze i prowadzę rozmowy.
 8. Spoko, mój błąd. Póki co znalazłem room do stratos ale ciągle w każdym brakuje plików update. Gdyby cmdu mnie działało poprawnie jest komenda na backup adbale cmd nie chce odnaleźć telefonu.
 9. Cudzysłów nie pomoże przy użyciu słowa idiota. Kaudii nie działał na moim win7, użyłem toolsa z filmiku właśnie dla tych którzy nie mogli odpalić Kaudii, zarazem użyłem identycznego pliku jak w filmie
 10. Hej, wygrałem Rom z instrukcji z tym, że użyłem programu UniversalTools i Pacefield_rel_38 1.2.50h na mojego stratos2 A1619. No wszystkim i pełnej aktualizacji pozycji telefon nie reaguje na dotyk. Wygrywać innego Roma? Czy można zrobić backup przy użyciu tool'sa? Taka informacja gdybym chciał wgrać Rom od Kaudii-ego
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept