Jump to content

browar16

Fan
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. mógłbym prosić o jakiś link? najlepiej do ROMU z zagranicznych for i do ROMU Waszego, odpowiedniego do mojego systemu. Po zrobieniu unlocka mój zegarek przestał łączyć się z telefonem i teraz nie wiem jak ponownie go sparować. Przepraszam, że męczę, ale jestem zielony: - chciałbym wgrać polski soft, ale nie wiem jaki i w jakiej kolejnosci to robić z jakimś zagranicznym wczesniej, jak mi zasugerowano, - czy warto rozwazyc przywrócenie ustawień fabrycznych? jeśli tak, to w jaki sposób?
  2. mógłbym prosić o jakiś link? najlepiej do ROMU z zagranicznych for i do ROMU Waszego, odpowiedniego do mojego systemu. Po zrobieniu unlocka mój zegarek przestał łączyć się z telefonem i teraz nie wiem jak ponownie go sparować. Przepraszam, że męczę, ale jestem zielony: - chciałbym wgrać polski soft, ale nie wiem jaki i w jakiej kolejnosci to robić z jakimś zagranicznym wczesniej, jak mi zasugerowano, - czy warto rozwazyc przywrócenie ustawień fabrycznych? jeśli tak, to w jaki sposób?
  3. teraz mam pytanie - skoro nie ma ROMU z PL dla 2.3.10.5 i skoro już mam status unlock to co powinienem zainstalować, żeby mieć wersję polską?
  4. mam problem już na samym początku isnatalacji. Zegarek amazfit stratos A1619, ROM 2.3.10.5 jest podłączony do komputera. Zainstalowałem Minimal ADB and Fastboot i chciałbym krok po kroku przejść do instalacji PL zgodnie z instrukcją. Już pierwszy krok nie działa, mam LIST OF DEVICES ATTACHED, jak w obrazie. Jestem zielony w temacie, nie wiem co zrobić. Pomożecie?
×
×
  • Create New...