Jump to content

bonku

Fan
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Super, wielkie dzięki za odpowiedź. Tak to jest jak człowiek nie doczyta, a z tego co widzę do, mniej więcej, lipca były w Ikei żarówki gu10, które bramka obsługiwała, a tych sprzedawanych teraz faktycznie już nie.
 2. Cześć, zaczynając od początku: kupiłem na aliexpress bramkę Gateway 2. Korzystam z zmodowanej wersji mihome w od kolegi Rezmusa (serdeczne pozdrowienia i wielkie dzięki!). Dotychczas wszystko działało bez większych problemów (czujka dymu, czujniki temperatury, kamera). Ostatnio zakupiłem żarówki z Ikei, które teoretycznie są wymienione w mi home, konkretnie te: https://www.ikea.com/pl/pl/p/tradfri-zarowka-led-gu10-400-lumenow-bezprzewodowy-przyciemniany-biale-spektrum-90408603/. Niestety, kiedy próbuje je dodać pojawia się komunikat "Please update your gateway". W informacjach o bramce znajduję się informacja, że oprogramowanie jest aktualne, a bieżąca wersja to 1.4.1_170. Z tego co widzę, są dostępne nowsze softy. Po zmianie regionu, czy nawet zainstalowaniu MiHome z google play cały czas pokazuje informacje, że soft jest aktualny. Czy jest jakiś sposób żeby zaktualizować bramkę? I czy jest szansa, aby żarówki z Ikei działały? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
 3. Mam pytanie, czy w przypadku tego moda kamera wykrywa Wam ruch? U mnie niestety nic nie wykrywa i nie zapisuje mimo ustawienia na najwyższą czułość. (edit) widzę, że powiadomienia działają w momencie, kiedy przełącze się na Chiny. No ale wtedy nie mogę połączyć się z kamerą przez 4g. Jak nie urok...
 4. Przepraszam, napisałem nie w tym wątku co trzeba, a nie widzę tu opcji usunięcia odpowiedzi.
 5. Oczywiście, zgadzam się po prostu chciałem zapytać się mądrzejszych ode mnie, bo ja się na tym nie znam. A wole zapytać, niż potem zalowac W takim razie wielkie dzięki za wrzutkę!
 6. A ja mam pytanie, czy wynikami z virustotal powinniśmy się czymś martwić? Wiem, że czasami pokazuje błędne ostrzeżenia, niemniej jednak wolałbym się upewnić Wyniki skanowania tutaj: https://www.virustotal.com/gui/file/31e981ac66ef688eb097c8d1ca9fa7917158b3e1259cf8318556c05b78e057d5/detection . Z góry dzięki za odpowiedź
×
×
 • Create New...