Jump to content

piotrrutk

Fan
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Wracam do tematu problemów z powiadomieniami na zegarku. Po FactoryReset mojego Huawei Mate 10 lite problem chwilowo jakby ustąpił. Jednak w kolejnych dniach zaczął powoli wracać, i praktycznie po około tygodniu było tak samo, czyli losowo dochodziły powiadomienia oraz pojawiał się na zegarku komunikat o rozłączeniu i za chwilę ponownym połączeniu. Mam wrażenie, że problem leży w telefonie i chwilowym rozłączaniu połączenia BT z zegarkiem. Po instalacji kompletu użytkowanych przeze mnie aplikacji praktycznie wróciłem do punktu wyjścia. Być może problem leży po stronie jakiejś z użytkowanych przeze mnie aplikacji lub też samego BT w telefonie. Na chwilę obecną zainstalowałem niewspieraną już aplikację AMF i na razie powiadomienia docierają, chociaż komunikaty o rozłączeniu nadal się pojawiają. Czy jest szansa na pozyskanie odblokowanej aplikacji AMF?
 2. Nowa wersja AmazfitWatch 2.9, aktualizacja softu zegarka - nadal bez zmian. Powiadomienia działają losowo, połączenia zawsze dobrze łącznie z połączeniami oczekującymi. Może jeszcze próbować zrobić reset telefonu?
 3. Skąd i jaką wersję AMF masz zainstalowaną. W tej chwili jest niedostępna w sklepie play. Pytam ponieważ mam problem z powiadomieniami za pomocą domyślnej aplikacji amazfit watch.
 4. Powiadomienia ustawione poprawnie w aplikacji. Działanie w tle również. Uprawnienia pełne. Dodatkowo założona kłódka. Generalnie bez zmian. raz powiadomienia są, innym razem tylko monit na zegarku o braku połączenia w chwili otrzymania np. sms, czy wiadomości messenger na telefon. Za chwilę już wszystko działa. Reset zegarka robiony kilka razy, instalowanie aplikacji amazfit i parowanie również. Nie mam już za bardzo pomysłu gdzie jeszcze szukać
 5. Aplikacja AmazfitWatch dodana do wyjątków zarówno w oszczędzaniu energii jak również w optymalizacji. Ale powiadomienia i tak nie zawsze działają. Połączenia telefoniczne wyświetla zawsze.
 6. Mam ten sam problem dotyczący rozłączania połączenia i braku powiadomień głównie sms na Amazfit Stratos + Huawei Mate 10 lite. Czy ktoś rozwiązała problem?
×
×
 • Create New...