Jump to content

c-4

Fan
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Place
  WRO
 1. Czy zaprzestano już nowych wersji oprogramowania dla Pace? OD bardzo dawna nie było żadnego nowego softu.
 2. Hej, mam ROM 2.6.6.0 by Kaudii i nie che mi się połączyć z telefonem. Łączył się bez problemu (używam trybu Samolot aby oszczędić baterię i robię sychro raz na 2-3 dni) ale ostanio jak chcę zrobić synchro to łączy się z telefonem dosłownie na sekundę (w ustawieniach urządzen bluetooth widzę status połączono przez sekundę i potem znika). Wyłączałem zegarek, robiłem restart, przywracałem ustawienia fabryczne, czyściłem dane w telefonie i po tym zabiegu raz się połączył i zsynchronizował. ale tereaz ponownie znowu to samo. W aplikacji Amazfit ciągle "łączenie". W zegarku jak wejdę w bluetooth to mruga ikonka bluetooth ale nie łączy. Co to może być?
 3. Hej, Zegarek: Pace Model: 1602 ROM: 2.6.4.1 PL_1.3.0
 4. Hej, Nigdy specjalnie nie sprawdzałem tego, bo zawsze patrzyłem na dystans w km ale zauważyłem, że liczba kroków jest znacznie zaniżona. Gdy jestem w aktywności "Chód" to po zakończeniu w podsumowaniu mam bardzo małą liczbę kroków jak na przebyty dystans w km. Przykładowo kilka dni temu zrobiłem 3,97km a policzone kroki to 3044 kroków. Więc albo moje kroki są ponad 1,3m albo źle liczy Ktoś się spotkał z takim faktem?
 5. Ale czasami gubi gps w tunelu lub jak sie wejdzie do budynku. ja jechalem rowerem przez tunel przez ok minute i zgubil gps, potem przestal mierzyc trening.
 6. Hej, u mnie pojawił się ów problem również. Przy jeździe na rowerze czy chodzeniu po pewnym czasie pokazuje dystans 0.00 i czas też 0.00 choć przy kliknięciu przycisku widać oryginalny czas. Przy próbie zapisu pokazuje komunikat, że trening za krótki aby zapisać. Z tego co zdążyłem zauważyć to sytuacja taka ma mijesce jeżeli podczas treningu wejdę lub wjadę w miejsce gdzie nie ma można ustalić sygnału GPS. Np ostatnio jechałem przez dłuższy tunel rowerem lub podczas spaceru wszedłem do warzywniaka. Czy ktoś inny miał podobnie? Robiłem już factory reset, włącz/wyłącz, ale problem pojawia się nadal.
 7. Hej, u mnie po wgraniu tarcz na PACEfied widoczne są tylko przy aktywnym wyświetlaczu a tak to są czarne. Jakieś porady?
 8. A ja mam pytanie o to gdzie znaleźć zainstalowane apki? takie jak gry itd.
×
×
 • Create New...