Skocz do zawartości

pepeEL

Fan
 • Zawartość

  144
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pepeEL

 1. W tym temacie pytajmy o różne funkcje działania itp. Moje jakie pierwsze jakie przychodzi do głowy. 1. Czy w Amazfit 2 ekran nie wyłącza się całkowicie jeśli nie patrzy się na zegarek ? Tak jest w Samsungu Gear i myślę że to dobra opcja dla oszczędzania baterii. Czy jest szansa taką funkcjonalność dorobić w custom rom ?(pytanie bardziej do @S3V3N) 2. Czy zegarek powinien sam się podświetlać przy ruchu ręką że spoglądamy na zegarek ? Bo mnie od wczoraj przestał się podświetlać i muszę ręcznie klikać guzik....
 2. Jak dla mnie przydałaby się opcja wyłączania całkowicie ekranu a nie tylko przygaszenia. Tak jest w innych smartwatchach.... W jakimś stopniu dodatkowo wydłuży czas pracy na baterii.
 3. Czy po resecie do ustawien fabrycznych w zegarku resetują się ustawienia takie jak zwiekszenie głośnoći BT jeśli wcześniej ustawiłem ?
 4. Z tego co wiem dwa kliknięcia w ekran...
 5. Gdybym tylko mógł to bym pomógł ale nie znam się na tym...
 6. No bo u mnie ekran tylko się przygasza. Nie wyłącza się całkowicie. To może oswiec mnie a tylko piszesz ze nie znam i nawet nie podpowiesz. Forum polega na pomagania sobie.
 7. Dlatego ja myślę że lepiej jakby ekran wyłączal się całkowicie np po minucie. Tak jak w Samsung. Wtedy bateria będzie działać dłużej...
 8. pepeEL

  Powrót do wersji STOCK CN z 7NCR 1.2 by S3V3N

  Bo tam jest skrypt do wgrywania.... Czyli wprowadzić do fastboota i dopiero odpalić skrypt do wgrywania ?
 9. Witam Mam wgrany ROM 7NCR 1.2 by S3V3N. W jaki sposób mogę wrócić do oryginalnego stanu zegarka Chińskiego z chińskim romem ? Bo chciałem wgrać rom StratOS 2.0 z XDA ale nię mogę... Nie chce mi wgrywać... Wywala się coś zaraz na samym początku. Chciałem przywrócić chinczyka 2.0.7.5 z linka gdzie jest StartOS 2.0 ale tak samo na samym początku jeest error że nie znaleziono recovery.img. mimo że jest w tym katalogu.
 10. pepeEL

  Powrót do wersji STOCK CN z 7NCR 1.2 by S3V3N

  No wcześniej tak było a wczoraj kombinowałem z tym wgrywaniem i wgrywałem jeszcze raz bo był fastboot tylko i teraz polskiego nie ma. Ale na tarczy zegarka mam dzień tygodnia w języku polskim.
 11. pepeEL

  Powrót do wersji STOCK CN z 7NCR 1.2 by S3V3N

  Powiem tak... Wgrywanie softu @S3V3N działa poprawnie a problem jest tylko aby wgrać ten soft z XDA. Soft wgrał się ok bo wersja softu w zegarku to 2.3.2.7 (7NCR 1.2 by S3V3N)
 12. pepeEL

  Powrót do wersji STOCK CN z 7NCR 1.2 by S3V3N

  Ok ale próbowałem wgrać CN 2.0.7.5 i nie chce się wgrać na Twój ROM. Mam kmomunikat że nie znaleziono pliku recovery.img. Rom jaki chce wgrać to z tego linka [Ukryta Zawartość] Proszę o jaśniejsze wytłumaczenie gdyż nie każdy musi znać się tak dobrze jak Ty Będe wdzięczny za pomoc.
 13. Jeśli chcecie WESN to używajcie wersji angielskiej a nie spolszczonej.
 14. A wiecie jak zmienić format daty ? Bo np na tarczy EVEREST pokazuję datę 04.16 PON a lepiej jakby pokazywało 16.04 PON
 15. Ja czekam na update z poziomu zegarka dla wersji z dodatkami... wtedy przetestuję...
 16. @S3V3N a jak dokonać aktualizacji jak mam wersję 1.0.0C z dodatami specjalnymi ?
 17. No tak dokładnie. To teraz się nie da teraz tej wersji zainstalować ?
 18. U mnie error przy probie instalacji... zmieniłem nazwę na update.zip i lipa...
 19. Można z poziomu zegarka update zrobić ? Możesz napisać jak to się wykonuje ? OK już znalazłem tylko szukam linka do wersji 1.2
 20. pepeEL

  [ROM] Stratos US_PL 1.0.1 by Kaudii

  Fajnie jakbyś @Kaudii może w tym swoim ROMie dodał moda zwiększającego głośność playera.
 21. Witam Będę miał na dniach zegareg AMazfit 2 z wersją CN. Jako że Polska wersja nie działa dobrze u w szystkich...to chciałem zapytać czy istnieje szansa wgrania oryginalnego softu EN na wesję CN ? Po informacji od @S3V3N podobno można to zrobić z recovery. Ale proszę o info jak to wykonać.
 22. To w tym sofcie mnie i koledze już pokazuje w mph.
×