Skocz do zawartości

pepeEL

Fan
 • Zawartość

  143
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

67 Doskonały

1 obserwujący

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Ldz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Czy po resecie do ustawien fabrycznych w zegarku resetują się ustawienia takie jak zwiekszenie głośnoći BT jeśli wcześniej ustawiłem ?
 2. Z tego co wiem dwa kliknięcia w ekran...
 3. Gdybym tylko mógł to bym pomógł ale nie znam się na tym...
 4. No bo u mnie ekran tylko się przygasza. Nie wyłącza się całkowicie. To może oswiec mnie a tylko piszesz ze nie znam i nawet nie podpowiesz. Forum polega na pomagania sobie.
 5. Dlatego ja myślę że lepiej jakby ekran wyłączal się całkowicie np po minucie. Tak jak w Samsung. Wtedy bateria będzie działać dłużej...
 6. pepeEL

  Powrót do wersji STOCK CN z 7NCR 1.2 by S3V3N

  Bo tam jest skrypt do wgrywania.... Czyli wprowadzić do fastboota i dopiero odpalić skrypt do wgrywania ?
 7. pepeEL

  Powrót do wersji STOCK CN z 7NCR 1.2 by S3V3N

  No wcześniej tak było a wczoraj kombinowałem z tym wgrywaniem i wgrywałem jeszcze raz bo był fastboot tylko i teraz polskiego nie ma. Ale na tarczy zegarka mam dzień tygodnia w języku polskim.
 8. pepeEL

  Powrót do wersji STOCK CN z 7NCR 1.2 by S3V3N

  Powiem tak... Wgrywanie softu @S3V3N działa poprawnie a problem jest tylko aby wgrać ten soft z XDA. Soft wgrał się ok bo wersja softu w zegarku to 2.3.2.7 (7NCR 1.2 by S3V3N)
 9. pepeEL

  Powrót do wersji STOCK CN z 7NCR 1.2 by S3V3N

  Ok ale próbowałem wgrać CN 2.0.7.5 i nie chce się wgrać na Twój ROM. Mam kmomunikat że nie znaleziono pliku recovery.img. Rom jaki chce wgrać to z tego linka [Ukryta Zawartość] Proszę o jaśniejsze wytłumaczenie gdyż nie każdy musi znać się tak dobrze jak Ty Będe wdzięczny za pomoc.
 10. Witam Mam wgrany ROM 7NCR 1.2 by S3V3N. W jaki sposób mogę wrócić do oryginalnego stanu zegarka Chińskiego z chińskim romem ? Bo chciałem wgrać rom StratOS 2.0 z XDA ale nię mogę... Nie chce mi wgrywać... Wywala się coś zaraz na samym początku. Chciałem przywrócić chinczyka 2.0.7.5 z linka gdzie jest StartOS 2.0 ale tak samo na samym początku jeest error że nie znaleziono recovery.img. mimo że jest w tym katalogu.
 11. Jeśli chcecie WESN to używajcie wersji angielskiej a nie spolszczonej.
 12. A wiecie jak zmienić format daty ? Bo np na tarczy EVEREST pokazuję datę 04.16 PON a lepiej jakby pokazywało 16.04 PON
 13. Ja czekam na update z poziomu zegarka dla wersji z dodatkami... wtedy przetestuję...
 14. @S3V3N a jak dokonać aktualizacji jak mam wersję 1.0.0C z dodatami specjalnymi ?
×