Jump to content

pepeEL

Fan
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Excellent

1 Follower

Personal Information

 • Place
  Ldz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A czy jest szansa na oficjalny polski język w sofcie ?
 2. Zainstalowałem aplikacje tu z forum spolszczona i na niej działa. A na apce z google play nie działa.
 3. Witam Mam problem ze mój stratos jako ktoś dzwoni nie pokazuje nazwy z książki tylko pokazuje UNKNOWN. A mam udostępnione kontakty dla aplikacji AMAZFIT. Aplikacja na telefonie najnowsza z google play i rom w zegarku 2.3.8.0 Resetowałem zegarek i apke do ustawień fabrycznych i nic....
 4. Witam Poszukuję aktualizacji do wersji softu 4.0.2S naszego usera @S3V3N który jeszcze niedawno robił dla nas softu ale obraził się i zniknął z forum. A mam obecnie 4.0.1S i nie zdążyłem pobrać nowszej wersji. Będę wdzięczny za pomoc....
 5. Bo tam jest skrypt do wgrywania.... Czyli wprowadzić do fastboota i dopiero odpalić skrypt do wgrywania ?
 6. No wcześniej tak było a wczoraj kombinowałem z tym wgrywaniem i wgrywałem jeszcze raz bo był fastboot tylko i teraz polskiego nie ma. Ale na tarczy zegarka mam dzień tygodnia w języku polskim.
 7. Powiem tak... Wgrywanie softu @S3V3N działa poprawnie a problem jest tylko aby wgrać ten soft z XDA. Soft wgrał się ok bo wersja softu w zegarku to 2.3.2.7 (7NCR 1.2 by S3V3N)
 8. Ok ale próbowałem wgrać CN 2.0.7.5 i nie chce się wgrać na Twój ROM. Mam kmomunikat że nie znaleziono pliku recovery.img. Rom jaki chce wgrać to z tego linka https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/stratos-flash-chinese-rom-2-0-7-5-t3749698 Proszę o jaśniejsze wytłumaczenie gdyż nie każdy musi znać się tak dobrze jak Ty Będe wdzięczny za pomoc.
 9. Witam Mam wgrany ROM 7NCR 1.2 by S3V3N. W jaki sposób mogę wrócić do oryginalnego stanu zegarka Chińskiego z chińskim romem ? Bo chciałem wgrać rom StratOS 2.0 z XDA ale nię mogę... Nie chce mi wgrywać... Wywala się coś zaraz na samym początku. Chciałem przywrócić chinczyka 2.0.7.5 z linka gdzie jest StartOS 2.0 ale tak samo na samym początku jeest error że nie znaleziono recovery.img. mimo że jest w tym katalogu.
 10. Fajnie jakbyś @Kaudii może w tym swoim ROMie dodał moda zwiększającego głośność playera.
 11. Piszcie tutaj... Ja napisałem ale zobaczymy co z tego wyjdzie... [email protected]
 12. Wiecie gdzie może zgłaszać do Xiaomi sugestię do oprogramowania w naszych zegarkach ? Chciałem zgłosić aby dodali funkcję wyłączania ekranu co wpłynie jeszcze na oszczędność baterii.
 13. Czekamy też podobno na spolszczoną wersję angielską...
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept