Skocz do zawartości

pepeEL

Fan
 • Zawartość

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

76 Doskonały

2 obserwujących

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Ldz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. pepeEL

  7NCR 4.0.2S

  Witam Poszukuję aktualizacji do wersji softu 4.0.2S naszego usera @S3V3N który jeszcze niedawno robił dla nas softu ale obraził się i zniknął z forum. A mam obecnie 4.0.1S i nie zdążyłem pobrać nowszej wersji. Będę wdzięczny za pomoc....
 2. pepeEL

  Powrót do wersji STOCK CN z 7NCR 1.2 by S3V3N

  Bo tam jest skrypt do wgrywania.... Czyli wprowadzić do fastboota i dopiero odpalić skrypt do wgrywania ?
 3. pepeEL

  Powrót do wersji STOCK CN z 7NCR 1.2 by S3V3N

  No wcześniej tak było a wczoraj kombinowałem z tym wgrywaniem i wgrywałem jeszcze raz bo był fastboot tylko i teraz polskiego nie ma. Ale na tarczy zegarka mam dzień tygodnia w języku polskim.
 4. pepeEL

  Powrót do wersji STOCK CN z 7NCR 1.2 by S3V3N

  Powiem tak... Wgrywanie softu @S3V3N działa poprawnie a problem jest tylko aby wgrać ten soft z XDA. Soft wgrał się ok bo wersja softu w zegarku to 2.3.2.7 (7NCR 1.2 by S3V3N)
 5. pepeEL

  Powrót do wersji STOCK CN z 7NCR 1.2 by S3V3N

  Ok ale próbowałem wgrać CN 2.0.7.5 i nie chce się wgrać na Twój ROM. Mam kmomunikat że nie znaleziono pliku recovery.img. Rom jaki chce wgrać to z tego linka https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/stratos-flash-chinese-rom-2-0-7-5-t3749698 Proszę o jaśniejsze wytłumaczenie gdyż nie każdy musi znać się tak dobrze jak Ty Będe wdzięczny za pomoc.
 6. Witam Mam wgrany ROM 7NCR 1.2 by S3V3N. W jaki sposób mogę wrócić do oryginalnego stanu zegarka Chińskiego z chińskim romem ? Bo chciałem wgrać rom StratOS 2.0 z XDA ale nię mogę... Nie chce mi wgrywać... Wywala się coś zaraz na samym początku. Chciałem przywrócić chinczyka 2.0.7.5 z linka gdzie jest StartOS 2.0 ale tak samo na samym początku jeest error że nie znaleziono recovery.img. mimo że jest w tym katalogu.
 7. pepeEL

  [ROM] Stratos US_PL 1.0.1 by Kaudii

  Fajnie jakbyś @Kaudii może w tym swoim ROMie dodał moda zwiększającego głośność playera.
 8. pepeEL

  Amazfit Watch 2.3.0-play z GP - wersja PL

  Hasło jest pod linkiem
 9. pepeEL

  Pytania różne i funkcjonalności-problemy

  Piszcie tutaj... Ja napisałem ale zobaczymy co z tego wyjdzie... [email protected]
 10. pepeEL

  Pytania różne i funkcjonalności-problemy

  Wiecie gdzie może zgłaszać do Xiaomi sugestię do oprogramowania w naszych zegarkach ? Chciałem zgłosić aby dodali funkcję wyłączania ekranu co wpłynie jeszcze na oszczędność baterii.
 11. pepeEL

  Amazfi 2

  Czekamy też podobno na spolszczoną wersję angielską...
 12. pepeEL

  Pytania różne i funkcjonalności-problemy

  Dzięki A jak jest z pomiarem pulsu ?
 13. pepeEL

  Pytania różne i funkcjonalności-problemy

  Mnie od wczoraj ok 19-20 do dziś teraz ubyło już 10% więc nie wiem czy 5 dni wytrzyma. Akurat wyłaczenie ekranu byłoby fajne i dodatkowo oszczędne... A jak zmienić w pogodzie F na C ? Oraz czy puls mierzy się sam co jakiś czas czy tylko ręcznie trzeba mierzyć ?
 14. W tym temacie pytajmy o różne funkcje działania itp. Moje jakie pierwsze jakie przychodzi do głowy. 1. Czy w Amazfit 2 ekran nie wyłącza się całkowicie jeśli nie patrzy się na zegarek ? Tak jest w Samsungu Gear i myślę że to dobra opcja dla oszczędzania baterii. Czy jest szansa taką funkcjonalność dorobić w custom rom ?(pytanie bardziej do @S3V3N) 2. Czy zegarek powinien sam się podświetlać przy ruchu ręką że spoglądamy na zegarek ? Bo mnie od wczoraj przestał się podświetlać i muszę ręcznie klikać guzik....
×