Jump to content

lukas_j2

Fan
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral
 1. U mnie pomogło ponowne odebranie i dodanie powiadomień dla poszczególnych aplikacji w Amazfit app.
 2. Cofnięcie? Jak? Rozumiem z nieoficjalnych źródeł... Kolega kaszajoy ma rację. Zainstalowałem z apk mirror wersję Amazfit 4.0.0-play w przestrzeni prywatnej (czyli osobny android na tym samym tel. - nie wiem czy wszystkie androidy to mają czy tylko nakładka huawei) W każdym razie na tej wersji wszystko hula Czyli puścili niezłego babola programiści z Amazfit.
 3. Witam, od wczoraj prawdopodobnie po aktualizacji Amazfit app do wersji 4.1.1-play mam problem z synchronizacją danych. Co ciekawe gdy wyrzucę aplikacje z pamięci podręcznej to połączenie z zegarkiem jest ok, są powiadomienia. Gdy wchodze do aplikacji amazfit zaczyna się synchronizacja danych, zegarek zwiększa się i po kilkunastu sekundach tak jakby robił się miękki reset (mówię o trybie ultra) i znowu zegarek się zwiesza i znowu za kilkanaście sekund reset i tak w kółko dopóki nie zamknę amazfit app i wyrzucę z pamięci aplikacje. Robiłem już wszystko. 2 razy reset zegarka i ponowne sparowanie. Odinstalowanie aplikacji i zainstalowanie, wylogowywanie z aplikacji itd. Ręczna synchronizacja wyrzuca żebym wpisał hasło do WiFi na tel. Ale na tel nie pojawia się okno do wpisania hasła (to już w trybie normalnym) w tym trybie zegarek nie łączy się z aplikacją. Nie ma resetów ale dane się nie synchronizują. Może to mój telefon i poprawki bezpieczeństwa (Huawei mate 20pro) Ktos ma/miał te objawy?
 4. To może jeszcze zrób sobie w domu hotspot bez hasła z telefonu w ramach testu. No chyba że ogólnie masz coś zwalone fizycznie (np jeśli udało Ci się zalać zegarek czyli nurkowanie a nie pływanie). Ja pływam chodzę do sauny i jak na razie nie mam problemów w końcu te 5ATM to trochę lepiej niż ip67 lub ip68.
 5. Może i masz rację ale moja ładowarka naładować mi zegarek z 0 do 100 w 48min. Dziwne prawda? Jak podłączyłem do kompa do USB to było około 1godz i 15 min. Obecnie tak jak mówisz jak podłączam jest podobny czas ładowania. Z innej beczki jest spora aktualizacja do naszego stratosa3
 6. Pierwszy tydzień też wydawało mi się że za. Dużo spada bateria. Ogólnie wyłącz niepotrzebne powiadomienia. Ja mam mail, hangout, SMS, połączenia. Może ladujesz ładowarka która ma min moc 2A*5V. Wedlug nich najlepiej 0.5A*5V ( np. z USB kompa)
 7. U mnie każde przyciśniecie to od razu reakcja (nie ma wodotrysków - brak animacji czcionki bez cieniowania). Może ustawiłeś sobie jako pierwsze wskazanie tętna i zaczyna od razu pomiar? Ogólnie jestem bardzo zadowolony wczoraj biegałem i zeszło 2 % z baterii na 45 min biegu (super!). Co prawda nie wiem jak w tym trybie ustawić co ma byc na tarczy podstawowej i miałem tempo chwilowe zamiast średniego i tylko 4 parametry. Coś chyba kojażę że można to z poziomu zegarka ustawić po rozpoczęciu trybu sportowego (jeszcze przed startem) potestuje przy okazji następnego biegu. W każdym razie dziś po 5 dniach i 10 godz mam 68% - czyli spokojnie 2 tygodnie będzie działał (i tak 3-4 treningi po 50 min może nawet w to wejdą)
 8. Obecnie jakość tras jest OK - wydaje mi się nawet, że trasy mniej 'pływają' niż na wcześniejszym Stratosie.
 9. no pięknie. u mnie na razie prawie 2 dni 90% (w trybie ultra)
 10. Padł po 8dniach i 4 godz. Teraz lecę w trybie ultra.
 11. 8 dni 3godz - > 0% i dalej działa (już pół godziny), może zejdzie na minus Oficjalny wynik w trybie normal 8 dni 4 godziny Myślę że bez biegów wyszło by 9 dni.
 12. No to po dzisiejszym lądowaniu zmieniam na ultra. Wychodzi 8 dni w trubie normal przy 2 treningach biegowych po 50min. Wychodzi ze w tym trybie jest o 2.5 dnia lepiej niż w na wcześniejszym stratosie.
 13. To już 1 dzień więcej niż przy najlepszych wynikach stratosa A jak tryb ultra?
 14. Dziś 2 bieg 50min z gps. Zegarek trzyma juz 6 dni 2g - zostało 30%
×
×
 • Create New...