Jump to content

lukas_j2

Fan
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral
 1. Obecnie jakość tras jest OK - wydaje mi się nawet, że trasy mniej 'pływają' niż na wcześniejszym Stratosie.
 2. no pięknie. u mnie na razie prawie 2 dni 90% (w trybie ultra)
 3. 8 dni 3godz - > 0% i dalej działa (już pół godziny), może zejdzie na minus Oficjalny wynik w trybie normal 8 dni 4 godziny Myślę że bez biegów wyszło by 9 dni.
 4. No to po dzisiejszym lądowaniu zmieniam na ultra. Wychodzi 8 dni w trubie normal przy 2 treningach biegowych po 50min. Wychodzi ze w tym trybie jest o 2.5 dnia lepiej niż w na wcześniejszym stratosie.
 5. To już 1 dzień więcej niż przy najlepszych wynikach stratosa A jak tryb ultra?
 6. Dziś 2 bieg 50min z gps. Zegarek trzyma juz 6 dni 2g - zostało 30%
 7. Cos to dziwne. U mnie jest. To moze być sprawa wersji endomondo. Nie mam premium ale raz wykupiłem brak reklam i kilka jakiś opcji dodatkowych (chyba 12zł dawałem)
 8. Ja mam dane (co prawda jest to połowa tego co pokazuje sam zegarek) . Nie bawię się z przegrywaniem treningu do endomondo. Korzystam z aplikacji syncmytracks która synchronizuje mi dane między strava a endomondo
 9. Ja trzymam na normal. W tym jeden bieg 50min. Tarcza inna niż na screen (moja wyrzucona w jednym poście w innym watku)
 10. Czyli podobnie jak u mnie. Na ultra mode leci szybciej bateria niż w trybie normal gdzie po 2,5 dnia miałem 72%. W trybie ultra po 1 dniu wkurzony rezygnowałem bo było 12%/dzien gdzie dla trybu normal bylo ok 9% -10%/dzień.
 11. Dziękuję A tak poważnie to w takim razie może czas jeszcze raz zweryfikować z opaska. W każdym razie opaska geonaute z decathlon, potem opaska Gear fit miała takie same wyniki, potem gear s2 - to samo potem Gear 2 - to samo, nastepnie garmin forerunner 245 - jak wyżej, amazfit pace->stratos->stratos 3 też te same wyniki.
 12. No to opaska musiała kłamać bo na 10km tętno średnie powyżej 170 to zwykły trening. Rok temu testowałem swoje tętno max i byłem w stanie przez minutę utrzymać tętno pow 190 (tętno spoczynkowe u mnie to ok 47). Z wieku wychodziło by u mnie ze max to 180. Poniżej wykres z tego biegu. Nie wierzę zeby przy tępie 4.15min/km moje tętno było koło 150 - tam rzeczywiście oscylowalo koło 180 i więcej - a na podbiegu w Siemianowicach to pod 190
 13. Na klatkę jest dokładniej to pewne. Ja od lat biegam z rękawem wywinietym żeby nie zakrywa zegarka, bo przykryciem rękawem powoduje ze gps działa dużo gorzej. Ogólnie nie mam dyskomfortu na rękach rękawiczki a odsłonięte miejsce zakrywa w dużej mierze sam zegarek.
 14. W stratos 2 był gps+glonass i miałem dokładność biegów +/- 50m na 10km. Jak dla mnie to było ok ale po ostnim biegu na stratosie 3 ustawiłem na gps+Baidu bo o dokładności w dużej mierze mówi ilość odbiorników z którymi łączy się zegarek.
×
×
 • Create New...