Jump to content

homer2009

Fan
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by homer2009

 1. Wjaki sposob moge pobrac ten program
 2. Mam zegarek kupiony w sklepie xiaomi. pl.w informacjach o telefonie było a 1811.i tak też miałem ustawione w instalatorze.czy po instalacji robiłeś przywracanie ustawień fabrycznych?
 3. Witam.Czy ktoś by mi mógł opisać poprawną metodę instalacji tego romu .Próbowałem już kilka razy i z chińskiego i global oprogramowania i za każdym razem parę minut po zainstalowaniu zegarek się zawiesza.Musze go restartować przyciskiem home.Na wersji global.3.2.2.0 zegarek działa poprawnie
 4. Mozna nowy link do apkatool bo ten nie działa https://www.androidfilehost.com/?fid=962187416754456710
 5. Chce wyciągnąć z tej aplikacji jedna tarcze i ja trochę zmienić.W jakiej aplikacji romu mogę znaleźne ikonki menu
 6. Witam.Jakim programem można zdekompilowac ta aplikacje z romu do verge HuamiWatchFaces3.apk
 7. Witam czy jest jakiś sposób żeby przekonwertować tarcze w formacie apk od stratosa na verge. Jeśli tak to w jaki sposób można to zrobić
 8. Uruchomiłem zegarek w następujący sposób: 1.Wszedłem ręcznie w tryb Fasboot tak jak w filmie z Yutube dla Pace jak sugerował Kaudii®. 2.Uruchomiłem instalatora np.Stock US/Global/International Firmware Installer 3.2.2.0 z forum XDA. Firmware się zainstalowało.
 9. Juz sobie poradziłem. Wystarczył hart reset
 10. Mam jeszcze jeden problem nie mogę zmienić skina zegarka.Jest cały czas tylko zainstalowany Greatfit.apk.
 11. Ok. dzięki już sobie poradziłem
 12. Witam potrzebuje pomocy podczas wgrywania romu miałem przerwę w dostawie prądu.Teraz mam tylko logo startowe. komputer z poziomu adb rozpoznaje zegarek ale nie mogę wejść w fasboota.
×
×
 • Create New...