Jump to content

bobofruit

Fan
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zainstalowałem i teraz nic się nie wiesza 😀. Pozostał mi tylko ten prujący się co chwilę Norton.
 2. Telefon to SAMSUNG S6 EDGE Odinstalowałem Nortona i jest to samo.
 3. Ja jednak musiałem wrócić do wersji poprzedniej 5.4.57. I tak to co zauważyłem u siebie. Wersja 5.4.57.- Jedyny problem jaki zauważyłem to to że muszę pracować na serwerze chińskim. Po zalogowaniu na europejski nie pozwala mi zainstalować zdalnie sterowanej listwy zasilającej MP1-1K4S (wystepują tylko w wersji CN) . To znaczy rozpoznaje listwę, ale nie może zainicjować plugina i sfinalizować instalacji. Po przełączeniu na chiński serwer inicjuje listwę bez problemu. Poza tą niedogodnością nie trafiłem na inne problemy. Wersje 5.5.6_mod_20190405 i 5.5.6_mod_20190409 - przy tych wersjach tak jak pisałem wcześniej Norton krzyczy że w samej instalce apk a później i w zainstalowanym programie jest coś co mu się nie podoba. I jest to coś takiego że Norton nie pozwala mi na dodanie tego do wyjątków. Zignorowałem komunikat o zagrożeniu i zainstalowałem nową wersję. Przez chwilkę myślałem że jest pięknie. To znaczy zalogowałem się na europejski serwer i bez problemu tym razem wykryłem oczyszczacz powietrza i moją nieszczęsną chińską listwę zasilającą, której wcześniej nie mogłem dodać będąc na serwerze EU i wersji 5.4.57 aplikacji. W wersji bazującej na 5.5.6 nie musiałem już się logować w chinach by oba urządzenia mi działały. Zacząłem się bawić i dodawać warunki włączania i wyłączania urządzeń. Wszystko się udawało. Okazało się jednak , że aplikacja ma jednak jakiś BUG i zaczyna mi się wywalać. Muszę wtedy ją "kilować" a po uruchomieniu ponownym chwilkę jej zajmuje odzyskanie sprawności. Najłatwiejszym sposobem na jej wyłożenie jest u mnie uruchomienie aplikacji i kilkukrotnie wejście i wyjście w opcję bodajże automatyzacja na głównym ekranie (środkowa ikona na samym dole ekranu). Czasami po wejściu w tą opcję aplikacja ma dłuższą chwilkę zawahania, mieli , mieli i się BUG-uje. Po takiej akcji aplikacja działa mi już niestabilnie. Sprawdziłem, ze dzieje się tak niezależnie czy zaloguje się na serwer EU czy na chiński. Chociaż mam wrażenie że na chińskim wywalało się to rzadziej. Dlatego na razie wrócilem do 5.4.57, ale muszę pracować na serwerze chińskim. Będą niecierpliwie czekał na kolejne mody rezmusa. Dziękuję bardzo rezmus za te dotychczasowe MODy.
 4. rezmus - świetna robota z tym softem. Czy były już jakieś nowsze wersje? Tych dwóch się boję odpalać. Poprzednia 5.4.57 mi chodziła bez komunikatów o malware.
 5. Norton (na telefonie) krzyczy mi ze w ostatnich dwóch wersjach "znaleziono destrukcyjne oprogramowanie" i należy je natychmiast usunąć. xiaomi_home_5.5.6_mod_20190405.apk xiaomi_home_5.5.6_mod_20190409.apk
×
×
 • Create New...