Jump to content

Mieczu

Amateur
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Mieczu

 • Birthday 02/22/1988

Personal Information

 • Place
  Wałbrzych

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ROM fabryczny, poza aktualizacją do 2.3.9.0 z poziomu zegarka żadnej ingerencji. BOOTLOADER nie odblokowany. W takim razie zgłaszam. Dzięki za pomoc.
 2. Factory reset nie działa ... Ogromny Szacunek i podziw dla @Lector narzędzie super . Eh szkoda, że nie zadziałało Gdyby ktoś coś byłbym bardzo wdzięczny. Czy wgranie nowego Firmware pomoże ? Czy oddać na reklamacje ?
 3. Problem w tym, że przejście do ustawień rest jest praktycznie nie możliwy przez to, że zegarek się zawiesza, a nawet gdy jakimś cudem mi się uda to po "tapnięciu" w ekran momentalnie robi się ciemny ( brak potwierdzenia komendy ) i znowu się mieli po czym dalej zawiesza... Chyba, że jest jakiś inny sposób resetu ? Jakaś kombinacja przycisków? Ustawienia , "settings" - dojście do nich w zasadzie nie osiągalne... Udało mi się może z 2 razy.... Gdy podpinam zegarek pod komp. to słuchać gong, że podpięte jest urządzenie pod port USB. Czasami nawet zdaje mi się otworzyć zegarek na komp. ale zaraz momentalnie się zawiesza i ponowienie się uruchamia... Help...
 4. Witam, Zegarek posiadam od trzech tygodni. Pierwszy problem pojawił się przed kilkoma dniami - zegarek zawiesił się podczas spaceru, ponowne uruchomienie załatwiło problem. Natomiast dziś, po przesłaniu pliku z muzyką przez aplikację w telefonie zegarek ponownie się zawiesił... Tym razem ponowny rozruch nie pomaga.. Gdy zegarek się już uruchomi działa maksymalnie 10 sek., czasem płynnie, czasem bardzo muli po czym sam się zawiesza i nie działa... przy każdym ponownym uruchomieniu. Zegarek zawiesza się także wówczas gdy jest podpięty pod komp. - przez chwile widoczny jest stan ładowania po czym momentalnie się zawiesza. Wyłączony zegarek ładuje się zarówno podpięty do gniazdka jak i komp. Firmware 2.3.9.0 - uaktualnienie zainstalowane mniej więcej po tygodniu użytkowania. Zegarek kupiony w sklepie Bestcena. Błagam o pomoc bo kompletnie nie mam pojęcia co robić. Czy istnieje jakiś sposób domowej naprawy czy w grę wchodzi tylko reklamacja ? Z góry dziękuje za wskazówki.
×
×
 • Create New...