Jump to content

Damiangeo

Fan
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Cześć. Niestety chyba spotkała Cię sytuacja podobna do mojej. W skrócie: żeby nie mieć kłopotu z gwarancją kupiłem smartwatch w Cyfrowe.pl. Niestety po wystąpieniu usterki okazało się, że serwis nie uznaje tego w ramach gwarancji i pozostaje mi naprawa odpłatna. Sprawa ciągnie się to dziś. I podobnie jak w Twoim przypadku autoryzowany serwis Xiomi odpowiedział, że nie realizuje naprawy Stratosa o tym numerze. Jak sądzę niektóre polskie sklepy internetowe sprowadzają towar w jakiś inny dziwny sposób co powoduje utratę gwarancji. Wiem to dziwne, ale tak jest. W najbliższych d
 2. Cześć. Właśnie rozpoczynam batalię z Cyfrowe.pl Kupiłem Stratosa 19 kwietnia ubiegłego roku. 28 marca, po bieganiu, w domu zauważyłem brak szkiełka na czujniku tętna. Ale nie po to kupowałem w polskim sklepie, że mieć teraz kłopoty. Zgłosiłem reklamację i oddałem smartwatch 31 marca w Cyfrowe.pl. Dziś, bez słowa wyjaśnienia otrzymałem sms, że Stratos jest do odbioru, reklamacja została odrzucona. Przy odbiorze spojrzałem na opis ekspertyzy wykonany przez Cyfrowe.pl w firmie Action S.A. w restrukturyzacji: Po wykonaniu pełnego zakresu czynności serwisowych mających na celu zdiagn
 3. Dziś dostałem info o nowym romie. Za chwilę zacznę aktualizację.
 4. Dziękuję za link do wcześniejszych wersji Amazfit. W sobotę zauważyłem brak synchronizacji. Trening poszedł... Wróciłem do wersji 3.4.1 i wszystko działa. Nie instaluję już 3.4.2, czekam na następną aktualizację. EDIT: aktualizacja 3.4.4-play działa poprawnie.
 5. Nowy rom już na pokładzie. Po tygodniu przerwy w treningach jutro zaczynam. Nie miałem żadnych zastrzeżeń do działania gps, ale ta wersja podobno zawiera poprawki.
 6. Dziękuję! Racja, jest to czego potrzebuje. Chodzi o rzut oka na wysokość przy locie paralotnią.
 7. Dziękuję za odpowiedź. Może dziś uda mi się sprawdzić.
 8. Cześć. Kupiłem Stratosa jakis miesiąc temu. Był to przemyślany zakup. Dziwi mnie tylko brak wysokościomierza skoro smartwatch posiada czujnik baro. To tylko kwestia oprogramowania, a można by go bardzo uatrakcyjnić.
 9. Miałem ten sam rom i ten sam kłopot. Po włączeniu nie chciał się zalogować do wifi i aktualizować. Zrobiłem jak poradził Kaudii i poszło. Sieć dodana i aktualizacja poszła. Dziękuję!
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept