Jump to content

emer

Fan
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czyli Polska i Korea - to "zewnętrzne firmy" ?
 2. BTW - ciekawe jaka i dlaczego może mieć "zewnętrzna firma" jakieś zastrzeżenia co do firmware Stratosa ... Czy są jakieś zasadnicze nowości w tej 2.3.9.2 ?
 3. Nie chciałem zakładać nowego topica ... chyba widać w ostatnich dniach na ceneo lekki trend do tanienia Stratosa - jakieś 5-10%
 4. "a little", to nie znaczy zbyt długo Być może - skoro to nie wina Huami - problemy jakieś z serwerami ?
 5. próbowałem na innym lapku z win10 - bez problemów, a podczas instalacji adb drivers zapytał tylko czy są wiarygodne, a potem po prostu zainstalował. Na Win10 insider, Microsoft po prostu zablokował to i nie pytał o nic ....
 6. Niestety nie instaluje innych ... ciągle te same windowsowe/microsoft. Chyba faktycznie wersje insider Windows10 nie pozwalają czasem na instalacje czegoś "nie podpisanego". Nie pierwszy raz mam taki problem ... Na kompie w pracy (win10) nie ma problemów. Myślałem, ze zapodam mu ręcznie plik *.inf tego drivera, ale nigdzie nie mogę znaleźć - zawsze są to aplikacje.
 7. Jak w temacie, laptop w domu z windows 10 64bit (beta insider) nie widzi Stratosa z powodu zainstalowania defaultowych windowsowych sterowników. Wszędzie są aplikacje *.exe do zainstalowania adb drivers, które nie instalują zamiennych defaultowych windowsowych. Chcę manualnie wskazać driver, ale potrzebuje chyba stricte pliku *.inf , a nie moge nigdzie znaleźć takiego ... może pomożecie jak zainstalować nie defaultowe stery adb, aby apk installer zobaczył mi Stratosa ?
 8. Są jakieś najnowsze informacje o terminie upublicznienia nowej wersji rom ? Jest aktualnie beta 2.3.9.2 , czy może coś pojawiło się nowszego ?
 9. Ale tu chodzi nie o fakt powiadamiań czy są czy nie ma - wyłączyć je to nie problem. Chodzi mi o to, czy rzeczywiście ciągle rozłącza i łączy. Ja CHCĘ mieć powiadomienia jeżeli rzeczywiście jest za daleko, albo zapomniałem wziąć tel (zdarza mi się to).
 10. Mam podobny problem, co chwile wibruje i info "disconnect" i za moment "connect", potrafi tak czasem co parę sekund, mimo że telefon kilka centymetrów od zegarka. Wydaje mi się, że częściej to występuje, gdy używam w danej chwili telefon, ale to nie reguła. Tel Samsung Galaxy S8, fw 2.3.9.0 , zainstalowany AmazMod (nie wiem czy to ma znaczenie). Chcę, aby było to powiadomienie, bo często zdarza mi się zapominać telefon, więc takie powiadomienie idealne, no ale bez przesady ... Próbowałem restart telefonu, robiłem reset zegarka, ale chyba nic nie pomaga ...
 11. ahaaaa ... czyli jeżeli chcę, aby zegarek wszedł w hmmm "hibernację" , to klikam LPM, a wyjście z tego, restart watcha.
 12. A jednak są, w menu aplikacji AmazMod na zegarku: Natomiast pozostaje kwestia nie wyświetlania SMS od kogoś, kto wysyła następne smsy, a nie odczyta sie poprzednich na smartfonie ...
 13. Nie wiem czy to się ustawia, ale raz wyświetlony SMS potem znika samoczynnie i już go nie ma w spisie powiadomień na Stratosie Również taka sytuacja, przychodzi sms od kogoś i wyświetla się, ale jeżeli ten ktoś znów wyśle SMS do mnie, to już nie są dostarczane na Stratosa, dopóki nie odczytam tego wcześniejszego na telefonie ... Czy są jakieś ustawienia w AmazModzie dla w/w sytuacji ?
 14. ja mam Textre dla SMSów i była do oznaczenia, więc mam powiadomienia SMSów ... natomiast jak piszesz "do SMS (u mnie Wiadomości googlowe)" - nie widzę ... BTW: co to jest "enable L.P.M." - kliknąłem w to, sratos zawiesił sie i pomógł jedynie restart. BTW 2 : marglcia - bez urazy - widać że faktycznie jesteś kobietą, po ... aplikacjach
 15. zainstalowałem - super i dzięki Powiadomienia na białym tle faktycznie dobrze widoczne i wybudzaja ekran + ustawienia w AmazModzie dotyczące wielkości czcionki .... mniami. Mam więcej pytań co do AmazModa i jego innych ustawień, np wyłączanie jakby pewnych funkcji fitness/trening, czyszczenie pamięci, itp itd - ale to nie topic na te pytania. Jest gdzieś topic mocna poświęcony AmozModowi , jego funkcjom, co potyrafi i jak działa, bugom itd ?
×
×
 • Create New...